Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomek04    2

Mam problem z Massey Ferguson 6120 dokładniej mówiąc z półbiegami ma on 4 półbiegli lecz jakiś czas temu zmieniło się na 2 

A-D SĄ JEDNAKOWE (SZYBSZE)

B-C TESZ JEDNAKOWE (WOLNIEJSZE)

Co jest przyczyno tego .

W nim półbiegi i rewers jest elektroniczny nie mechaniczny.

• Haha 1

marian3p    23

Brak zasilania jednego z elektrozaworów dynashift. Problem w kablach/wtyczkach na drodze sterownik-elektrozawór, albo uszkodzony sterownik.

• Thanks 1

Naprawa elektryki i elektroniki ciągników i maszyn rolniczych. Naprawa sterowników maszyn, skrzyń biegów (np. Autotronic), EHR itp.

Wykonywanie sterowania EHR (elektrohydrauliczne sterownie podnośnikiem) do każdego ciągnika, również wykonywanie własnych sterowników do ciągników z fabrycznym EHR.

Wykonywanie różnych sterowników do ciągników i maszyn rolniczych (liczniki, sterowniki ścieżek do siewnika, itp.).

Więcej info na PW.

Tomek04    2

Dzięki

W którym miejscu sąelektrozawory  i ile ich jest 

Edytowano przez Tomek04

Wiadomość z agroFakt.pl

marian3p    23

Na skrzyni z prawej strony, najbliżej silnika. Od dynasiftu są dwa, a zasilania nie ma ten u dołu.

• Thanks 1

Naprawa elektryki i elektroniki ciągników i maszyn rolniczych. Naprawa sterowników maszyn, skrzyń biegów (np. Autotronic), EHR itp.

Wykonywanie sterowania EHR (elektrohydrauliczne sterownie podnośnikiem) do każdego ciągnika, również wykonywanie własnych sterowników do ciągników z fabrycznym EHR.

Wykonywanie różnych sterowników do ciągników i maszyn rolniczych (liczniki, sterowniki ścieżek do siewnika, itp.).

Więcej info na PW.

Tomek04    2
Dnia 14.11.2019 o 21:54, marian3p napisał:

Na skrzyni z prawej strony, najbliżej silnika. Od dynasiftu są dwa, a zasilania nie ma ten u dołu.

Wiem o ktury chodzi to w czym może być problem że niedaje zasilania w sterowniku ? Bo mam ciągnik 2 rok i nieoriętuje się

Edytowano przez Tomek04

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafayl
      mf 6485 dynashift 
      Witam problem odnośnie ślizgania się półbiegów  abcd dodatkowo zapala się kontrolka zapchania filtra oleju. Jakaś nieszczelność ? Przerabiał ktoś podobny temat ? Dodam ze przy zmianie no z 1 na 2 tez jest chwila zwłoki nie jedzie tak jak powinien odrazu  
    • Przez masseyek6280
      Cześć. Mam pytanie. Jak w ciągniku MF 6280 zdjąć tą "szybkę" od zegarów? Jest trochę wolnego czasu i chciałem ją zdjąć bo gromadzi się pod nią kurz. Dołączam zdjęcie i dziękuję z góry za porady.

• Przez mamix
      pomocy przy massey fergusonie jak go włącze to zaczynają siwiećić i midać 2 czerwone lamki 2i3 nad zedarem i 1żółta i 1jedna czerwona od strony biegów 2 i3  co to może być za przyczyna
    • Przez kilusiekk
      Witam 
      Na ehr wyskoczyl mi blad 2-4 na polu nie moglem podnieść agregatu  
      Ktos moglby mi powiedziec w ktorym miejscu jest potencjometr wysokosci podnosnika 
      Albno ewentualna przyczyna tego bledu i gdzie szukac problemu
    • Przez TheJanekTV
      Witam tworzę temat, ponieważ przymierzam się do kupna "dużej szóstki" MF'a z tej serii i myślę, że temat ten innym też się przyda.
      Jak wygląda w nim praca silnika? Słyszałem opinie, że to mułowaty i paliwożerny gad... chociaż nie wierzę w to do końca i pytam.
      Użytkownicy tego modelu mieli jakieś awarie? - można się wypowiedzieć
      Co jest bolączką tej serii?
      Na co warto zwrócić uwagę podczas oglądania?
      Ja kupując biorę pod uwagę miękką oś, pneumatykę, tuz, i fajnie by było jakby był ten podłokietnik co ma możliwość "auto zmiany półbiegów"
      Ciągnik u mnie pracowałby z pługiem 4x45, zestawem uprawowo  siewnym na bronie wirującej 3m, talerzówce 3.15m, transport  i w przyszłości mulczer 3m i pewnie coś jeszcze.
       Ziemia od 2- 4B/5 klasy, teren równy.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj