Hubert691

Zetor 8111 potrzebny schemat instalacji elektrycznej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jacobrolnik
      Witam. Mam pytanie gdzie znajdę tabelę bezpieczników w deutz-fahr agroplus 70?
    • Przez rollass
      Witam, 
      Może komuś się przyda mój tutorial na youtube. 

Prawdopodobnie  sporo złych rzeczy znajdziecie do których można się przyczepić ale na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że poświęciłem na to ogrom czasu, pracy, staranności i przede wszystkim serca. Chciałem to tak przygotować aby nawet laik mógł coś dla siebie znaleźć cennego.   Jeżeli mógłbym prosić o łapkę w górę to na pewno by mi dodało to motywację do kontynuacji tej serii filmików. 

Pozdrawiam i dziękuję, 
      Paweł
    • Przez Mlody411
      Witam jestem tu nowy, wiem ze były juz takie tematy ale nie wszystko rozumiem prosił bym o pomoc jak podłoczyc amperomierz w władimirec t25? Prosił bym zeby ktoś napisał co to czego ma byc podloczone amperomierz mam wyskalowany  -30_0_30+. Z elektryki jestem amator. 
    • Przez ffox
      Witam,

Planuję zmodyfikować nieco instalację w moim Ursusie C-330. Otóż chcę założyć rozrusznik szybkoobrotowy oraz alternator. Zmieniony byłby też akumulator. Jaki akumulator wystarcza do takiego rozrusznika? Czy to może być taki, jak w samochodach osobowych 55-65 Ah? A może potrzebny jest większy?
    • Przez ma123
      Witam mam problem z alternatorem ponieważ mi nie ładuje  więc wyciągnołem stary alternator z łady 2107 po założeniu okazało się że ładuje za bardzo, jest zbyt duże napięcie  i tu pytanie czy to regulator jest uszkodzony bo jest przy nim taki i dlaczego ten orginalny nie reguluje jakos tego jagby ktoś wiedział to prosze o pomoc 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj