arkady12

Wał do talerzowki jaka szerokość wału ?

Polecane posty

arkady12    9

Witam panowie takie pytanie mam talerzowke 3,2 metra a wał 2.9 będzie lipa w tym zestawie jeśli tak to jak to się będzie objawiać doradzicie coś.

zabalex    3

Moim zdaniem będzie widać każdy przejazd talerzówki po bokach zostanie niedognieciona ziemia  Lepszy szerszy wał niż ma go brakować 

• Thanks 1

tomeq    8

Miałem na testach akpila 2,7 z wałem 2,5 i było równo jak na stole.

• Thanks 1

Wiadomość z agroFakt.pl

robi57362    667

to raptem 15 cm na stronę jak masz go to zakladaj jak masz go kupic to szukaj szerszego najlepiej tak abyś mógł go przesunąć prawo lewo

jesli pomoglem kliknij fajne

tak jak kolega mówi lepiej go przesunąć trochę na bok i na skrajne może jakieś ekrany dołożyć aby nie leciało daleko i już będzie inaczej pole wyglądało

wojtal24    485

A talerzowki nie da się skręcić zeskosowac bardziej przez co się zwezi

ZETOR TEAM

robi57362    667

kawał blachy żeby skrajny talerz za daleko nie rzucał

jesli pomoglem kliknij fajne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość a1fe26c2
      Przez Gość a1fe26c2
      Witam, spotkał się ktoś z Was z broną talerzową U-225? Tabliczka znamionowa jest nieczytelna, a chciałbym dowiedzieć się kto jest producentem tego wynalazku i jak go ustawić, żeby nie robił górek na polu. Typ brony V, po osiem talerzy na wale. PIerwszy rząd talerzy odrzuca ziemię w lewo, drugi w prawo.
      Lewy skrajny talerz w drugim rzędzie jest mniejszy od pozostałych. Ten talerz powinien przysypywać ślad opony, a robi to ze zmiennym szczęściem - raz widać ślad opony innym razem nie.
    • Przez smokus1234
      Witam, mam zamiar kupić brone talerzową półzawieszaną 3m. Nie dokońca zdecydowałem jaką ale najprawdopodobniej padnie na Grano System z wałem oponowo transportowym bądź wózkiem transportowym hydropakiem z wałem gumowym.

Bardzo proszę, jeśli macie doświadczenia w uprawie pożniwnej jak i przedsiewnej tą maszyną podzielcie się opinią.

Jeśli ma ktoś doświadczenia z bronami talerzowymi półzawieszanymi innego producenta prosze o komentarz.
    • Przez HANK
      do usunięcia
    • Przez TheMajster
      Witam.
      Mam dylemat nie wiem jakiej firmy wybrać talerzówkę na oku mam  StalTech, AgroTom, Bomet.
      Szerokość to 4.5 - 5 m 
      Chodzi mi o to jakie Wy firmy polecacie liczę na wasze opinie.

I czu John Deere 6150 i Zetor 16145 poradzą sobie z tego typu talerzówką na ściernisku i uprawie po orkowej.

Talerzówka ma być tego typu   http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/53/24/47/44/5324474434

Dzięki
    • Przez szymong1234
      Witam.
      Zastanawiam się poważnie nad zakupem brony talerzowej do uprawy przedsiewnej. Miała by ona mieć szerokość około 4.5m.
      Na razie orientowałem się co do ceny brony talerzowej Mandam i Rolex. Rolex jest sporo tańszy (około 10 tyś) ale praktycznie nic o nim nie wiem. Różnica między mandam i rolex jest taka że mandam ma tylko 4 m albo 5 m szerokości ale jest na zabezpieczeniach sprężynowych a rolex ma 4.5 m ale jest na zabezpieczeniach gumowych. Moje pytanie brzmi czy warto zapłacić więcej za mandam czy też warto zaryzykować rolex lub może polecicie inne talerzówki lub powiecie coś o firmie rolex. Pod uwagę brałem jeszcze talerzówki firmy bury. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj