News
PiotrJankowski

John Deere 4230-Wymiana oleju w przednim moście

Polecane posty

Witam, moje pytanie odnośnie John Deere 4230 z przednim napędem. Zakupiłem taki ciągnik i pytanie czy i gdzie wlewa się olej do przedniego napędu. Jaki olej najlepiej wlać. Problem miałem z tymi zaworami na obu kolach, po włączeniu napędu wyrzucało olej, wymieniłem oringi i te gumeczki i jest ok ale teraz nie załącza napędu. Wydaje mi się że j st za mało oleju ale nie mogę znaleźć gdzie się go uzupełnia. Może ktoś ma książkę do niego 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mrlighter99
      Cześć mam problem z demontażem łozysk przedniej zwrotnicy w John Deere. W jaki sposóbzdemontować sforzeń zwrotnicy? Czy trzeba demontować zwolnice? Jeśli tak to czy trzeba demontować krzyżak (wolał bym oszczędzić demontażu fabrycznie złożonego elementu) lub da się zdemontować zwolnice z wałkiem z przedniego mostu. Słyszałem coś, że da się ten sforzeń zdemontować ściągaczem, lecz nie mam pojęcia jak miałoby to wyglądać. Głównie chodzi o demontaż elementy 4 (jest to jednolity element ).

• Przez Bartek62
      Witam. Mam pytanie jakie powinno być prawidłowe ciśnienie w przednich oponach 380/85 r24 jeżeli miałbymy ok. 500-600kg na przodzie?
    • Przez Paweł74
      Witam W tak jak w temacie ciagnik czasami zapala tak jakby na 3 cylindry zamiast na 4, pracuje wtedy nie równo i bardzo dymi. Wymieniane były wtryski lecz nic sie poprawiło. Miał ktoś podobną sytuację i wie jak jej zaradzić?
    • Przez grzes151
      Zakładam ten temat żeby zobaczyć jakie usterki są wadami fabrycznymi całych serii podzespołów i żeby zjednoczyć osoby borykające się z takimi  samymi awariami oraz móc udowodnić serwisowi ze awarie niektórych  nich  nie są pojedynczymi przypadkami a wadami całych serii podzespołów , sam posiadam nowego 6175 m i w tej chwili ma już 2 awarie po 3 miesiącach od kupna i 140 godzinach pracy w tej chwili jest problem z sprzęgłem wcześniej był z ehr . Jeżeli masz jakąś awarie proszę podziel się publicznie zobaczymy  co się powtarza, pamiętajmy w jedności siła taka informacja może pomóc nie tylko tobie a także innym  .
    • Przez Manieks
      Witam posiadam taki sterownik przedniego WOM w John Deere 6910s.
      Czy ktoś wie jak z niego korzystać? 
      Nie mogę włączyć przedniego WOM. 
      Innego włącznika niema.  Jest tylko ten sterownik

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj