cris10

Zetor wyciszenie kabiny

Polecane posty

cris10    46
Witam , zabrałem sie za remont Zetorka 7011 , będę brał sie od nowa za wyciesznie kabiny , bo stara pianka jak zwał tak zwał juz w kiepskim stanie, czym najlepiej wyciszyc ? widziałem na Internecie maty bitumiczne samoprzylepne , czy to wystarczy? Czy taka mata nie wyciszy tak jak bylo do tej pory ? Mógłby ktoś coś poradzic ? Mile widziane są fotki jak to u was wygląda.

cris10    46

Zastowałem mate ,,autofun" ,a na nią pianke kauczukową 13mm , zobaczymy za kilka dni jak sie sprawdzi

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karol210589
      Panowie pomóżcie gdzie mogę dostać element pokazany na zdj. Jest to tłoczysko od serwomechanizmu. Dolny  element ma wyłamany uchwyt w który wsadza się pierścienie metalowe. Nie mogę tego nigdzie dostać...

• Przez pitraszek1
      Czy może mi ktoś podesłać fotki jak podłączone jest ogrzewanie w tym ciągniku i gdzie znajduje się nagrzewnica w kabinie bo albo jej niema albo jest gdzieś ukryta 
    • Przez karol210589
      Panowie pomóżcie gdzie mogę dostać element pokazany na zdj. Jest to tłoczysko od serwomechanizmu. Silny element ma wyłamany uchwyt w który rządzą się pierścienie metalowe. Nie mogę tego nigdzie dostać...

• Przez karol210589
      Potrzebowalbym instrukcje napraw do Zatora 5211 A dokładniej część odnośnie przedniego układu kierowniczego 
      Wymieniam przeguby wszystkie w tym ustrojstwie i chce zobaczyć jak to wszystko powinno być poustawiane 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez rabit500
      Witam
      Czy ktoś z forumowiczów mógłby wrzucić schemat instalacji elektrycznej do zetora 5211. Bo większość które tu znalazłem jest albo w takiej jakości że niewiele widać albo serwery na które były wrzucane poprostu wygasły.
      Pozdrawiam

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj