sumek666

Konto w banku BNP

Polecane posty

sumek666    5084

@gosciu506 w sumie racja.

Pisząc o aplikacji pisałem o mBanku. Tu nawet nie mają czegoś takiego jak kredyt na zakup ziemi. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

jak otwierałem konto w banku spułdzielczym zaproponowano mi konto rolnicze z opłata 2 razy wieksza jak dla ,, nie rolnika ''  wybrałem PKO SA , opłata miesieczna około 12 zł  , konto bez odsetek ,mam   eurokonto i do tego fajne ubezpieczenie domowe gratis , czyli naprawa kranu , lodówki , opony w samochodzie w trasie , i co teraz ,,POLSKI '' bank           o tomam gratis w pko sa w koncie eurokonto  https://bankomania.pkobp.pl/finanse-na-co-dzien/ubezpieczenia/assistance-w-praktyce-czyli-nie-plac-za-hydraulika-i-holowanie-auta/

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7972

mama ma w paribasie, klnie na nich, opłaty z d*py, ciągle zmiana taryfy, ja mam w PKO, dużo taniej i w sumie od początku jak mam konto czyli już blisko 8 lat jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blisko 10 lat mam mbank, jako zwykły ROR z czystym sumieniem mogę polecić, pod względem przelewow, opłat i innych kosztów. 

Przez ten czas przez który je posiadam nie zapłaciłem za obsługę więcej jak 30 zł. 

Ojciec ma w spółdzielczym i nie jest zadowolony, dodatkowo jak EBO wprowadzili to już całkiem.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
16 minut temu, Uziu92 napisał:

mama ma w paribasie, klnie na nich, opłaty z d*py, ciągle zmiana taryfy, ja mam w PKO, dużo taniej i w sumie od początku jak mam konto czyli już blisko 8 lat jest tak samo.

Uziu 92 to do Ciebie o nazwe banku  . dodam że  siostra w warszawie korzystała z usług asistans na naprawe kranu bo ciekł , po 2 dniach naprawili 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
Przed chwilą, zycietoniejebajka1 napisał:

Przez ten czas przez który je posiadam nie zapłaciłem za obsługę więcej jak 30 zł. 

A potrzebowałeś kiedyś jakiś dokument? 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2356
zycietoniejebajka1 napisał:

Blisko 10 lat mam mbank, jako zwykły ROR z czystym sumieniem mogę polecić, pod względem przelewow, opłat i innych kosztów. 

Przez ten czas przez który je posiadam nie zapłaciłem za obsługę więcej jak 30 zł. 

Ojciec ma w spółdzielczym i nie jest zadowolony, dodatkowo jak EBO wprowadzili to już całkiem.. 

a co w ebo jest złego?


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
4 minuty temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Nigdy 

Byle jaki dokument od 40 zł za stronę A4 ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem dawno żadnego regulaminu, który na maila dostałem, ale z tego co pamiętam na początku tak wysokich opłat nie było. 

Tak jak pisałem jako zwykły ROR i konto "internetowe" - polecam. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2469
sumek666 napisał:

4 minuty temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Nigdy 

Byle jaki dokument od 40 zł za stronę A4 ;)

A jaki dokument Ci z banku potrzebny? w BNP jak płaciłem karta zagranica to bez żadnej prowizji dodatkowej tylko po danym kursie dnia liczyli Ja mam chyba przy kredycie na ziemię że bank BNP ma umowę z agencją i ja płacę 2%odsetki a resztę agencją jak będziesz chciał skorzystać z jakiś kredytów preferencyjnych dla rolnikow na zakup ziemi czy maszyn to mają napewno BNP banki spółdzielcze WBK i chyba jakieś agricos tam patrz też pod kątem swoich potrzeb


Ja np jakieś wyciągi z BNP pobieram że strony po zalogowaniu za darmo


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
4 minuty temu, wojtal24 napisał:

A jaki dokument Ci z banku potrzebny?

KOWR wymaga zaświadczenia z banku na temat transakcji z roku poprzedniego


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo89    17

Kasa z młodego rolnika i dopłat przyjdą na zwykły ROR czy trzeba mieć jakieś rolnicze konto?

Edytowano przez przemo89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

Wystarczy zwykle konto. Wszystkie te rachunki rolnicze to wymysły banków żeby wyciągnąć parę złotych więcej .

  • Like 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316
1 godzinę temu, sumek666 napisał:

Dobre pytanie

@Nikita_Bennet jak to będzie?🤔

o co pytasz?

Jak nie jest się na VAT starcza zwykłe konto.
Natomiast co do BGZ/BNP to obecnie zmieniają system na gocoś tam i jest syf, ogólnie już 3 usterki im zgłosiłem tak więc gdybym miał coś wybierać to raczej inny bank, ja w nim zostanę bo konto mam baaaardzo długo i za dużo zachodu z likwidacją a błędy może naprawią. 

Edytowano przez Nikita_Bennet
  • Like 1

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavl    2

Mnie osobiscie trochę denerwuję konto w mbank. Mam tam konto z przyzwyczajenia. Zakładałem je jako studenciak a w tych czasach faktycznie było to najbardziej opłacalne konto (pamietam, ze potrzebowałem do zakupów na allegro no i mieli wygodne wpłatomaty, nowość w tamtych czasach, żaden bank nie miał takiej funkcjonalności tak więc wydawało mi sie najlepsze). Obecnie jest płatna karta jeśli się z niej aktywnie nie korzysta. Poza tym w porównaniu do innych banków serwis nie jest zbyt intuicyjny oraz wygodny. Można znaleźć znacznie lepsze opcje.  https://www.tanie-konto.pl/mbank/ekonto-konto-osobiste/

Edytowano przez Pavl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil8719    6

Witam chciałbym się zapytać czy korzystałeś z usług BNP I czy jesteś zadowolony . pytanie do sumek666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Tak mam.

Czy polecam? Ciężko stwierdzić. Na pewno mają szybki czas reakcji . 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaroslaw    432

Przenosił  ktoś  ostatnio konto z Paribasu do innego ? Zakładałem swoje  jeszcze w BGŻ  ale  od  przejęcia  raczej  wszystko  na  minus  , żadnych  "przywilejów"  za lata współpracy  i jak  potrzebowałem skorzystać z  kredytu  to  w  obcym banku dali  lepszą ofertę , na początku  miałem umowę debetową która nic  nie  kosztowała , jak schodziłem poniżej  zera to  płaciłem  odsetki i tyle  a teraz gdybym chciał umowę debetową  to  jest  jakaś  opłata stała  za to  ze bank jest zawsze  gotowy pożyczyć   mi swoje  pieniądze . Ostatnio rozmawiałem z szefową  oddziału  i w przypływie  szczerości  uświadomiła  mnie  że  nowym klientom  oferują  lepsze  warunki niż  tym  starym  którzy   są klientami  siłą  przyzwyczajenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez panmino
      Czołem koledzy, w którym banku najłatwiej wziąć kredyt na utrzymanie płynności finansowej linia UP? Gdzie najkorzystniej liczą zdolność kredytową? W Paribas odpadłem, tylko straciłem czas na kopiowanie dokumentów...
    • Przez Kasienka555
      Witam wszystkich
      Potrzebuję pomocy/porady.
      A więc odziedziczyłam działkę o powierzchni 6 arów (600m2) ta działka stoi i nie ma z niej żadnego pożytku, na działce podłączona jest woda i nawet dostęp do prądu oraz studnia, nie mam zielonego pojęcia co mogłabym na niej zrobić żeby cokolwiek z niej mieć, nie interesuje mnie nic z stylu ogródka ponieważ posiadam ogród, byłabym zainteresowana np fotowoltaika ale nie wiem czy moja działka jest kompetentna do tego, być może są rośliny na których można się wzbogacić nie wiem. Proszę o porady będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam! :)
    • Przez franek230
      Dobry wieczór
      Mam 16.5 hektara użytków rolnych i 43 sztuki DJP bydła. Czy ktoś z Was wie jak obliczyć, ile litrów ropy przysługuje mi na cały rok?
      Serdecznie pozdrawiam :)
    • Przez Mario8610
      Witam, zastanawiam się nad zakupem używanego ciągnika i szukam kredytu z ratami rocznymi, brał ktoś taki kredyt jak to wygląda od strony formalnej. Daje jakiś bank taki kredyt?
    • Przez tomi003
      Dzień dobry, reprezentuję polską firmę Respect Energy S.A. - 100% Zielona Energia.
      Zajmujemy się zabezpieczaniem gospodarstw rolnych przed podwyżkami cen energii, taryf C (C11, C12A,C12B itd), w tym momencie możemy już podpisywać i zamrażać cenę prądu od roku 2025,2026,2027,2028 ... aż do roku 2036. 
      Na ten moment mogę Państwu zaproponować cenę stałą 690zł/MWh (0.69zł/kWh) nawet do 2030 roku, opłata handlowa 0zł. 
      Więcej informacji na stronie internetowej : www.respect.energy
      Zapraszam do współpracy.
      Tomasz Kędzior
      Account Manager
      tel. 519 704 485
       
      Poniżej kilka słów o naszej firmie:
      Respect Energy:
      · Jesteśmy polskim wytwórcą i sprzedawcą energii pochodzącej w 100% z OZE.
      ·  Handlujemy energią globalnie w ponad 20 Państwach w tym NASDAQ Commodites, a od kilku lat na rynku detalicznym w Polsce.
      · W zestawieniu największych firm w kraju wg rankingu Rzeczypospolita 500 jesteśmy na 47 miejscu (wyprzedzamy takie firmy jak m.in. CCC, Allegro, ING Bank Śląski, MBank). 
      ·  Zrzeszamy blisko 700 profesjonalnych wytwórców OZE oraz posiadamy własne źródła np. trzecia największa instalacja fotowoltaiczna w Europie -Zwartowo (300 hektarów paneli w jednym kawałku).
      · Respect Energy i Electricite De France (największy na świecie operator elektrowni jądrowych) podpisały 13.01.2023 umowę o współpracy dotyczącej rozwoju projektów energetyki jądrowej w Polsce w oparciu o technologię SMR NUWARD.
      · W każdym produkcie zapewniamy Gwarancje Pochodzenia redukujące ślad węglowy Klienta.
      · Zdecydowały się na nas takie firmy jak m.in.: T-Mobile, BNP Paribas, Solaris, Raiffeisen, Skanska, Omaplast, Bioenetech, Velux, Energylandia, Rossmann, Tchibo, Miasto Rzeszów oraz wiele innych miast, MWPiK Rzeszów, spółki miejskie typu (MPK, MZBM, MPGK) Hotel Arłamów, Hotele Prezydenckie, PSB Mrówka, Powiaty (powiat przeworski) oraz całe Gminy (Radzyń Podlaski) , SPODEK w Katowicach i tysiące innych biznesów
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj