yacenty

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2019

Polecane posty

hubertuss    4653

@Generał daj se spokój z tą pizzą. To były drobne. Teraz się kradnie miliony. Napisz coś tam o tych maseczkach sprzedanych przez kontrolowany przez rząd ARM za grosze. I to u progu ataku na Polskę koronawirusa, które nabywca sprzedał zarabiając miliony.

1 godzinę temu, Ulman napisał:

Widać, że chłopy u rozum odejmuje. Fajnie to dzisiaj Boska podsumował. Jak się podatkiem do korpo chcieli zająć wystarczył jeden telefon z ambasady USA i dali se spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3113

znalazłem nieco kasy na tarczę antykryzysową
w zamojskim biurze peszportowym jak i całym urzędzie nie ma nikogo w pracy i nie można odebrać paszportu
Wnoszę o nie płacenie wynagrodzeń za nieobecność urzędasom a zaoszczędzone pieniądze przesunąć na fundusze ratunkowe dla tych którzy pracują pomimo zagrożenia epidemiologicznego.

przerażającym jest już to co usłyszano od jakiejś urzędaski do której cieć numer udostępnił telefoniczny
miała zapytać po co i gdzie ten paszport potrzebny i miała zarządać jakiegoś potwierdzenia np umowy zatrudnienia po za granicami RP
to się już kwalifikuje pod Trybunał w Strasburgu albo jaki inny TSUE

poinformuję o dalszym ciągu tej sprawy i jeszcze sugeruję cieciowi podwoić wynagrodzenie za pracę w niezdrowych warunkach. jest z czego

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, dysydent napisał:

znalazłem nieco kasy na tarczę antykryzysową
w zamojskim biurze peszportowym jak i całym urzędzie nie ma nikogo w pracy i nie można odebrać paszportu
Wnoszę o nie płacenie wynagrodzeń za nieobecność urzędasom a zaoszczędzone pieniądze przesunąć na fundusze ratunkowe dla tych którzy pracują pomimo zagrożenia epidemiologicznego.

przerażającym jest już to co usłyszano od jakiejś urzędaski do której cieć numer udostępnił telefoniczny
miała zapytać po co i gdzie ten paszport potrzebny i miała zarządać jakiegoś potwierdzenia np umowy zatrudnienia po za granicami RP
to się już kwalifikuje pod Trybunał w Strasburgu albo jaki inny TSUE

poinformuję o dalszym ciągu tej sprawy i jeszcze sugeruję cieciowi podwoić wynagrodzenie za pracę w niezdrowych warunkach. jest z czego

to jeszcze nauczycielom pozabieraj co siedzieli darmo przed minionym tygodniem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3113

coś tam przez neta nadają bo mój siedzi cały czas przy kompie i rzeczywiście ma bezpośredni kontakt na każdej z lekcji z konkretnym wykładowcą tak że tym jakoś tak nie bardzo bo jednak coś tam robią

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3113

kraje południa wszędzie są gorzej zorganizowane i partacko zarządzane
południe Europy dąży do analogicznego statusu jaki ma Meksyk jako południowy kraj Ameryki Północnej

Włochy wychodząc z Unii dołączą do państewek bałkańskich z filozofią społeczną jak państewka po dawnej Jugosławii
brud smród i ubóstwo jest na południu a kraje dobrze zorganizowane na północy; oto przyszła sytuacja geopolityczna nie tylko Europy, jeden ze scenariuszy.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nawet jeśli wyjdą nikt po nich płakał nie będzie. Ja myślę, że kraje takie jak Francja czy Niemcy plus Benelux i kilka innych bogatych wcale by się nie obraziły jak by kraje południa z UE wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3113

€ straci wtedy  znaczenie a ta Francja to kraj poważny? to taka sama beczka prochu jak wszystko na południe i pd wsch od Niej

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ja myślę, że jak przyjdzie co do czego to Francja zawsze się potrafi jakoś ogarnąć. Włochy zawsze mają większe problemy. Zresztą co by tu nie pisać jak by nie było. Zawsze w Europie znajda się jakieś bogatsze kraje gotowe pozostać w bliskim partnerstwie. Choćby ze względu na Euro. Jak będzie ciężko to na margines wypychana będzie biedota i kraje bez Euro jak Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3113

bidota chętniesza do kupy
w Hiszpanii krzyczą o "koronoobligacje" ogólnounijne bo się wyda jak przepieprzyli rezerwy i jest okazja na bogatszych spłaty ich nieudolności przerzucić
po przepychankach i różnych fochach - ja sądzę - zadziała zasada u wszystkich - "nie chcem ale muszem" 

jedyna groźba to że chinole makaronom co naobiecywali i ci drudzy uwierzą.
nie znam makaroniarskiego ale zdała by się tam umiejętniejsza propaganda jak u nas

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Bieda może i chętniejsza tylko w czasie kryzysu bogaty nie musi chcieć biedy na plecach. Oczywiście w razie kryzysu biedniejsze kraje będzie trzymało przy garze z forsą Euro. Bo w trosce o Euro bogaci mający tę walutę w pierwszej kolejności zechcą pomóc biednym krajom Euro.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3113

bogatemu robol potrzebny i w trzodę dobry gospodarz gotów zainwestować nawet w remont chlewni
u nas zadziałało po komunie to mają już przetrenowane
wiele przemawia że unia się kupy utrzyma niewiele że nie choć sytuacja dynamiczna i dużo jeszcze bo dopiero początek epidemii a co najwyżej u niektórych środek
zobaczymy.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, hubertuss napisał:

@Generał daj se spokój z tą pizzą. To były drobne. Teraz się kradnie miliony.

Kto  kradnie   i  gdzie  kradnie???  

58c26e564e939_p.jpg?1489385564

3 godziny temu, racyl napisał:

 

15273636960175.jpg

Edytowano przez Generał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No kto by się spodziewał ? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Błąd  techniczny   trzeba  powtórzyć  głosowanie 

EU6xKMjXkAA4k8T?format=jpg&name=small

Edytowano przez Generał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, dysydent napisał:

bidota chętniesza do kupy

W kupie siła      powiedziała mucha do muchy , siedząc na krowim łajnie . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
22 godziny temu, dysydent napisał:

Mamy niepowtarzalną okazję wykorzystać sytuację gdy poj..ni i niegospodarni Włosi nadwalą unię niszcząc wartość euro  a my nie musimy niszczyć złotego bo nasza gospodarka polega w największej mierze na popycie wewnętrznym i w obrocie wewnętrznym mniej odczujemy przewartościowanie naszej waluty za którą można będzie łatwiej przejąć kapitał obcych u siebie jak i samemu z kolonii stać się inwestorem zewn i to w szybkim czasie zanim bajzel powirusowy się nie poskłada.
Tylko czy mamy takich strategów
jeśli przegapimy tę okazję następna może szybko się nie nadarzyć
to tylko w czasie prosperity gra na słabszą walutę jest dobra
w czasie kryzysu jest odwrotnie bo wtedy następują przesunięcia kapitałowe i ten kto nawięcej z własnej waluty obroni jest w stanie i najwięcej kapitału trwałego przejąć bez wojny.
 

Ile muszę spirytu, żeby łyknąć ten t POwyższy  tekst .....?

Leki.jpg

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj