wisera

Zjazd Agrofotowiczów

Polecane posty

jackob1997    164
Napisano (edytowany)

@wisera to gdzie i kiedy ten zjazd xD,z chęcią wpadnę 

Edytowano przez jackob1997
  • Haha 2

zetorki12    10477
Napisano (edytowany)

Usunąłem , bo nie w temacie .

Edytowano przez zetorki12
  • Sad 1

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

zetorki12    10477
Napisano (edytowany)

Usunąłem wpis , bo nie był w temacie .

Edytowano przez zetorki12
  • Sad 1

ZETOR TEAM

wojtal24    485

spotkanie to spotkanie Ale jak to widzi wisera ''jak Sylwester w remizie''

ZETOR TEAM

sznajdik    194

Chciałbym nadmienić że pierwszy taki pomysł który rzucił kiedyś jeden z naszych kolegów z forum i zorganizował lokum w puszczy białowieskiej i atrakcje w swoim gospodarstwie podzielił społeczność tego forum razem z założycielem naszym Jackiem na czele i tak oto powstało konkurencyjne forum czyli RPF napisane celowo od tyłu bo może nie przejść przez sito kontrolne

PRIMO    1908
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

Usunąłem , bo nie w temacie .

Coś mnie ominęło bo nie wiem o co chodzi? 

A z resztą nie chcę wiedzieć. 

15 minut temu, sznajdik napisał:

Chciałbym nadmienić że pierwszy taki pomysł który rzucił kiedyś jeden z naszych kolegów z forum i zorganizował lokum w puszczy białowieskiej i atrakcje w swoim gospodarstwie podzielił społeczność tego forum razem z założycielem naszym Jackiem na czele i tak oto powstało konkurencyjne forum czyli RPF napisane celowo od tyłu bo może nie przejść przez sito kontrolne

Ta a najlepiej to jeszcze rozwiążcie AF i będzie git. 

Edytowano przez PRIMO

GRZES1545    1592

@Rolnik1973 Jakbyś jechał to i ja chętnie bym się  wybrał,  @zetorki12 @marulekk  @Uziu92 i już  jedno auto ze wschodu jedzie😀  Tylko żonie musiał bym jakieś spa na ten czas zalatwic😮

A będą jakieś pamiątki ze spotkania Np. Ramki tablicy rejestracyjnej z Logiem AF do ursusa?

• Like 1

zetorki12    10477
1 minutę temu, PRIMO napisał:

rozwiąrzcie

🧐

• Thanks 1
  • Haha 1

ZETOR TEAM

ogarek    379
2 godziny temu, zetorki12 napisał:

Rozumiem że mnie nie cierpisz , ale nie szukaj podtekstów w byle wypowiedzi .

To czego dupeeee zwracasz ? Sam jesteś upierdliwy i robisz podteksty i tyle. Po co te glupkowate pytanie akurat do mnie ? 

Aktis    223

Może połączyć taki zjazd z targami rolnymi. Może dało by się podczepic do jakichś targów. Może wówczas i sprzędawcy zechceliby przypodobać się takiej zorganizowanej grupie. Tylko to musiałby załatwiać ktoś kto dysponuje marką Agrofoto.pl.

• Like 3

ogarek    379
36 minut temu, sznajdik napisał:

Jest to bzdura i tyle bo powody podziału i powstania nowego forum  były inne to raz... A dwa pomysł spotkań przyjął się i odbywają się cyklicznie i nie dochodzi do żadnych podziałów. 

Uziu92    3803

ja 120kg masy i 190 wzrostu, który pierwszy ? 😁

• Haha 1

sznajdik    194
47 minut temu, ogarek napisał:

Jest to bzdura i tyle bo powody podziału i powstania nowego forum  były inne to raz... A dwa pomysł spotkań przyjął się i odbywają się cyklicznie i nie dochodzi do żadnych podziałów. 

To ciekawe czemu powstało? czemu tyle osób które tu były odeszły od razu tam?

zetorki12    10477
1 minutę temu, Uziu92 napisał:

Phi . Byś mnie zobaczył to ze śmiechu byś padł . :D

• Haha 2

ZETOR TEAM

PRIMO    1908
28 minut temu, Uziu92 napisał:

Znasz historię o Dawidźe i Goliacie. 😉

18 minut temu, sumek666 napisał:

18 cm 😎

O jakże mi przykro. 😔

• Like 1

czesio200    2061

Tylko czy wisera sobie znowu jaj nie robi z nas wszystkich...? Przecież z tego zasłynął na af...

czesio200

Aktis    223
sumek666 napisał:

18 cm 😎

w obwodzie?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Rozmawiamy o zjawiskach pogodowych jakie występują w naszych regionach i mają bezpośredni wpływ na nasze gospodarstwa i nasze lokalne rolnictwo.
      Jaka jest aktualna pogoda dla rolnika? Jakich prognoz pogody dla rolników używacie?
      Zapraszamy do dyskusji
      Kontynuacja tematu ogólnego: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/52014-pogoda-rolnicza/
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Agrest
      Doradźcie jaka jest droga prawna przepisania ziemi po prababce na siebie. 
      Chodzi o niecałe 2,15ha. Działka zlokalizowana jest niefortunnie bo po środku pozostałej części, co w wypadku sprzedaży komplikuje sprawę
      Prababka zmarła w 1970r.  Część użytkował mój dziadek,  część stryj.
      Potem ziemię uzytkowała moja mama, a od  2001 ja. Podatki uregulowane. 
      Część stryja przejął mój chrzestny, a  w 2005 na " gębę" oddał mi jako prezent ślubny (1,35ha) Podatki są opłacane. 
      Jak ugryść ten temat żeby nie wsadzić kija w mrowisko? Ziemia słabej klasy i niskiej wartości . Gdyby chcieć informować spadkobierców to uzbierał by ich dziesiątki i gra nie warta świeczki.
      Jest coś takiego jak zasiedzenie w dobrej i złej wierze.
      Jak to funkcjonuje? Czy okres użytkowania przez rodzica można sumować  z czasem użytkowania przeze mnie?
      Jest inna droga prawna?
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

• Przez EmigrantkaXXL
      Witajcie, szukam kogoś kto prowadzi agroturystykę. Chciałabym pod koniec października wybrać się na kilka dni na wieś, na gospodarstwo, odpocząć od całego tego otaczającego mnie zgiełku. Szukam miejsca bezpiecznego i z łatwym dojazdem, bo jadę sama i jestem w ciąży, wiec nie chce dźwigać za bardzo bagażu. Dużym atutem byłyby krowy i świeże mleczko oraz inne zwierzęta gospodarskie. Uwielbiam klimat wsi, zwierzęta i czuje, ze w tej chwili tylko to by mnie w 100% zrelaksowalo. Najlepiej zachód Polski - zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie ale nie tylko. Może ktoś z Was coś takiego prowadzi?:)
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj