DWD96

Szerokie opony a miękki przód

Polecane posty

DWD96    0

Witam

Tak jak w temacie, chciałbym założyć szerokie opony tj. 10,0/75-15,3 ale mam miękki przód i nie wiem czy felga z opona sie zmieszczą. 

W "sztywnym" przodzie z tego co wiem trzeba lekko przycinać zwrotnice a jak to jest na miękkim? Jeśli ktoś ma u Siebie to prosił bym o zdjęcia.

Tutaj założona felga 18 z opona 6,00 "szczelina" nie jest za specjalnie szeroka.

c360.png

sebe1033    191

hmm w 7211 zakładałem do miękkiego przodka to niestety nie weszły , ale obróciłem felgi i się mieści tylko rozstaw musiałem zmniejszyć , tu widzę że jeszcze te 3 cm chyba da rady zwęzić

• Like 1

izydor6280    778

po co Ci te koła z przyczepy, chcesz szersze od tych to zakładaj 7.50 na obręczy 5.50 i bez problemu zmieścisz

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Wiadomość z agroFakt.pl

DWD96    0

Poprostu mi bardziej pasują, a druga sprawa, że byłem ciekawy. Nie znalazłem nigdzie na forum takiego tematu a myśle, że komuś takie informacje sie przydadzą 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafal2132
      Witam , mam pytanie ,czy ktoś przerabiał w swoim ursusie c360 3p albo c 360 sztywną przednią płaskią oś na resorowaną?
      Czy pasuje od jakiegoś np Zetora miękki przód?
      Chciałbym przerobić swoją sztywną oś na miękką bo i tak przód ma już luzy. A i lepszy komfort jazdy by był.

• Przez jedrus2020
      Witam czy można przełożyć całe piasty od żuka do 60 na przód?? Obecnie mam piasty na 6 szpilek a chcialbym zalożyć na 5 pod rozstaw żuka.
    • Przez Brajaneusz
      Cześć pisze do was z zapytaniem czy do Ursusa 912, 385 da razie założy przedni napęd od czegoś innego, bo przednich napędów od ursusow ciężej seri jest bardzo mało na olx, allegro. Ktoś przerabiał podobny temat? 
    • Przez Sqowron
      Sprawa polega na tym ze zmieniłem końcówki drążków i trzeba ustawić teraz zbieżność da sie to ustawić domowym sposobem coś słyszałem że na listewke... moze mi ktoś dokladnie to wytłumaczyć jak ustawić koła przed ustawieniem zbieżności i jak to wymierzyć?
    • Przez marekpieg1234
      Witam

Jaka ramka pasuje do takich obciążników?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj