News
666twardy666

MF 5435-Oświetlenie robocze i wiązka elektryczna

Polecane posty

Witam wszystkich,

Jestem posiadaczem MF 5435 z 2006 r. Postanowiłem nieco zmodernizowac oświetlenie robocze i dołożyć lampy na slupkach. Widzialem że jest tak uszykowane miejsce pod takie lampy i dochodzą dwie wiązki przewodow. Ale niestety nigdzie wewnątrz kabiny nie mogę znaleźć "drugiej strony" tych kabli. Czy montowal ktoś coś podobnego? Lub wie gdzie w oryginale są włączane te lampy? Żebym miał jakiś trop gdzie szukać kostki do wlacznika?

malorolny121    34

Podłącz  lampy i wtedy zobaczysz pod który  już  istniejący  włącznik  są  podpięty. 

Cały problem w tym że ten kabel nie jest nigdzie podpięty, nie ma w nim prądu, pewnie po wpieciu włącznika dopiero się pojawi. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tomek04
      Poszukuję osoby która by się podjeła naprawy sterownika w Massey Ferguson 6120 jest to autotronic 2 z tego co wiem i najlepiej woj.Lubelskie.

• Przez thesykacz
      Witam. Kupilem Massey ferguson 3070 wziolem go w orke trzy morgi scierni plugiem 4 skiby odkladnia 35. Przed wyjazdem patrzyłem olej był ponad max podczas orki kopcil na czarno i leciał dym z odmy i jak wkładam palca do odmy to zostaje mi olej na palcu. Później w agragacie 3.20 nie dymil. Jak wracałem do domu na pusto ta tata mówił że też kopci. Jak postal że 2 godziny to olej był między minimum A maximum. Sprawdzalem ciśnienie ma 3.5 na ciepłym silniku. Teraz stal dwa dni nie tykany olej ma ponad max. Dzieje się coś z tym silnikiem?
    • Przez Kaziu1
      Cześć mam problem jakiego MF wybrać szukam tak od 100-150 koni budżet 60 tys słyszałem ze seria 3 mają wadliwe skrzynie jaki model polecacie mało wadliwe może ktoś pomoże
    • Przez karat7
      Co sądzicie o w/w ciągnikach , o ich awaryjności. Mam też propozycję PROXIMY 96 KM/2018r   z klimą,obciążnikami, pneumatyką za 130000 netto
    • Przez kij194
      Witam. Mam pytanie do użytkowników MF 4707: ile wasze ciągniki palą? Bo ja mam wrażenie że mój pali trochę za dużo ale nie mogę się doczekać na dealera (AgroMarek) aby przyjechali zweryfikować działanie układu paliwowego. Czekam od czerwca. Przykładowo: orka 3 skiby obrotowe, gleba dość lekka i na 0,6 ha 14 litrów, zgrabiarka 2,8 metra 6 litrów na godzinę pracy, ubijanie kiszonki w dwa dni 80 litrów a ciągnik wożący(MF 3080) 50 litrów. Czy wszystkie te ciągniki tyle palą czy z moim jest coś nie tak?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj