News
Jaro1982

verbio humus poferment z biogazowni

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stolarz02
      Witam serdecznie
      Panowie gospodarze od 2015 roku. Posiadam gleby od klasy 4a po zetke. Są to role najczęściej mozaikowate. Od piachu po mokry bagnisty torf. Kawałki ornej które posiadam mają powierzchnię od 0,25ha po 3,00ha. W sumie około 20 ha. Reszta to łąki.
      Ciągniki które posiadam to: c360 i MF 3125 (125 KM - 6 cyl.)
      Planuje w listopadzie zakupić agregat talerzowy 3m. Na co mam zwrócić uwagę przy zakupie. Zapewne wysokość talerzy i wał. Tylko jaki wał na mozaikę?  
      Czy opłaci się inwestować w hydropak na tak zróżnicowane kawałki czy lepiej ciągać siewnik sześćdziesiątką? 
      Jaki wał bym mógł założyć na tuza żeby lepiej zagęścić ziemię? Czy wgl warto?
      No i ostatnia sprawa jaką firmę byście polecili? Słyszałem o GranoSystem, AgroSystem, Agromasz, Armasz, Strumyk, Tomlet, Lemtech. Czy może jeszcze inna
    • Przez knoro21
      Witam nie znalazłem takiego tematu dlatego go zakładam. Mam pytanie otóż w tym roku chcemy z ojcem wyorac łake około 1.5h i nie wiemy co tam posiac napewno to hbedzie jakies jare zboze bo jest za późno na siew zimowy jest jednak mokro a pole jest jeszcze nie zaorane mam nadzieje ze troche podeschnie i wejde tam talerzówka a potem orka jednak o nie o to chce zapytac. W tamtym roku wyoralismy kawałek łaki i posialismy jeczmiec był on bardzo gesty i bardzo szybko rusł wkrótce go połozyoło widocznie było bardzo duzo azotu jak myslicie czy w tym roku na wyoranej łace posiac pszenice (ziemia 3b klasa) czy moze w pierwszym roku po wyoraniu bedzie jeszcze słabo plonować i posiac owies a dopiero za rok pszenice jak myslicie dajcie jakies rady.
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez qubus16
      witam jaka powinna być obsada żyta populacyjnego na m2.
    • Przez agrofoto1
      Cześć, czy są jakieś przeciwwskazania do wapnowania wapnem weglanowym i stosowania polifoski w jednym sezonie, z tygodniowym odstępem?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj