wisera

Zjazd Agrofotowiczów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jackob1997    249
3 minuty temu, mateuszc355 napisał:

  Zróbcie taki zjazd na Agro Show to chociaż będę miał blisko :D

Na Agro show bednary można zrobić takie coś,nie głupie by to było ;) 

Edytowano przez jackob1997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573
38 minut temu, jackob1997 napisał:

to ciekawe ile ma w wzwodzie :ph34r:

,,Jak jedzie na nartach to robi trzeci ślad"

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Uziu92 napisał:

ja 120kg masy i 190 wzrostu, który pierwszy ? 😁

To Ty masz ruchy jak niedźwiedź 😆😆😆


sznajdik napisał:

Chciałbym nadmienić że pierwszy taki pomysł który rzucił kiedyś jeden z naszych kolegów z forum i zorganizował lokum w puszczy białowieskiej i atrakcje w swoim gospodarstwie podzielił społeczność tego forum razem z założycielem naszym Jackiem na czele i tak oto powstało konkurencyjne forum czyli RPF napisane celowo od tyłu bo może nie przejść przez sito kontrolne

Jak załatwisz odstrzał żubra, to jak najbardziej może być w Puszczy Białowieskiej 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848
4 godziny temu, czesio200 napisał:

Tylko czy wisera sobie znowu jaj nie robi z nas wszystkich...? Przecież z tego zasłynął na af...

To po co pisze? Wisera się zmienił o 180 stopni.

Ogólnie to pomysł był dawno ale żeby odświeżyć to ja z Wisera,znaczy było najpierw tak że z kim gadamy na grupie fb z AF żeby się spiknąć,potem że jako z AF to może więcej osób udało by się zebrać.Kto nie jest zainteresowany lub przychodzi tylko żeby dogryźć niech ominie ten temat.Jeśli znajdą się osoby które potrafią się bawić,pogadać  oraz wspólnie spożyć trunku to czemu nie.Każdy słyszał np o klubie Retro Traktor to impreza w Wilkowicach daje możliwość sie spotkać jak najwięcej osób.

@sumek666 Jak chcesz te MMa mic nie stoi na przeszkodzie żebyś je organizował może znajdziesz śmiałków.

Edytowano przez Adi96
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, Adi96 napisał:

To po co pisze? Wisera się zmienił o 180 stopni.

Taaaa . Rzucił hasło i znikł . Jak ma taki sam pomysł na zjazd , to ja wyyyysiaaaadam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja tam proponuje dla szefostwa zrobić coś w stylu fame mma z płatnym dostępem do transmisji, np taki zetorek vs ogarek, może skończą zawalanie gównem praktycznie każdego tematu 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To może sam na ring się zgłoś , a nie innych byś wystawiał ? Ile tych tematów zawaliłem że tak ci przeszkadzam ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ale to chodzi o oglądalność :) Gdzie jeden się odezwie tam drugi zaraz docina i 2 strony syfu . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie przypominam sobie czegoś takiego . 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
12 godzin temu, Uziu92 napisał:

ja 120kg masy i 190 wzrostu, który pierwszy ? 😁

Dużego łatwiej trafić

11 godzin temu, jackob1997 napisał:

to ciekawe ile ma w wzwodzie :ph34r:

Jednak cos z tobą nie tak, co chwilę zdjęcia z pedałami, teraz interesujesz się wackiem kolegi...

Ogólnie co do imprezy to nie mówię nie, tylko dwie rzeczy ode mnie: po pierwsze zero alkoholu, bo to się dobrze nie skończy

Po drugie-jesli to doszłoby do skutku to moim zdaniem dobrym pomysłem byłyby np. podkoszulki z nickiem i np awatarem, żeby było wiadomo kto jest kto

 

  • Like 1
  • Haha 6
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Znając życie to nawet jak będzie impreza bez alko to połowa wódę w bagażniku przywiezie, albo zanim dojedzie to się w trasie zaprawi jak będzie kilka osób jechać....

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kurla impreza bez alkoholu to chyba dla przedszkolaków.... 😁😁😁😁😁

 

2 godziny temu, pawel885 napisał:

Ja tam proponuje dla szefostwa zrobić coś w stylu fame mma z płatnym dostępem do transmisji, np taki zetorek vs ogarek, może skończą zawalanie gównem praktycznie każdego tematu 

Miałbym bić tego tłustego  kardupla ? Niby po co ? Natluklem się za młodu do woli  i nie muszę niczego nikomu udowadniać.... Staraj się więcej dystansu mieć do tego co się pisze bo twoje wpisy to właśnie jedno gieeee w tym temacie i tyle... 

Jesteś kozak to sobie znajdź w realu przeciwnika i się spróbuj a nie na forum podrzegasz innych pacanie jeden. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ogarek ma rację impreza bez % to taka drętwa trochę, może odrazu zamiast % to zabrać ze sobą różaniec i książeczkę......?? 

Koszulki pomysł fajny wiadomo kto jest kto... Może zawołać Szefunia ma chyba z tego forum jakieś 💲💲💲💲💲 to może zasponsoruje??

@yacentyprzybywaj. Przeczytaj, wypowiedź się... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
31 minut temu, ogarek napisał:

Kurla impreza bez alkoholu to chyba dla przedszkolaków.... 😁😁😁😁😁

 

Miałbym bić tego tłustego  kardupla ? Niby po co ? Natluklem się za młodu do woli  i nie muszę niczego nikomu udowadniać.... Staraj się więcej dystansu mieć do tego co się pisze bo twoje wpisy to właśnie jedno gieeee w tym temacie i tyle... 

Jesteś kozak to sobie znajdź w realu przeciwnika i się spróbuj a nie na forum podrzegasz innych pacanie jeden. 

Cham jesteś i tyle, sam nie zrozumiałeś i nie masz za grosz dystansu 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackob1997    249
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

Dużego łatwiej trafić

Jednak cos z tobą nie tak, co chwilę zdjęcia z pedałami, teraz interesujesz się wackiem kolegi...

Ogólnie co do imprezy to nie mówię nie, tylko dwie rzeczy ode mnie: po pierwsze zero alkoholu, bo to się dobrze nie skończy

Po drugie-jesli to doszłoby do skutku to moim zdaniem dobrym pomysłem byłyby np. podkoszulki z nickiem i np awatarem, żeby było wiadomo kto jest kto

 

Nie nie interesuje się wackiem kolegi... Co do koszulek to nawet spoko pomysł by był 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, pawel885 napisał:

Cham jesteś i tyle, sam nie zrozumiałeś i nie masz za grosz dystansu 

 nie komplementuj mi tu, tylko jak szukasz rozrywki to rusz dupeee a nie się tu produkujesz ze swoimi wypocinami na temat innych 

miejsca ci mało na forum ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047
18 godzin temu, sznajdik napisał:

Chciałbym nadmienić że pierwszy taki pomysł który rzucił kiedyś jeden z naszych kolegów z forum i zorganizował lokum w puszczy białowieskiej i atrakcje w swoim gospodarstwie podzielił społeczność tego forum razem z założycielem naszym Jackiem na czele i tak oto powstało konkurencyjne forum czyli RPF napisane celowo od tyłu bo może nie przejść przez sito kontrolne

tez to pamietam-uzytkownik o nick-u identycznym jak jak imie i nazwisko-do dzisiaj aktywny na fb, pamietam ze mu  wtedypekl beczkowoz z serwatka i zalal podworko, niestety on i jego rodzice bardzo zasluzyli sie w rozpowszechnieniu asf  wraz z pokatnymi  hanlarzami na podlasiu -sporo swin im wytlukli, ponad 1000 chyba 

to forum istnieje jeszcze ?? dawno nie wchodzilem,jak tam andrzej 2110 i paru innych  ??? ale to chyba nie to spotkanie stalo sie powodem powstania pseudo-konkurencji..

17 godzin temu, Uziu92 napisał:

ja 120kg masy i 190 wzrostu, który pierwszy ? 😁

gdy sie troche podkuruje po operacji, to sie zglosze😉


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255
7 godzin temu, bratrolnika napisał:

Ogólnie co do imprezy to nie mówię nie, tylko dwie rzeczy ode mnie: po pierwsze zero alkoholu, bo to się dobrze nie skończy

Po drugie-jesli to doszłoby do skutku to moim zdaniem dobrym pomysłem byłyby np. podkoszulki z nickiem i np awatarem, żeby było wiadomo kto jest kto

 

Bez alkoholu? To po co w ogole jechac? Pogadac sobie moge na forum. hmm w sumie, to moge i drinka sobie wypic przed kompem, piszac na forum. Chyba tylko te mma mogloby ludzi zachecic :)

 

A pomysl z koszulkami super👍

 

8 godzin temu, pawel885 napisał:

Ja tam proponuje dla szefostwa zrobić coś w stylu fame mma z płatnym dostępem do transmisji, np taki zetorek vs ogarek, może skończą zawalanie gównem praktycznie każdego tematu 

Moze @JarekBazydlo vs @soltys48, albo jeszcze lepiej - zebrac wszystkich z tematu o polityce 😜

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
10 minut temu, daron64 napisał:

Chyba tylko te mma mogloby ludzi zachecic :)

I wtedy bez alkoholu. :)

10 minut temu, daron64 napisał:

Chyba tylko te mma mogloby ludzi zachecic :)

I wtedy bez alkoholu. :)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisera    532

Nie nie zniknąłem ;) Po prostu nie odzywałem się, bo chciałem zobaczyć czy ktoś na poważnie do tego podejdzie. Widzę że jest jakiś odzew, co mnie cieszy :)

Jest dokładnie tak jak pisze @Adi96 wypłynął taki pomysł na Fb i staramy się go wdrożyć. Jeśli chodzi o format spotkania czy coś, to AgroShow by było trudne do ogarnięcia, duża ilość wystawców, i duże koszta wynajmu. Ja myślałem na ten przykład, żeby wynająć salę jakąś, zamówić catering, jakiegoś DJ, i alkohol każdy we własnym zakresie, ale to jest tylko taka moja propozycja. Niczemu nie mówię nie ;) Co do koszulek, to one mogą być troszkę drogawe, ale pomysł bardzo fajny, można by było poszukać też sponsorów na taką imprezę, aby jak najmniej zrzutka nas wyszła od osoby :) Miejsce też jest do dogadania, tak aby każdy miał nie za daleko, bo niektórzy ze wschodu to na AgroShow w Bednarach mają trochę daleko, natomiast ci z zachodu nie będą jechać raczej do Rzeszowa czy Białegostoku, więc proponowął bym coś w centralnej Polsce ;)

Właśnie, ciekawe co @yacenty o tym pomyśle sądzi? :)

 

Edytowano przez wisera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj