Hvelektronik

JD 6920s wywołanie kodów błedów

Polecane posty

Witam chciałem zapytać o jak wywołać błędy w ciągniku jd    6920s  maszyna nie jest moja tylko starszego sąsiada mam instrukcje obsługi

pytam bo było robione parę napraw mechanicznych i odłączane były kostki nic  się z traktorem nie dzieje ale chce pokasować ewentualne błędy  postępuje zgodnie z instrukcją a błędy się nie wyświetlają  co robię nie tak nie miałem dużo do czynienia z tą marką z góry dziękuje za pomoc.

IMG_0021.jpg

Rowan    44

Po prawej stronie kiery masz „cycka”, nim wchodzisz w menu kodów, łopatką kierunków przerzucasz podmenu, wyżej wchodzisz długimi, a kasujesz awaryjnymi. Proste jak *****... 😉 Dziwi mnie troche to, że mając taki nick, nie wiesz tego ;-)

Wiadomość z agroFakt.pl

Witam Dzięki za szczerą odpowiedz choć trochę złośliwą :) .  Właśnie o to chodzi że ta kombinacja dźwigni nie działa a traktor pochodzi od handlarza więc można się spodziewać wszystkiego dlatego muszę sprawdzić ten przełącznik. A  elektroniką w maszynach rolniczych zajmuję  się z przypadku mieszkam  na wsi.

Rowan    44

Teraz do tej Twojej instrukcji rzuciłem okiem. Nie wiem jaką masz akurat wersje tego ciągnika, ale we wszystkich, które spotkałem był oprócz włącznika tego od wycieraczek, taki mały przełącznik, którym się do menu wchodzi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jan222
      Witam!
      Jak zdjąć podsufitkę w tym ciągniku? Chciałem podkleić bo się skurczyła i podchodziła w kilku miejscach?
      Pozdr
    • Przez Kobra66
      Witam. mam taki problem przy JD6320 lampka od przedniego napędu cały czas mruga nawet przy wciśnięciu hamulca. Natomiast przy załączaniu świeci się tak jak powinno być, co może być przyczyną takiego mrugania?
    • Przez CaseBizon
      Witam ostatnio natknąłem się na wolna nie podłączona kostkę i leżący na ramie nie podłączony czujnik A w pobliżu tego miejsca czyli na wysokości między bagnetem A wlewem oleju do silnika nie widzę żadnego pustego miejsca. Po wpisaniu numerów z czujnika okazuje się że jest to czujnik obrotów walu silnika A obroty na zegarach normalnie pokazuje. Wie ktoś od czego jest ta nie podłączona kostka? I czy ten czujnik ma z nią jakiś związek. Z góry dzięki za odpowiedzi.

• Przez jareq66
      Witam.
      mam problem z zapalajacą się czerwoną kontrolką w jd 6920S 2002rok( tryb z kropelką w środku strzałkami do środka). wg instukcji jest to kontrolka oznaczająca niskie ciśnienie w skrzyni biegów. Zaczyna migać przeważnie po godzinie, dwóch godz pracy. zdarza się, że miga od razu po zapaleniu zimnego silnika. Następnie po zgaszeniu i zapaleniu ciągnika przez pewien czas nie miga i ponownie zaczyna migać po jakimś czasie. W Ciągniku wymieniłem olej i dwa filtry hydrauliczne- oryginał john deere, stan oleju jest prawie na maximum. myślałem, że wymiana oleju rozwiąże problem, niestety kontrolka dalej miga.Ciągnik pracuje normalnie podczas migającej kontrolki. proszę o pomoc, może ktoś wie jak rozwiązać problem i czy może to być coś poważnego??
    • Przez allesias
      Witam wszystkich agrofotowiczow.
      Poszukiwałem temat ale nie udało sie mi znaleźć takiego więc zakładam nowy.
      W moim 6620 występuje problem z dość mocnym szarpaniem półbiegów, objawia się to przy jezdzie ciagnikim z zawieszona maszyna lub samym traktorem. Jak zahaczy sie mu jakas przyczepe nawet pustą nie jest to juz tak mocno odczuwalne. Poprostu im większe obciążenie tym łagodniejsza zmiana. A na pusto jest to mocno odczuwalne. Czy istnieje możliwość kalibracji tego czy też nie?
      Dodam ,ze rewers na rozgrzanym oleju pracuje dość płynnie a na zimnym szarpie lekko do przodu.
      Z gory dziekuje za sugestie, pozdrawiam:)
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj