yacenty

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2019

Polecane posty

dysydent    3114

ciekawe czy w necie google co wynajdzie pod hasłem - "pociąg pod specjalnym nadzorem" ?

klimaty czasów pandemii; zwłaszcza jeśli zestawić z wyszukiwaniem - pociąg Niemcy Ukraina

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
32 minuty temu, dysydent napisał:

ciekawe czy w necie google co wynajdzie pod hasłem - "pociąg pod specjalnym nadzorem" ?

klimaty czasów pandemii; zwłaszcza jeśli zestawić z wyszukiwaniem - pociąg Niemcy Ukraina

1 godzinę temu, mirro napisał:

https://konkret24.tvn24.pl/polityka,112/zakamuflowany-stan-wyjatkowy-sprawdzamy,1009661.html

Na zdjęciu jest żołnierz z magazynkiem załadowanym amunicją. I to nie ślepakami do strzelania na postrach. Pojawia się więc pytanie na jakich zasadach i kto kazał pobrać broń i amunicję do tych działań. Jakoś nie przypominam sobie przypadków ( poza bodaj 1995) aby takie cuś miało miejsce. To albo jest ten stan wyjatkowy, albo nie ma.

Na razie ten brodaty mosiek ogłosił Stan Epidemii - a co dalej nam zgotują............... Tymczasem z każdym dniem wprowadzane są do porządku prawnego coraz dalej idące ograniczenia w prawach i wolnościach obywatelskich wskazujące na to, że sytuacja się pogarsza i coraz bardziej zbliżamy się do tej, która uzasadnia wprowadzenie stanu klęski żywiołowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nic  tam nie  piszą  o  ostrej  amunicji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Popatrz na magazynek, od jakiegoś czasu są z tworzywa. Chyba musisz zmienić nick, choć znałem jednego generała co znał się tylko na czystości obuwia wojskowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzę   ale  skąd  mam wiedzieć  z czego  wykonany   po  zdjęciu  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

z doświadczenia

Masz już te dane o deficycie na 150 mld?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Już  ci  pisałem  czytać  umiesz.  skąd  ty  spadłeś  z księżyca  gdzie  byłeś  w 2014  roku  jak  kase  z OFE  tusk  zabrał  ???  na  wenus  ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
4 godziny temu, hubertuss napisał:

Blondynka ma się dobrze teraz zarabia w CPK. Choć portu jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy będzie w zarządzie jest chyba 9 osób. Tak jak w spółce budującej elektrownie atomową, która nie wiadomo kiedy powstanie.

 

14937279_1795193470739273_4526116287098454109_n.jpg

15284087_339860466382962_7221004237755639002_n.jpg

16105546_1285716858159250_6901032938928568641_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3114
38 minut temu, Generał napisał:

Nic  tam nie  piszą  o  ostrej  amunicji 

ostrą amunicją toś na wirusowym temacie pokazał że chciałbyś strzelać do tych co wykorzystują zasady wolnego rynku
tak że nie wiem o czym masz jakiekolwiek pojęcie bo o normę wysiewu siewnika pytasz gdy ta jest nastawna i nawet boję się po innych tematach rolniczych sprawdzać co jeszcze
rolnikiem to raczej nie jesteś a jeśli to nędznym zatem kto cię tu przysłał i po co
obrzydzać PiS swoją ignorancją Ich zwolennika czy kolejnym chybionym ich pomysłem propagandowym?
a może własny pogląd masz wyrobiony i tylko obecna linia władzy ci odpowiada to dla czego siłę w rynek chcesz wprowadzać? kazali ci? czy ty sam?
pojawiłeś się w czasie kampanii prezydenckiej jako fan Prezydenta obecnego z dwoma postami w tematach typowo rolniczych

jestem zwyczajnie ciekaw genezy propagandy za akurat tą opcją nic więcej. no i ogólnie ciekawy co taki donosiciel sobie myśli co czuje i na co liczy.
nie wiem kto mi odpowie? ty czy twój mocodawca ale i tak jestem ciekaw. 
zachowujesz się jak maszyna a tylko czasem jakaś ludzka reakcja
podręcznik technik propagandowych o takich pisze tylko my już takie podręczniki znamy
nie ma lekko :) 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571
12 minut temu, Generał napisał:

Już  ci  pisałem  czytać  umiesz.  skąd  ty  spadłeś  z księżyca  gdzie  byłeś  w 2014  roku  jak  kase  z OFE  tusk  zabrał  ???  na  wenus  ???

Pokaż oficjalne dane że deficyt budżetowy w 2014 roku osiągnął 150 mld jak twierdzisz.

Jeśli iść twoim tokiem myślenia to w 2019 PIS zajumał 160 mld  więc pewnie też mamy taki deficyt. A może jak rządzi PIS to inaczej się to liczy?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, dysydent napisał:

ostrą amunicją toś na wirusowym temacie pokazał że chciałbyś strzelać do tych co wykorzystują zasady wolnego rynku
tak że nie wiem o czym masz jakiekolwiek pojęcie bo o normę wysiewu siewnika pytasz gdy ta jest nastawna i nawet boję się po innych tematach rolniczych sprawdzać co jeszcze
rolnikiem to raczej nie jesteś a jeśli to nędznym zatem kto cię tu przysłał i po co
obrzydzać PiS swoją ignorancją Ich zwolennika czy kolejnym chybionym ich pomysłem propagandowym?
a może własny pogląd masz wyrobiony i tylko obecna linia władzy ci odpowiada to dla czego siłę w rynek chcesz wprowadzać? kazali ci? czy ty sam?
pojawiłeś się w czasie kampanii prezydenckiej jako fan Prezydenta obecnego z dwoma postami w tematach typowo rolniczych

jestem zwyczajnie ciekaw genezy propagandy za akurat tą opcją nic więcej. no i ogólnie ciekawy co taki donosiciel sobie myśli co czuje i na co liczy.
nie wiem kto mi odpowie? ty czy twój mocodawca ale i tak jestem ciekaw. 
zachowujesz się jak maszyna a tylko czasem jakaś ludzka reakcja
podręcznik technik propagandowych o takich pisze tylko my już takie podręczniki znamy
nie ma lekko :) 

Nigdzie nie pisałem że chce  do kogokolwiek strzelać.  I  nigdzie  nie pytałem o normę  wysiewu  siewnika   tylko  o  normę  wysiewu  owsa   a że ty czytać  nie umiesz  to  twoja  sprawa. kolega który  odpowiadał  pod tym zdjęciem  jakoś zrozumiał  pytanie  i  odpowiedział  ale  ty  jak  widać  zaślepiony  jesteś   polityką i widzisz  co  innego.  Żal  mi  ciebie 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

pytanie czy ktokolwiek zainteresuje się czy to broń ostra czy slepaki z postronnych ludzi ? a jak slepaki to po co im bron ? chyba w angli kiedyś przed atakam terrorystów policjanici wychodzili bez broni palnej . chyba ze dowodzcy boją sie że żołmierz może tej broni uzyć wsposób nieprzewidziany czy nie kontrolowany , zresztą i w przewidziany sposób nie użyje przynajmiej lepiej aby nie użył .   tak samo po co policjantom broń i naboje ostre na służbie ?             haha racyl zginął i  zetorek , kolejne ofiary koronowirusa                                                                                                                                                                           dziwnie by tak było gdyby policjant chodził bez pistoletu i pałki a żołmierz bez karabinu 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
16 minut temu, Generał napisał:

Widać   przykładna  postawa  Marszałka  Grodzkiego    zaowocował    naczelny  pielęgniarz  pozarażał  kolegów 

Chyba Ministerstwo Rolnictwa też się poczęstowało wirusem i nawet są dumni z tego. Przynajmniej ja tak odbieram ich wypowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3114
4 minuty temu, Generał napisał:

Nigdzie nie pisałem że chce  do kogokolwiek strzelać.  I  nigdzie  nie pytałem o normę  wysiewu  siewnika   tylko  o  normę  wysiewu  owsa   a że ty czytać  nie umiesz  to  twoja  sprawa. kolega który  odpowiadał  pod tym zdjęciem  jakoś zrozumiał  pytanie  i  odpowiedział  ale  ty  jak  widać  zaślepiony  jesteś   polityką i widzisz  co  innego.  Żal  mi  ciebie 

a dzięki za współczucie
pytania pisze się całym zdaniem a tam ci odpowiedzieli jednak opisując zespół wysiewający siewnika i nie ponowiłeś pytania zatem nie wiem czy wiesz sam o coś pytał
a o polityce piszę na politycznym temacie tak jak tu każdy i twoja postawa wydaje mi się co najmniej niepokojąca bo pamiętam czasy podobnych poglądów i całego mojego życia trzeba było aby do jako takiej normalności to doprowadzić jak jeszcze miesiąc temu było bo to co wyniknie z tego co się teraz dzieje niejednego napawa obawą i to jest obawa a nie zaślepienie a u mnie tym większa że pamiętam różne czasy z własnej autopsji.
no ale dzięki za sensowną odpowiedź a nie tusk grodzki kidawa i reszta i jakieś proste sloganiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
1 minutę temu, jarecki napisał:

ytanie czy ktokolwiek zainteresuje się czy to broń ostra czy slepaki z postronnych ludzi ? a jak slepaki to po co im bron ? chyba w angli kiedyś przed atakam terrorystów policjanici wychodzili bez broni palnej . chyba ze dowodzcy boją sie że żołmierz może tej broni uzyć wsposób nieprzewidziany czy nie kontrolowany , zresztą i w przewidziany sposób nie użyje przynajmiej lepiej aby nie użył .   tak samo po co policjantom broń i naboje ostre na służbie ? 

Ja się zainteresowałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@dysydent Proponuję  udać  się  do  specjalisty  bo  jak widać  nie  najlepiej  z tobą   jak  widać  kolega odpisuje mi  jaką  normę  wysiał  a  innemu  koledze  opisuje   zespół wysiewający  😂😂😂  Siedzisz tyle  lat  w temacie  polityki na tym forum  że  już  ci  widać  ostro  kotłuje 

Dnia 12.03.2020 o 22:43, Music napisał:

@Generał Norma wyszła mi za duża. Ustawiałem na 450szt co daje 150kg/ha bo MTZ raptem 32,78g, a jak zważyłem to co mi zostało to szkoda pisać bo wychodzi 600... :/ :/ Nie wiem czy źle zważyłem czy jak ale tak mi wysiał. Robiłem 2 próby.

@hardkor Zobacz na zdjęciu :) Hassia ma węższe na szerokich kółkach jak dobrze pamiętam

IMG_20190702_172649.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
2 minuty temu, mirro napisał:

Ja się zainteresowałem. :)

wole widzieć żołnierza  uzbrojonego niż bez pistolecika , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

@Generał, możesz zacytować o co pytałeś?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3114

no i wiesz w końcu @Generał ile tego owsa się sieje na ten hektar czy nie? bo z tego akurat posta to rzeczywiściem chyba głupi nic bym się nie dowiedział lub niewiele
bez odbioru w tej dyskusji bo innych już na pewno znudziła/
ja ci odpowiedziałem co robię w tym temacie ty mi nie a tylko od durni sugestie podsuwasz 
ok. koniec i tego tematu bo szkoda lawiatury ale zastrzegam że jeśli mi ten temat nie zbrzydnie jeszcze nie raz ... z resztą wiesz

 @Ulman on może post wyedytować a ja gdzieś tam mam cytat a pytanie brzmiało - "jaka (jest) norma wysiewu"
tylko nie jestem pewien czy słowo "jest" było czy nie w pytaniu

nie chce mi się klikać szukać bo  nie ważne, on tu dość durnot nawstawiał i nawypisywał aby mieć obawy co jego zleceniodawcom we łbach  na prawdę siedzi.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Jarecki- Jeżeli nie ma stanu wyjątkowego, to na jakiej podstawie funkcjonuje ten żołnierz z amunicją ostrą w tym miejscu? Jeżeli będzie musiał użyć tej broni, albo użyje, to na jakiej podstawie?  Tylko mi nie mów o prawie użycia broni. To są pytania od których zaczęła się dyskusja.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, dysydent napisał:

no i wiesz w końcu @Generał ile tego owsa się sieje na ten hektar czy nie? bo z tego akurat posta to rzeczywiściem chyba głupi nic bym się nie dowiedział lub niewiele
bez odbioru w tej dyskusji bo innych już na pewno znudziła/
ja ci odpowiedziałem co robię w tym temacie ty mi nie a tylko od durni sugestie podsuwasz 
ok. koniec i tego tematu bo szkoda lawiatury ale zastrzegam że jeśli mi ten temat nie zbrzydnie jeszcze nie raz ... z resztą wiesz

Ja się  dowiedziałem  skoro  ty  nie  czaisz  jak  oblicza  się   ilość  wysiewu  zboża     to  znaczy  że  z rolnictwem  to  ty  nie wiele  masz wspólnego lub  jesteś  z tych  co  sieje  wedle  wytycznych   przekazywanych  z  pokolenia  na  pokolenie. Ale  sądząc  po tym  że  siedzisz  już  w temacie  Politycznym  od  lat  to pewnie   oddelegowano  cie  z  soku  z buraka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

tee, ale ci się dowCIP wyostrzył.

Jak tam z tymi miliardami. Mosze Morawetzky zajumał 160 mld z OFE  to jest deficyt na 160 mld czy nie ma?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj