Zenek88

Deszczownia Nettuno czy Ocmis?

Polecane posty

Zenek88    1

Może mi ktoś doradzi jaką wybrać deszczownie Nettuno czy Ocmis chodzi tu o nową maszynę. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

Mialem okazje niedawno rozmawiac ze sprzedawca nettuno to twierdzil ze jakosciowo jest to samo co ocmis i zachwalal je a są sporo tansze ale jak jest naprawde nie mam pojecia... Fajnie gdyby jakis uzytkownik nettuno sie odezwal.. Bo ocmis ma dobra opinie od lat 

Edytowano przez Kamilek1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

Nettuno porazka,  duzo delikatniejsza deszczownia, mniejszy beben, problemy z nawijaniem weza,  komputer czesto blednie wylicza czas, mam obie i ocmis tez nie jest idealny Ale duzo lepiej wypada w tym porownaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52
8 godzin temu, kamil41 napisał:

Nettuno porazka,  duzo delikatniejsza deszczownia, mniejszy beben, problemy z nawijaniem weza,  komputer czesto blednie wylicza czas, mam obie i ocmis tez nie jest idealny Ale duzo lepiej wypada w tym porownaniu

A co sadzisz/ sadzicie o casella lub rm badz irrimec.? Albo jaką z tych tańszych nowych polecacie ? Czy warto zastanawiac sie nad uzywanymi? Bo to spore ryzyko ze cos bd nie tak bo kto sprzeda dobra deszczownie ? Praktycznie nikt bo zawsze gdzies sie przyda...

Edytowano przez Kamilek1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenek88    1

Cena się różna na pewno. Jeszcze jak by ktoś się wypowiedział na temat maszyn. Niby ocmis i nettuno są włoskie ale zależy kto jak zrobi. Czekamy na dalsze opinie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

No wlasnie doswiadczeni koledzy dajcie jakies rady bo ja z deszczowaniem bd dopiero zaczynal na wiosne zatem bardzo chętnie wszytkich wyslucham w kontekcie zakupu dobrej i przystępnej cenowo deszczowni

Edytowano przez Kamilek1
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

Osobiscie nie mam RM ale jest kilka w okolicy i wlasciciele zadowoleni.  Ocmis nie ma nic wspolnego z Nettuno, przepasc jest pomiedzy tymi deszczowniami na korzysc ocmisa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

A ktora bys kolego polecil z tych deszczowni ktore posiadasz pod względem jakosc/cena? I czy warto rozważać tez uzywany sprzęt?

29 minut temu, kamil41 napisał:

Osobiscie nie mam RM ale jest kilka w okolicy i wlasciciele zadowoleni.  Ocmis nie ma nic wspolnego z Nettuno, przepasc jest pomiedzy tymi deszczowniami na korzysc ocmisa 

 

Edytowano przez Kamilek1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenek88    1

RM też wydaje się nieglupia A i cenowo chyba przystepna. A jeśli chodzi o sprzęt używany to niby tam nie ma co się popsuć ale zawsze nową to nową. Ja szukam 75/ na 400 bądź nawet 440 i niestety takiej używki nie ma. Więc raczej nową pozostaje. A jeśli chodzi o agregat prądotwórczy. Czy ktoś używa leyland 4 cyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

Polecam zdecydowanie ocmisa, srednia polka cenowa a nie mam z nimi problemow,  uzywana to wszystko zalezy jak trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekręt    150

RM 581GX wąż 82/450 50000 netto podstawowa wersja lub 57000 netto z komputerem i obrotem hydraulicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekręt    150
Dnia 17.11.2019 o 09:08, Zenek88 napisał:

Nie ale na necie widziałem coś koło 50 netto. Jutro zadzwonie to wezme ofertę. 

podziel się informacją !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj