sumek666

Konto w banku BNP

Polecane posty

Agrest    25581

No nie mówcie że bank pobiera opłatę za pobór gotówki w kasie banku bo nie uwierzę.

W moim BS przelew  standardowy z konta na konto 3,5zł. Elixir coś więcej. Gotówka darmo.

Prowadzenie konta rolniczego 5 lub 6zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

BNP prowadzenie 10 zł a prowizja od gotówki było 0,5% ale większe kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Prowadzenie konta 10 zł i za kartę 7 zł. Trzeba zapłacić 700 zł żeby nie płacić za kartę. Aby nie płacić 10 zł za konto trzeba mieć średnie saldo 3 tys zł. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

ja mam w BNP konto rolnicze, plusem jak dla mnie jest token bo z tego konta robię 90 % przelewów i opłat. W Credit Agricole maja teraz fajna promocję bo bierzesz 3000 a oddajesz 2750. Napaliłem się jak szczerbaty na suchary a tu się okazało, że jak mam coś na raty u nich to się nie kwalifikuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581
4 minuty temu, sumek666 napisał:

3,5 zł... zbankrutowałbym

Inyernetowe czyba 70 groszy plus 10 groszy sms z kodem.

Co to jest 3,5 przy kilkudziesięciu tysiącach?

Parę lat temu wszedłem do PKO SA opłacić przelew kilka zł. Jako że nie byłem klientem banku to zażyczyli sobie opłatę 25zł. Pojechało ich. Żeby wejść do banku trzeba było zadzwonić, i ochroniarz zwolniła blokadę drzwi. Wyjście tak samo. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Ja wBanku nie płacę ani za prowadzenie rachunku ani za kartę (300 zł w miesiącu) :)

mam podpięte 5 rachunków pod główny rachunek. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

źle to odebrałeś oni potrzebowali chwili aby cię godnie przyjąć w końcu byłeś jeleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Wszystko załatwię z poziomu aplikacji mobilnej na telefonie. Nie mam jakichś tam tokenów, kodów czy zdrapek. Odcisk palca i gotowe ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

Jakie macie oprocentowanie lokat?

U mnie dno totalne. Lokaty progresywne 1% 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

Mi się wydaje, że lokaty to przeżytek już wolę wpłacić do brokera, jeden dobry strzał i można ładnie zarobić w szybkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

W bnp, czy santander, jest opłata za pobranie gotówki z konta firmowego, ale wystarczy przelać co się chce wziąć na osobiste, podjąć z niego i już opłaty nie ma. Takie to proste.

bnp internetowe porażka, 
santander duży plus za przejrzystość i prędkość. Obsługa kredytowa i w jednym i drugim podobna i sprawna, z tym, że santander nie obsługuje linii z dopłatą arimr, np na zakup ziemi i jest to jedyny minus tego banku w mojej ocenie, gdyby nie ów szkopuł, z pewnością zlikwidowałbym konto w bnp. 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
33 minuty temu, thor1984 napisał:

ja mam w BNP konto rolnicze, plusem jak dla mnie jest token bo z tego konta robię 90 % przelewów i opłat. W Credit Agricole maja teraz fajna promocję bo bierzesz 3000 a oddajesz 2750. Napaliłem się jak szczerbaty na suchary a tu się okazało, że jak mam coś na raty u nich to się nie kwalifikuje :D

W umowie zapewne jest parę warunków np obroty roczne min 10tys itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685
14 minut temu, Agrest napisał:

Jakie prawdopodobieństwo zysku, a jakie straty?

Powiem tak, że w huk można stracić ale i w kilka minut można sporo zarobić a mowa tu o rynku Forex na którym delikatnie pykam

1 minutę temu, pawel885 napisał:

W umowie zapewne jest parę warunków np obroty roczne min 10tys itp

Jakieś warunki zawsze są zazwyczaj w każdym banku tak jest. W moim oddziale jest na razie w porządku obsługa z którą zawsze idzie się dogadać i to mnie też trochę u nich trzyma oprócz kredytu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950
2 godziny temu, danielhaker napisał:

Jestem klientem Raiffeisen Polbanku, który został wcielony w tym roku pod BNP, 

To był zaplanowany wał. W Raiffeisen zostały tylko kredyty frankowe. Teraz gdy ludzie zaczęli sie sądzić i wygrywać sprawy bank będzie musiał wypłacać odszkodowania, ale tego nie zrobi bo cała kasa została przeniesiona chyba do BNP, więc założę sie ze Raiffeisen niedługo zbankrutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

Czyli ja jako laik byłbym dawcą gotówki. Chyba nie mam aż takiej skłonności do ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196
sumek666 napisał:

Wszystko załatwię z poziomu aplikacji mobilnej na telefonie. Nie mam jakichś tam tokenów, kodów czy zdrapek. Odcisk palca i gotowe ;)

tylko weź pod uwagę ze nie wszystkie banki mają dofinansowanie agencji do odsetek na zakup ziemi ja mam konto w BGŻ teraz BNP i mam kredyt na ziemię wiec jako rolnik weź to pod uwagę. a dużo też zależy od ludzi którzy pracują w oddziele banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2353

ja mam w BS to w kredytach mają takie obeznanie że babka ze 20 razy mnie sie pytala czy notariusz zrobi ten zapis . przelew elixir 50 gr sorbonet sporo droższy . mam jeszcze konto w plusbanku bo za założenie dostałem zniżkę za internet 😁


gosciu506 napisał:

sumek666 napisał:

Wszystko załatwię z poziomu aplikacji mobilnej na telefonie. Nie mam jakichś tam tokenów, kodów czy zdrapek. Odcisk palca i gotowe ;)

tylko weź pod uwagę ze nie wszystkie banki mają dofinansowanie agencji do odsetek na zakup ziemi ja mam konto w BGŻ teraz BNP i mam kredyt na ziemię wiec jako rolnik weź to pod uwagę. a dużo też zależy od ludzi którzy pracują w oddziele banku

ile to dofinansowanie wynosi?


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez panmino
      Czołem koledzy, w którym banku najłatwiej wziąć kredyt na utrzymanie płynności finansowej linia UP? Gdzie najkorzystniej liczą zdolność kredytową? W Paribas odpadłem, tylko straciłem czas na kopiowanie dokumentów...
    • Przez Kasienka555
      Witam wszystkich
      Potrzebuję pomocy/porady.
      A więc odziedziczyłam działkę o powierzchni 6 arów (600m2) ta działka stoi i nie ma z niej żadnego pożytku, na działce podłączona jest woda i nawet dostęp do prądu oraz studnia, nie mam zielonego pojęcia co mogłabym na niej zrobić żeby cokolwiek z niej mieć, nie interesuje mnie nic z stylu ogródka ponieważ posiadam ogród, byłabym zainteresowana np fotowoltaika ale nie wiem czy moja działka jest kompetentna do tego, być może są rośliny na których można się wzbogacić nie wiem. Proszę o porady będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam! :)
    • Przez franek230
      Dobry wieczór
      Mam 16.5 hektara użytków rolnych i 43 sztuki DJP bydła. Czy ktoś z Was wie jak obliczyć, ile litrów ropy przysługuje mi na cały rok?
      Serdecznie pozdrawiam :)
    • Przez Mario8610
      Witam, zastanawiam się nad zakupem używanego ciągnika i szukam kredytu z ratami rocznymi, brał ktoś taki kredyt jak to wygląda od strony formalnej. Daje jakiś bank taki kredyt?
    • Przez tomi003
      Dzień dobry, reprezentuję polską firmę Respect Energy S.A. - 100% Zielona Energia.
      Zajmujemy się zabezpieczaniem gospodarstw rolnych przed podwyżkami cen energii, taryf C (C11, C12A,C12B itd), w tym momencie możemy już podpisywać i zamrażać cenę prądu od roku 2025,2026,2027,2028 ... aż do roku 2036. 
      Na ten moment mogę Państwu zaproponować cenę stałą 690zł/MWh (0.69zł/kWh) nawet do 2030 roku, opłata handlowa 0zł. 
      Więcej informacji na stronie internetowej : www.respect.energy
      Zapraszam do współpracy.
      Tomasz Kędzior
      Account Manager
      tel. 519 704 485
       
      Poniżej kilka słów o naszej firmie:
      Respect Energy:
      · Jesteśmy polskim wytwórcą i sprzedawcą energii pochodzącej w 100% z OZE.
      ·  Handlujemy energią globalnie w ponad 20 Państwach w tym NASDAQ Commodites, a od kilku lat na rynku detalicznym w Polsce.
      · W zestawieniu największych firm w kraju wg rankingu Rzeczypospolita 500 jesteśmy na 47 miejscu (wyprzedzamy takie firmy jak m.in. CCC, Allegro, ING Bank Śląski, MBank). 
      ·  Zrzeszamy blisko 700 profesjonalnych wytwórców OZE oraz posiadamy własne źródła np. trzecia największa instalacja fotowoltaiczna w Europie -Zwartowo (300 hektarów paneli w jednym kawałku).
      · Respect Energy i Electricite De France (największy na świecie operator elektrowni jądrowych) podpisały 13.01.2023 umowę o współpracy dotyczącej rozwoju projektów energetyki jądrowej w Polsce w oparciu o technologię SMR NUWARD.
      · W każdym produkcie zapewniamy Gwarancje Pochodzenia redukujące ślad węglowy Klienta.
      · Zdecydowały się na nas takie firmy jak m.in.: T-Mobile, BNP Paribas, Solaris, Raiffeisen, Skanska, Omaplast, Bioenetech, Velux, Energylandia, Rossmann, Tchibo, Miasto Rzeszów oraz wiele innych miast, MWPiK Rzeszów, spółki miejskie typu (MPK, MZBM, MPGK) Hotel Arłamów, Hotele Prezydenckie, PSB Mrówka, Powiaty (powiat przeworski) oraz całe Gminy (Radzyń Podlaski) , SPODEK w Katowicach i tysiące innych biznesów
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj