Tadek32

Pilne/joistick/tur

Polecane posty

Tadek32    0

Witam.. 

Wymieniał ktoś przegub trójkątny w joysticku na kulki ? 

Jak się do niego dobrać i wyjąć ? 

A znowu jak wsadzić nowy by niczego nie uszkodzić ? 

Z góry dziękuję i proszę o podpowiedzi 😃

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bartkowskii
      Witam , mam problem w renault 681.4s mianowicie jesli maszyna na podnosniku jest podniesiona to hydraulika zewnetrza dziala bardzo slabo ze nie mozna zlozyc maszyny , na opuszczonym bez problemu , mial ktos taki problem lub wie jak go rozwiazac ? 
      z gory dziekuje za odpowiedzi

• Przez Smialek12
      Witam posiadam zetora 10540 i mam problem z tym że z tylnego rozdzielacza gdzie wchodzi linka od rozdzielacza pomocniczego który jest na blotniku w środku ciągnika leci olej jaka może być tego przyczyna 
    • Przez gtv8
      Witam, pytanie moje kieruje do bardziej doswiadczonych uzytkowników ciągników a mianowicie posiadam przyczepe tandem z hamulcami hydraulicznymi,czy istnieje mozliwosc zrobienia hamulca recznego( hydraulicznego) przyczepy z wykorzystaniem gniazda hydrauliki zewnetrznej? Pytam ponieważ posiadam tylko instalacje hamulcową  hydrauliczną w ciągniku i po zaparkowaniu na pochyłosci z pzryczepą tandem 14 ton nie bardzo wierze tylko w hamulec reczny ciągnika.dopóki siedze w ciągniku jest ok ale chciałbym wykonac taki tzw reczny hydrauliczny sterowany ze srodka kabiny ciągnika z wykorzystaniem dwóch siłowników na osi tandem. Po prostu wychodząc z ciągnika wlączam przycisk np. od obracania pluga i tym samym zalączam siłowniki od recznego i bezpiecznie wychodze z ciągnika wypompowac szambo.Czy takie rozwiązanie jest chociaż dobre czy tylko chwilowe do momentu kiedy cisnienie lekko spadnie w ukladzie i hamulce puszcza? Zablokowac hydrauliki wtedy nie moge poniewaz musze sterowac hydrauliczna zapadka beczki do wylewania.

• Przez Cristtiao
      Witam, czy jest możliwość zamiany podnośnika od C335 na podnośnik od c330? Most jest trochę dłuższy w c335.
      Ciężko teraz dostać nawet korpus podnośnika do C335. czy morza wstawić od Jakiego innego ciągnika bez przeróbek tak żeby pasował do mostu?
    • Przez Luki1988
      Panowie mam rozdzielacz pod siedzeniem z trzema pozycjami. W tej chwili jest podpięty tur pod niego przez co nie mam tylnego gniazda np do przyczepy. Potrzebuje sterować siłownikiem dwustronnym w maszynie i teraz pytanie czy da się dołożyć rozdzielacz na błotnik żeby tur został bez zmian a żeby można było sterować siłownikiem dwustronnym i przy okazji żeby i ten wywrot przyczep był? Czy rozdzielacz jednosekcyjny wystarczy?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj

Produkcja roślinna

Ciągniki