Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomek04    2

Mam problem z Massey Ferguson 6120 dokładniej mówiąc z półbiegami ma on 4 półbiegli lecz jakiś czas temu zmieniło się na 2 

A-D SĄ JEDNAKOWE (SZYBSZE)

B-C TESZ JEDNAKOWE (WOLNIEJSZE)

Co jest przyczyno tego .

W nim półbiegi i rewers jest elektroniczny nie mechaniczny.

• Haha 1

marian3p    23

Brak zasilania jednego z elektrozaworów dynashift. Problem w kablach/wtyczkach na drodze sterownik-elektrozawór, albo uszkodzony sterownik.

• Thanks 1

Naprawa elektryki i elektroniki ciągników i maszyn rolniczych. Naprawa sterowników maszyn, skrzyń biegów (np. Autotronic), EHR itp.

Wykonywanie sterowania EHR (elektrohydrauliczne sterownie podnośnikiem) do każdego ciągnika, również wykonywanie własnych sterowników do ciągników z fabrycznym EHR.

Wykonywanie różnych sterowników do ciągników i maszyn rolniczych (liczniki, sterowniki ścieżek do siewnika, itp.).

Więcej info na PW.

Tomek04    2

Dzięki

W którym miejscu sąelektrozawory  i ile ich jest 

Edytowano przez Tomek04

Wiadomość z agroFakt.pl

marian3p    23

Na skrzyni z prawej strony, najbliżej silnika. Od dynasiftu są dwa, a zasilania nie ma ten u dołu.

• Thanks 1

Naprawa elektryki i elektroniki ciągników i maszyn rolniczych. Naprawa sterowników maszyn, skrzyń biegów (np. Autotronic), EHR itp.

Wykonywanie sterowania EHR (elektrohydrauliczne sterownie podnośnikiem) do każdego ciągnika, również wykonywanie własnych sterowników do ciągników z fabrycznym EHR.

Wykonywanie różnych sterowników do ciągników i maszyn rolniczych (liczniki, sterowniki ścieżek do siewnika, itp.).

Więcej info na PW.

Tomek04    2
Dnia 14.11.2019 o 21:54, marian3p napisał:

Na skrzyni z prawej strony, najbliżej silnika. Od dynasiftu są dwa, a zasilania nie ma ten u dołu.

Wiem o ktury chodzi to w czym może być problem że niedaje zasilania w sterowniku ? Bo mam ciągnik 2 rok i nieoriętuje się

Edytowano przez Tomek04

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez raul7031
      Witam, czy ktoś z Was zmieniał sam uszczelniacz z tyłu na wałku odbioru mocy w MF 4245 czy innym z tej serii ? Nie było większych problemów? Nie wiem czy samemu się brać czy pewniej do mechanika. I jeszcze przy okazji, jaki kolor dać na obciążniki, ramę do tego modelu? Bo nigdzie nie mogę znaleźć jaki był oryginał. 
    • Przez rafayl
      Pacjent mf 6485... problem z czujnikiem temperatury... nie wskazuje temperatury czujnik wymieniony ( zamiennik ) i dalej nic... jakieś pomysły ? Po podłączeniu jakiegoś starego czujnika od silnika perkinsa wskazówka od temperatury leciała na maxa... ktoś przerabiał temat ?
    • Przez tomi32
      Witam Panowie. Jak skasować książkę serwisowa w tym modelu? Wiem że niby da się tymi przyciskami przy kierownicy ale nie znam kombinacji 
    • Przez Franki8210
      Witam, ile może kosztować kapitalny remont silnika massey ferguson 8210 silnik perkins? Proszę o szybką odpowiedź i pomoc.
    • Przez raul7031
      Witam, jaki był kolor oryginalny do silnika, obciążników, mostu w MF 4245 i podobnych, może ktoś malował i wie? Ogólnie do seii 4200, 6200 czy 6400, są takie kolory jak brunatna szarość, krzemowa szarość, popielaty z Granita, czarny połysk z Krampa?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj