WaldemarOglozinski

Jak wymienić pompę hamulcową zetor 7211

Polecane posty

mariusz(ZDUN)    327

nie ma tu żadnej filozofii spuszczasz olej odkręcasz dolny dekiel od mostu do którego jest przyjręcona pompa wymieniasz ją i składasz spowrotem.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1571
24 minuty temu, mariusz(ZDUN) napisał:

nie ma tu żadnej filozofii spuszczasz olej odkręcasz dolny dekiel od mostu do którego jest przyjręcona pompa wymieniasz ją i składasz spowrotem.

Co ty pier.......sz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

gdyby to byly hamulce tarczowe to prawie dobrze to opisal- spuszczasz plyn hamulcowy, odkreczas dekiel z tylu mostu,wymieniasz,odpowietrzasz, ustawiasz -ale co wy wlasciciele ursusow mozecie o tym wiedziec 😛

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolega wyżej opisał wymianę pompy hydraulicznej. Pompa hamulcowa jest pod pedałem hamulca przy kierownicy. Nic skomplikowanego tam nie ma. Mam instrukcje napraw to Ci mogę wysłać, tam jest opisane co i jak, krok po kroku.

Edytowano przez Mares

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Jak bym pier...ł to bym d..ą ruszał...... nie zauważyłem w tytule  ze chodzi o pompkę hamulcową a przeczytałem tylko to co było napisane już w poście co mnie w bład wprowadziło i jeśli nie można się pomylić to naprawdę baaaardzo przepraszam ze niektórych uraziłem........


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grubson124
      Witam mam taki problem gdyż w moim deutzu zaczęły łapać hamulce na przednim wale pedynm więc postanowiłem to rozebrać i naprawić i odkręciłem ten zasisk wyciągłem stare klocki a raczej kawelk blachy co po nich pozostało i jeden tłoczek cofkem ładnie a tego drugiego co jest do mostu przykręcony nie mogę próbuje na siłę breszka to aż się tarcz wygina a to ani mam się nie wsunie. Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Perkins1992
      Mam problem z hamulcami w ursusie 360. Przed remontem działało tylko prawe koło, w lewym kole był wymieniany cylinderek, wymieniłem jeszcze obydwie pompki. Jak go poskładałem to wszystko działało jak przed remontem. :angry: Co tu zrobic????????
    • Przez ceston
      Witam mam nowe cylinderki tarcze i przewody. jak to prawidłowo odpowietrzyć? zdjąć ta gumkę z odpowietrznik a i go jeszcze zluzować? bo pompuje pompuje a efektu brak jak tylko zdejmę gumke
    • Przez ceston
      Jak w temacie macie jakiś sposób na to poza wymiana samego cylindra? początek gwintu jest uszkodzony reszta jest ok. jak to wkręcić. Swoją drogą brawo dla konstruktora za tak wlfantastyczne umieszczenie gwintu
    • Przez ursusikc330m
      Wymieniłem ostatnio cylinderek hamulcowy i bęben okładziny zostały stare bo nie były jeszcze mocno zużyte i jest teraz taki problem że po kilku krotnym odpowietrzeniu słabo hamuje
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj