PronarekP5

Kabina w Bizonie

Polecane posty

9540    0

Nie chodzi o to że szyba jest zakurzona tylko słońce razi w oczy . Fajnie by było mieć w takiej sytuacji przyciemnione szyby :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Przyciemniane w Bizonach to tylko były chyba w wersjach export... No, ale dobrze by było mieć takie przyciemniane okienka... :huh:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prymus    0

uważam że leoiej mić kombajn z kabiną wtedy sie tak nie kurzy a najlepiej to miec klime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik2222    0

z jednej strony jest ciszej i jak wraczasz np. do domu i pada deszcz to nie zmokniesz ale z drugiej strony bez kabiny masz lepsza widocznosc bo jezeli masz zakuzona szybe to jest gorsza widocznosc


Ursus jest najepszym traktorem,każdy to wie.Żaden traktor przy nim nie liczy się.Zapraszam do obejrzenia moich filmików na You Tube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy100    0

ale w rekordach były kabiny oryginalnie montowane i są podobne do tych produkowanych do supra (a może taka sama)

i nikt raczej nie ściąga.

A przyciemnianie to żaden problem: Allegro -->folie przyciemniajace


odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maliniak    0

Dla mnie dużą wadą kabiny jest to gdy wracasz z pola w nocy i na zakurzone szyby zacznie padać deszcz. Gdy jest sam kurz to jeszcze da się wytrzymać, ale jak zacznie padać to masakra. Dwa lat temu jeździłem rekordem a teraz 56 bez kabiny u taty jest lepiej, tylko źle się jęczmień kosi.

 

A tak w ogóle to jestem nowy i jeszcze nie obeznany i chciałem spytać czy wie ktoś ile kosztuje chłodnica do 56 tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

A nie taniej bybyło wymienić samo ożebrowanie ?? O ile można.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maliniak    0

Nie wiem. Wyrwał mi sie kran i została duża dziura. Gdyby dało się wymienić podstawę to byłoby nie źle. Robił ktoś już coś podobnego? Wiecie może jak to się ceni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

A właśnie nie wiem czy da rady wymienić podstawę. Bo wiem że wkłady wymieniają ale czy podstawy to Ci nie powiem.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

A w tych kabinach to jest patelnia czy nie a nadmuchy coś dają?




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Ja mam Rekorda z kabiną całe żniwa młócę z zamkniętym oknem i drzwiami, jest ciepło pracują dwa wentylatory i da się wytrzymać. W zeszłym roku było w kabinie ok 40 stopni ale ja to wolę niż kurz w oczy.

Do domu człowiek wraca "czysty" nigdy nie pracowałem na kombajnie bez kabiny ale uważam że jest to masakra (zależy jeszcze jak wiatr pasuję.

 

Takie jest moje zdanie.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy100    0

Ojciec w rekordzie cały czas wiatraki na full, okno i drzwi otwarte i tak temperatura jest ok a co do kurzu to nie jest tak źle:)

Trochę w kabinie się syf robi i kierowca brudny ale takie są uroki:D

 

Pozdrawiam


odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHELIN    0

A ja mam dwa Z056, jeden bez budy a drugi z buda.

-Z056 bez budy: napewno się lepiej kosi bez kabiny bo lepiej widzisz i lepiej słyszysz kombajn ale jeżeli kurz dmuchnie to nie ma czym oddychać ale jak wiatr dopisze to jest wspaniale.

 

-Z056 z buda: Napewno mniej kurzu ale za to gorąco, jak zamknie sie okno i drzwi to sauna nie do wytrzymania.

 

A trochę poza tematem, wie ktośczy można gdzieś kupić oryg. zestaw klimatyzacji do BIZON'a???? Były montowane w tych nowych rekordach i czy mozna to kupić w Płocku??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1542

ale za to mozna kupic kabinke z klima ;););) nowa z najlepszym wyposazeniem(bez klimy) kosztuje chyba cos ok 4 tys zl. a z takim samym wyposazeniem i do tego klima i montowanie kabinki 6 tys. zl. no coz, za luksus trzeba placic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Na pewno Naglak i kto jeszcze to nie wiem ;)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHELIN    0

Właśnie dzwoniłem do NAGLAK'a i się pytam takiej miłej Pani czy produkują kabiny do bizona z klima a ona NIE, wiec Naglak tego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Kabina na allegro nowa kosztuje ok. 4000zł... Klimy wiadomo za tą kase nie ma, a czy jakieś nawiewy to nie wiem... Sami zastanawiamy się nad kupnem kabiny, bo w tym roku tak się kurzyło, że nie było chętnego na kombajn wsiadać...


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam519    6

są plusy i minusy np. mniej się kurzy ale jak chcesz zajrzeć do zbiornika to musisz wychodzić z kabiny ja bym kupił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Lukecki
      Witam użytkowników, 
      Zakładam temat, gdyż chcę się trochę dowiedzieć o tym kombajnie, jednak w internecie nie mogę znaleźć jakichkolwiek rzetelnych informacji. Słyszałem o mankamencie w postaci zagrzewania się silnika w czasie pracy, chciałbym się dowiedzieć jak często to się zdarza.  Również chce zaczerpnąć nieco informacji o typowych usterkach. Z góry dziękuję za info i pozdrawiam 
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Bonex157
      Cześć,
      Chcialbym sie zapytać Was ile waży kabina puszka/orzeszek z szybami i bez
    • Przez Rafał11
      Witam, mam takie pytanie jestem młodym rolnikiem i jeszcze nie mam doświadczenia w obsłudze kombajnu i chciałbym się dowiedzieć czy da się sprawdzić stan skrzyni biegów bez rozbierania. Wiem jakie te skrzynie są w bizonie  i chciałbym sprawdzić czy w trakcie żniw się nie rozsypie. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Rolniczek95
      Witam Moje pytanie brzmi jak sprawdzic sprawnosc akumulatorow hydraulicznych? Zwazylem jeden i 3.2 kg a drugi 3.8 kg i tez chcialbym sie zapytac czy ten ciezszy nadawalby sie jeszcze do uzytku bo na tabliczce pisze 4kg ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj