News
bopietras

Renault 145.54 -Stukanie przy włączonym napędzie

Polecane posty

bopietras    2

Witam. Stuka mu jak włacze naped tzn jak jade z górki to nie stuka tylko pod obciązeniem. Jaka jest tego przyczyna. Moze to być wina łacznika wału?

dzikidaniel    75
Napisano (edytowany)

Mało danych podajesz. Wina może leżeć po stronie łożyska na zębatce idącej przez wałek wom (przykład w linku: YT) do problemu z przednim mostem czy zwojnicami.

Edytowano przez dzikidaniel

C328, U-912, R 103-54, Ares 710

bopietras    2

Witam. A moze mi ktos powiedziec jak do przesniego mostu wlac olej. Czy to jest wlew.? Nie moge tego otkrecic ani wyciagnac jakas gumowa zaslepka.

15742493849371764536116017372946.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    786

to jest odpowietrznik, wlew masz od tyłu przy wałku, śruba na imbus czy kwadrat

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

izydor6280    786

można też strzykawką ;)

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez radoslaworzel
      Witam, bardzo ciężko jest zdobyć książkę (bezpłatnie) więc może ktoś pomoże - potrzebuję wartości dopuszczalnych luz ów na czopach wału. Mam problem bo nie wiem czy mam oryginalne panewki ks czy po szlifie wału, a może da to się jakoś sprawdzić po nr. Jednakże jakby ktoś dysponował jakąś literatura dot. Silnika mwm d226 będę bardzo wdzieczny
    • Przez klamka4
      witan . mam taki problem bo : popma paliwowa została zregenerowana wtryski sa nowe i dalej kopci na wolnych i szybkich obtrotach dym jest koloru jasno niebieski na wolnych a na wysokich czarno niebieski i bardzo słabo odpala . Co to za usterka jest . czy czasem nie sa to pierścienie i ciągna olej z silnika i dlatego jest taki dym  . i jaki powinien być akumulator  w tym ciągniku . i jakby padła wersja ze jest silnik do remontu  to czy sam dam rade wymienić tuleje czy trzeba maszynowo   maił ktoś taki przepadek ???
    • Przez radoslaworzel
      Proszę znawców tematu o opinię, wydaje mi się że coś stuka w silniku. Po zdjęciu miski i pokrywy zaworów nie widać żeby było coś nie tak, podejrzewałem korowód, jakby na jednym garze coś dzwoniło Co to może być? Chyba że te silniki tak chodzą. 
      VID_20191019_120428.mp4
    • Przez krzysztofsmok77
      Gdzie dostane pasek klinowy do Renault 110.54 bez klimy. Zamontowany jest podwojny pasek. Rocznik 96. Jesli ma ktos oznaczenia paska to prosze tez podac. Na moim wszystkie napisy zdarte. Prosze o pomoc.
    • Przez Agriceltis
      Witam, odświeże trochę temat. Chciałbym skalibrować rewers w Cetisie 436rx. Może macie jakieś sposoby żeby to zrobić bez podpinania komputera? Ewentualnie znacie kogoś kto ma taki program i mógłby do mnie podjechać. Okolice Knyszyna Woj Podlaskie. Z góry dzięki za pomoc.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj