News
PiotrJankowski

John Deere 4230-Wymiana oleju w przednim moście

Polecane posty

Witam, moje pytanie odnośnie John Deere 4230 z przednim napędem. Zakupiłem taki ciągnik i pytanie czy i gdzie wlewa się olej do przedniego napędu. Jaki olej najlepiej wlać. Problem miałem z tymi zaworami na obu kolach, po włączeniu napędu wyrzucało olej, wymieniłem oringi i te gumeczki i jest ok ale teraz nie załącza napędu. Wydaje mi się że j st za mało oleju ale nie mogę znaleźć gdzie się go uzupełnia. Może ktoś ma książkę do niego 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dangeronmix
      Witam wszystkich mam problem z pacjentem 2140 a mianowicie zostały wymienione wszystkie pompy czyli dwie jedna w skrzyni jeda na zewnątrz wymieniono filtry olej i założono nowy orbitrol 160 cn dodam że jd jest z turem i problem polega na tym że gdy ciągnik pracuje na biegu jałowym nie dotykamy hydrauliki to pompa przednia wyje rzerzy zachowuje się jakby była mocno obciążona gdy zaczniemy kręcić kołami czy podnosić tur lub tylny podnośnik pompa cichnie i nie mam pojęcia o co tu chodzi logicznie patrząc powinna być odwrotna sytuacja czyli przy dociazaniu tura lub unoszenia ramion przy obciążeniu powinna pompa dać znać że coś się dzieje ale czemu robi to na jalowej pracy??? Liczę na jakieś podpowiedzi lub sugestie.
    • Przez Grzech123
      Chce kupić john deere 6800 moze ktoś ma taki ciągnik i powie mi czy są one awaryjne?  Na co trzeba zwrócić uwagę przy kupnie takiego ciągnika. 
    • Przez krispolska1809
      Witam mam problemem z John Deere 7730 mianowicie nie wkręca się na obroty przy maksymalnym wciśnięciu pedału gazu osiąga 1900 obrotów na minutę i spadają w dół do 1400 obrotów ma ktoś jakieś pomysły???
    • Przez anx
      witam

stoje przed zakupem jd 6230 i zastanawiam sie na tym zeby doposazyc go w przednia os amortyzowana TLS

co sadzicie warto doplacic

czy nie bedzie przeszkadzala w pracy z ładowaczem , bo ponoc w tym modelu nie ma mozliwosci usztywnienia przedniej osi jak ma amortyzacje TLS

pozdrawiam
    • Przez gabrys43
      Witam. Panowie jakie zakladacie filtry oleju do waszych jeleni  do czego zmierzam  zamówiłem filtr  o numerze RE57394 i taki sam chcialem ze sklepu lecz sklep wysłał mi filtr o numeracji DZ 101880 czy są jakieś różnice w tym filtrze. Zakladac czy reklamowac . Prosze o porade .

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj