wisera

Zjazd Agrofotowiczów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Aktis    319

ja dalej proponowałbym by połączyć ten zjazd z jakimiś targami rolniczymy...


może przy okazji CTR https://centralnetargirolnicze.pl/?gclid=EAIaIQobChMIsePf_ofy5QIVw42yCh0tcA9UEAAYASAAEgLFYfD_BwE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

La to zmieniam zdanie. Na polagrze będę 😂

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisera    532

Nie, panowie, ja na ten przykład czy ktoś ze wschodu nie będzie dymał na żadną opolagrę, z resztą na targach to każdy będzie miał gdzieś to spotkanie, tylko wszyscy pójdą zwiedzać i tyle...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
45 minut temu, sumek666 napisał:

Czytaj uważnie. 

Polagra premiery. Nie Opolagra.

Dobra dobra, ty nam tu swoim komentarzem nie utrudniaj, jak masz możliwość przybycia to staraj się doprowadzić do tego zjazdu i nie żartuj durnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
10 godzin temu, sumek666 napisał:

Ja nie ;)

@damianzbr jak widzisz już dużo wcześniej się zdeklarowałem. 

Jak będę chciał kogoś bliżej poznać to poproszę go o jakiś bliższy kontakt, numer telefonu albo adres. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28749
8 godzin temu, sumek666 napisał:

Jak będę chciał kogoś bliżej poznać to poproszę go o jakiś bliższy kontakt, numer telefonu albo adres. 

już tu ostatnio jeden na pw mnie prosił o adres do drugiego, żeby mu niespodziewaną wizytę złożyć bo źle do niego napisał pod którymś zdjęciem....

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

@bratrolnika było obydwu zaprosić do siebie zrobić jakiś ring i od razu nagrywać to przy okazji zarobiłbyś parę groszy jak ten film puścił na YT. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2350
bratrolnika napisał:

8 godzin temu, sumek666 napisał:

Jak będę chciał kogoś bliżej poznać to poproszę go o jakiś bliższy kontakt, numer telefonu albo adres. 

już tu ostatnio jeden na pw mnie prosił o adres do drugiego, żeby mu niespodziewaną wizytę złożyć bo źle do niego napisał pod którymś zdjęciem....

😂😅 czemu sadze ze wiem kto ?


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28749
Przed chwilą, PRIMO napisał:

@bratrolnika było obydwu zaprosić do siebie zrobić jakiś ring i od razu nagrywać to przy okazji zarobiłbyś parę groszy jak ten film puścił na YT. 

jak ja filmu na yt wrzucić nie umiem...

Przed chwilą, robi57362 napisał:

😂😅 czemu sadze ze wiem kto ?

nie wiem czy wiesz, ale nie ma co tego ciągnąć

zaraz Wisera się znów na mnie oburzy że nie na temat piszę, jak pod którymś swoim zdjęciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

już tu ostatnio jeden na pw mnie prosił o adres do drugiego, żeby mu niespodziewaną wizytę złożyć bo źle do niego napisał pod którymś zdjęciem....

A za jakiś czas też by pisał na PW żeby mu paczki słać do pierdla, bo tamtego za bardzo przy powitaniu uściskał     :P Nie wiem skąd się biorą takie buraki jeszcze, myśli że rękoma coś załatwi, za pobicie czy napaść można tak beknąć że się posra na rzadko.   

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

ja był już w Poznaniu na targach i drugi raz nie będę gonił tam bo to kawał jednak i chciawszy co kolwiek załatwić to hotel trzeba brać i że 2 dni siedzieć. Na CTR już lepiej bo centrum i każdy drogę ma podobną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

mnie znów CTR zniechęcił pierwszym rokiem, myślałem że będzie coś na wzór agrotech kielce ale było kilka maszyn kilka zwierząt i puchy, jak się poprawi to i ja pojadę, jakich wystawców przewidują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj