Zaloguj się, aby obserwować  
BartoszGorskiGorsk

najtańsze naprowadzanie równoległe - DORADZCIE

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów. Zwracam się z proźbą o doradzenia mi przy wyborze najtańszego naprowadzania. [najtańsze czytaj najprostsze]. Co prawda nie wykonuje zabiegów jakimiś wypasionymi traktorami a ursusem c 330 ale jednak takie coś by mogło się przydać ;d;d z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

dołączam się do prośby:

 

proszę o wymienienie marek dobrych a niedrogich, które specjalizują się w naprowadzaniach dla rolnictwa


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

TeeJet jest jednym z tanszych i prostszych TeeJet LINK

 

Posiadam taki, lecz zadowolony z jego nie jestem. Idealnie nadaje się do wożenia gnojowicy, pryskania, siania wapna, nawozów lecz tylko wtedy gdy prędkość nie przekracza 8km/h!! Powyżej zaczynają się schodki. Wychodzą szlaczki, człowiek nie jest w stanie opanować idealnie jazdy prosto przy predkosci ponad 10 km/h.

 

Jesli prowadzenie rownoległe to tylko automatyczne. Drozsze ale dokladniejsze. Operator skupia sie na wykonyuwanym zabiegu a nie na prowadzeniu i patrzeniu na strzałki ile zjechał z linki prostej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelwlosty    6

Najlepiej żeby jeszcze sam jeżdził ha Do 30 system naprowadzania :) ile ty masz ha i jakie maszyny do tej 30 że aż takie coś ci potrzebne?


Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej żeby jeszcze sam jeżdził ha Do 30 system naprowadzania :) ile ty masz ha i jakie maszyny do tej 30 że aż takie coś ci potrzebne?

powiem Ci że to tylko dla wygody ;d opryskiwacz 12 metrów i rozsiewacz nawozów lejek ;d mamy 25 hektarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bartosz lepiej zrób porządne ściezki technologiczne. Nawigacja to drogi wydatek jak na Twoje gospodarstwo. Nie bedzie to ekonomiczne. Chyba ze bardzo chcesz i masz nadmiar gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A no to chyba ze tak ... poszukaj używanych nawigacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALberto13    0

Ja na Twoim miejscu zainteresowal bym sie nawigacja Farmnavigator. Mój kumpel ma i wykorzystuje w c-4011 z opryskiwaczem 12m, z tego co sie wypowiadał to jest zadowolony. Nawigacja ma taki użyteczny przydas jak pokazywanie którą sekcje powinienes włączyć a którą wyłączyć w danym momencie. Generalnie jak mi pokazywał sprzet to ustawienia prawie że identyczne jak w profesjonalnych rozwiązaniach do automatycznego sterowania sekcjami, czyli wszystko super dokladnie poopisywane. Wklep w google "Farmnavigator" to ci wszystkie opisy sprzetu wyskoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszhl955
      Witam zakupiłem ciągnik steyr profi 6145 fabryczne przygotowany pod gps. Tutaj pytanie co to dokładnie znaczy i co musze dokupić aby gps działał z dokładnością do 2,5cm
      ogarnę to sam czy musze wołać serwis ?
    • Przez johnyrs
      Witam
      Kupiłem ciągnik z nawigacją Trimble FMX, szukam kogoś kto pomógł by mi to ogarnąć i wytłumaczyć jak to uruchomić. W tym temacie jestem laikiem. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam , po raz 3 odnawiam temat
      Jakie są alternatywne wersje anten do aplikacji nawigator polowy [ nie chodzi tu o dokładność 5 cm] obecnie ciężko znaleźć jakąkolwiek działającą antenę która dobrze bedzie współgrać z tą aplikacją.
      Na ten moment znalazłem tylko garmin glo 2 które daje skalę błędu 60 cm, użytkowników posiadających te antenę zapraszam do dyskusji a osoby posiadające inne anteny o informację jaka to antena i jaką ma dokładność, dziękuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam.
    • Przez Moscov
      Witam serdecznie, poszukuje jakiegoś patentu na tanią nawigację do ciągnika kropka Nie potrzebuję rtk i tym podobnych, potrzebuje jej wyłącznie do opryskiwacza i rozsiewacza. 
      Posiadam tablet z Windowsem, co więcej potrzeba żeby ogarnąć coś sensownego? 
      Będę z góry wdzięczny za odpowiedzi 
    • Przez rolstudent
      Cześć od jakiegoś czasu interesuje się programem AgopenGps. Czy są tu użytkownicy tego systemu. 
      Kolega @Jarczewski ma już chyba spore doświadczenie.
      Zqmowilem https://www.autosteer.cc/produkt/arudusimple-f9p-annmb/
      I trochę się tym pobawię w ramach hobby 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj