Tadek32

Pilne/joistick/tur

Polecane posty

Tadek32    0

Witam.. 

Wymieniał ktoś przegub trójkątny w joysticku na kulki ? 

Jak się do niego dobrać i wyjąć ? 

A znowu jak wsadzić nowy by niczego nie uszkodzić ? 

Z góry dziękuję i proszę o podpowiedzi 😃

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lukasz51195
      Witam, to znowu ja :). Panowie mam taki problem z podnośnikem a mianowicie zmieniłem orginalny rozdzielacz podnośnika (ten pod siedzeniem) na taki zwykły rozdzielacz hydrauliczny z sekcja pływającą a to że mam tura to musiałem go trochę inaczej podłączyć bo zasilanie z pompy dałem na zasilanie rozdzielacza podnośnika a powrót dałem pod zasilanie tura i z tura powrót dopiero pod siedzenie, no ale do rzeczy mam taki problem że gdy chce opuścić podnośnik to on się podnosi, i dopiero pod obciążeniem (gdy go przyduszę ręką) albo gdy naduszę sprzęgło podnośnik opada, sprzedający twierdzi że zbyt gęsty olej i dla tego tak się dzieje, i fakt olej zmieniałem w skrzyni na jakiś najtańszy hydrauliczyny. A co wy o tym sądzicie.? Da rade to jakoś poprawić.? Pozdrawiam. 
    • Przez kostek88
      WITAM Koledzy zwą mnie KOSTEK i mam duzy problem z cyklopem 
      Nie dawno kupilem cyklopa z 1990r za dobre pieniodze ale wymagał troche kosmetyki ale wszystko działało bez zarzutu lecz był do wymiany olej No i sie zaczeło od mycia całego układu hydraulicznego i wymiany filtra.
      Po oczyszczeniu calego układu i zbiornika złożyłem całość do kupy i zalałem świeżym olejem i sie zaczeły problemy nie moge odpowietrzyc układu. Robiłem juz wszystko od popuszczania przewoduw i nic nie dało efektu Cisnienie jest bo az rosadziło mi dwie głowiczki ale reakci zero. PROSZE O JAKIES RADY POMYSŁY Z GÓRY DZIEKI 
    • Przez Bartkowskii
      Witam , mam problem w renault 681.4s mianowicie jesli maszyna na podnosniku jest podniesiona to hydraulika zewnetrza dziala bardzo slabo ze nie mozna zlozyc maszyny , na opuszczonym bez problemu , mial ktos taki problem lub wie jak go rozwiazac ? 
      z gory dziekuje za odpowiedzi

• Przez Smialek12
      Witam posiadam zetora 10540 i mam problem z tym że z tylnego rozdzielacza gdzie wchodzi linka od rozdzielacza pomocniczego który jest na blotniku w środku ciągnika leci olej jaka może być tego przyczyna 
    • Przez gtv8
      Witam, pytanie moje kieruje do bardziej doswiadczonych uzytkowników ciągników a mianowicie posiadam przyczepe tandem z hamulcami hydraulicznymi,czy istnieje mozliwosc zrobienia hamulca recznego( hydraulicznego) przyczepy z wykorzystaniem gniazda hydrauliki zewnetrznej? Pytam ponieważ posiadam tylko instalacje hamulcową  hydrauliczną w ciągniku i po zaparkowaniu na pochyłosci z pzryczepą tandem 14 ton nie bardzo wierze tylko w hamulec reczny ciągnika.dopóki siedze w ciągniku jest ok ale chciałbym wykonac taki tzw reczny hydrauliczny sterowany ze srodka kabiny ciągnika z wykorzystaniem dwóch siłowników na osi tandem. Po prostu wychodząc z ciągnika wlączam przycisk np. od obracania pluga i tym samym zalączam siłowniki od recznego i bezpiecznie wychodze z ciągnika wypompowac szambo.Czy takie rozwiązanie jest chociaż dobre czy tylko chwilowe do momentu kiedy cisnienie lekko spadnie w ukladzie i hamulce puszcza? Zablokowac hydrauliki wtedy nie moge poniewaz musze sterowac hydrauliczna zapadka beczki do wylewania.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj