Piotragro

Działka

Polecane posty

Nikita_Bennet    315

nie jestem powiązany z żadnym operatorów. Natomiast podtrzymuję to co napisałem wyżej, postępu nie zatrzymasz, nie postawią u jednego na działce to postawią 200 metrów dalej. Jak nie 200 metrów dalej to postawią 3-4 btsy w odległości 3-4 km a i tak pokryja zasięgiem teren.
 

No i u mnie jest to jedyny sensowny operator (daje LTE z którego da się korzystać), orange zasięg znikomy (rozmowa na podwórku albo jest albo nie ma), plus słabizna-często przychodzi sms że ktoś dzwonił a to tylko telefon wyleciał spoza zasięgu, Tmobile da się rozmawiać - net lipa, tpsa jak położyła miedź z 20 lat temu to zero inwestycji a centralka tak obłożona że nikogo nie podłączają. Jakieś propozycje?


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragon36    5
3 godziny temu, mus napisał:

Rozumiem, że jesteś z tych ludzi co nie korzysta z telefonu w żadnym przypadku a post piszesz z komputera który korzysta z przewodu (koncentryk) i w domu nie masz żadnego wifi dla ciekawych w UE mamy najbardziej rygorystyczne przepisy co do pół magnetycznych i elektrycznych. Obecna infrastruktura ma się nijak do 5G w małym stopniu będą korzystac z obecnych wież. 

Korzystam z wifi komórki itd.Ale nie porownuj mocy komrki czy rutera z mocą nadajnika GSM który kilkadziesiat czy kilkaset kW łoji po okolicy na okrągło.Zresztą w internetach jest mnóstwo materiałów o szkodliwym działaniu pola elekrtomagnetycznego czy fal radiowych wysokiej częstotliwosci na organizmy żywe.Mam podobną sytuacje u siebie.Pweien palant zgodzil sie na budowę masztu na swojej działce w miejscowosci gdzie mieszkam.Do najbliższego domu mieszkalnego jest ok 30-40m.Jego działka ma ok 900m długosci ,wiec można byłoo tego ''wrzoda'' postawic z dala od wioski.A dodatkowa blisko konca jego działki biegnie linia 15kV takze z zasilaniem nie byłoby problemu.Duzo mieszkańcow sie sprzeciwailo ale budowa juz rozpoczeta.Mamy bardzo dobry zasieg z obecnego nadajnika który jest ok 5-6km od nas.Ale lepiej z ajudaszowskie srebrniki zatruc zycie innym.Jako ciekawostke napisze ze nadajnik o którym pisze to 10 pietrowa wieza na 300 m wzniesieniu npm.Na poczatku lat 2000 Japończycy mieli tam budowac osrodek sportowo wypoczynkowy ale po pomiarach natezenia pola elektomagnetycznego przeniesli budowe osrodak kilka km dalej.Postempu sie nie zatrzyma dlatego w trenach zurbanizowanych budaowa roznego rodzaju emiterów jest nie uniknina ale mysle ze tam gdzie to jest mozliwe powinny one byc budowane jak najdalej o zabudowan mieszkalnych.Pozdrawiam...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezik0    64

Nikita benet technologia to światłowód i Li - fi a nie to dragon36 skąd jesteś jeśli chcesz pomocy możemy się jakoś z kontaktować zemną bądź kimś z grupy zawsze cos doradzimy jeśli chcesz, wstrzymać budowę możesz atakować z paragrafu1 152Kpa do starosty sprawdzić trzeba plan u mnie walczymy z nadajnikiem który wybudowali na działce UKS z zapisem maszty do 3m a żeby budować kawałek odrolnili do 3 klasy choć wszędzie są 1 wszystko odbyło się w gminie jak byś zobaczył pisma daty pozmieniane oczywiście sprawa zgłoszona do prokuratury ale wojewoda zabrała papiery bo wstrzymała decyzję budowy choć nadajnik już wybudowany nie tracimy nadziei sprawa poszła do nadzoru na Warszawę kolejny krok NSA reprezentuje nas Zbyszek Gelzok

Dragon 36 napisałem Ci wiadomość zobacz to pogadamy.. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

U mnie nic nie pomogło i tak postawili. Bo ochrona środowiska nie widziała nic złego w tym miejscu.

Ale narazie sąsiad ma więcej kosztów niż korzyści z anteny.  Ma kontrolę z każdej strony sąsiedzi się nie poddają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezik0    64

Bo tak jak pisałem robią do 2kW i ochrona środowiska nic nie może zrobić bo do tej mocy nic nie potrzeba składać potem aktualizacja mocy na wniosek nikt tego nie sprawdza składa się do starostwa i już mamy wiele wiele więcej spróbuj postawić sobie chlewnie albo kurnik to w ochronie i w nadzorze mało cię nie uduszą a tu bogaty inwestor ma zielone światło.. Jedyne co to trzeba patrzeć co jest w miejscowym planie zagosp. Lub gdy rozbuduja nadajnik wtedy walczyć bo są wyroki o to iż dokładanie anten jak i zwiększanie mocy to rozbudowa i wymagane jest pozwolenie na budowę lub rozbudowę a nikt tego nie zgłasza mało tego np. W Mielcu działa parę nadajników od roku 2000 bez pozwolenia i takie pisma zostały wydane na wniosek iż brak jest pozwoleń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj