yacenty

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2019

Polecane posty

DTaras    1946

galan - raczej nie chcesz aby w związku zasiłkiem na dzieci urzędy Ci się dziećmi zajmowały tak jak w Niemczech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

nawet "dziennikarze" kurwizji pracuja na samozatrudnieniu- przytulaja ok 40 tys miesiecznie brutto.

a przypadek pani minister malag- inspekcja pracy wykazal w czasie kontroli nielegalne zatrudnianie  przez nia pracownikow na smieciowkach mimo ze przyslugiwaly im umowy o prace ??

romus tobie to tylko zakup "muzgó" pomoze.. to jacys prorocy napisali piosenke o takich jak ty.

adrian stawil sie na rozkaz-okazalo sie ze dwie kobialki narobily budyniu,

jak to jeden maly paluszke i pogryziona reka moze politykowi zaszkodzic, do tego wirus i adrian moze dostac rozwolnienia

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/andrzej-duda-na-zamknietym-spotkaniu-klubu-pis/b96y1e9


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1124
14 minut temu, Roman176 napisał:

nade-płem ci na odcisk polityczny ??

Nie, nie mam ciągot w kierunku PO, oczekuję normalności a nie katonarodowosocjalistycznych obiecanek. W latach pięćdziesiątych też był taki entuzjazm, ludzie popierali partię, kochali Bieruta, Stalina, większość na niby ale byli też fanatycy, Polska rosła w siłę a ludzi żyli dostatniej, też był lepszy sort (robotnicy) i gorszy (klasowy wróg) i jak wyszło? Szkoda tylko że tak długo to trwało. Prędzej czy później fanatycy pisu będą się tak samo wstydzić jak ci co kiedyś należeli pzpr i klaskali na wiecach.

  • Like 1

"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

moze sie tak zdazyc ze jeszcze stara unii wolnosci gdzies w szufladzie znajdzie😂..

kto by przypuszczal ze malutki wirus z chin moze swiatem zatrzasc............nawet budyn moze dostac w maju drgawek, myslalem ze spokojnie wygra a tu los moze mu splatac figla.

miodowe lata gierka trwaly 5 lat -kurna pis- rzadzi juz  prawie 5. za chwile zacznie sie jazda ???

mikad-masz racje ,niedlugo wyjdzie na to ze tylko adrian sam na siebie glosowal -jak nie przymierzajac sedziowie izby dyscyplinarnej krs..

gdzie sa ci co glosowali na kwasniewskiego ,gdy wygral w I rundzie albo na sld gdy dostawala 42 %-ktos sie przyzna ???


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600
26 minut temu, mikad napisał:

Nie, nie mam ciągot w kierunku PO, oczekuję normalności a nie katonarodowosocjalistycznych obiecanek. W latach pięćdziesiątych też był taki entuzjazm, ludzie popierali partię, kochali Bieruta, Stalina, większość na niby ale byli też fanatycy, Polska rosła w siłę a ludzi żyli dostatniej, też był lepszy sort (robotnicy) i gorszy (klasowy wróg) i jak wyszło? Szkoda tylko że tak długo to trwało. Prędzej czy później fanatycy pisu będą się tak samo wstydzić jak ci co kiedyś należeli pzpr i klaskali na wiecach.

nie rozpierdalają jak poprzednicy przemysłu zero prywatyzacji .. cukrowni... i innych .. brak okradania ludzi z offe 

czyli wszyscy kłamią ... takie bzdury jedna partia wmawia 

 https://forsal.pl/swiat/aktualnosci/artykuly/1455513,faz-wiecej-polakow-wraca-do-kraju-niz-emigruje-gazeta-chwali-polski-rzad.html

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,25727944,miedzynarodowy-fundusz-walutowy-polska-jest-juz-bogatsza-od.html

Międzynarodowy Fundusz Walutowy podał, że w 2019 r. dochód na mieszkańca uwzględniający realną moc nabywczą walut narodowych wyniósł w przypadku Polski równowartość 33,89 tys. dolarów. Tym samym pod względem bogactwa nasz kraj przegonił Portugalię, gdzie współczynnik wyniósł 33,66 tys. dol. - czytamy w "Rzeczpospolitej".

https://forsal.pl/artykuly/1416283,pkb-polski-i-krajow-ue-2019-eurostat-zatrudnienie-w-europie.html

https://forsal.pl/artykuly/1443152,wzrost-pkb-polska-panstwa-ue-dane-eurostat.html#pkb3k2019

masz coś na twoje tezy ??  wole te twoje zakłamanie niż zieloną wyspę za po 

Znalezione obrazy dla zapytania: eurostat polska gospodarka

chłopie jeszcze jedno nie odpowiedziałeś mi czy jesteś w Krusie ?

58 minut temu, jacus napisał:

nawet "dziennikarze" kurwizji pracuja na samozatrudnieniu- przytulaja ok 40 tys miesiecznie brutto.

 

z kąt ty takie głupoty pier**lisz ?  wejdź na wirtualne media i jeszcze raz nam wklej j**any osuszcie wyborcy po 🤣

1 godzinę temu, jacus napisał:

nawet "dziennikarze" kurwizji pracuja na samozatrudnieniu- przytulaja ok 40 tys miesiecznie brutto.

a przypadek pani minister malag- inspekcja pracy wykazal w czasie kontroli nielegalne zatrudnianie  przez nia pracownikow na smieciowkach mimo ze przyslugiwaly im umowy o prace ??

romus tobie to tylko zakup "muzgó" pomoze.. to jacys prorocy napisali piosenke o takich jak ty.

adrian stawil sie na rozkaz-okazalo sie ze dwie kobialki narobily budyniu,

jak to jeden maly paluszke i pogryziona reka moze politykowi zaszkodzic, do tego wirus i adrian moze dostac rozwolnienia

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/andrzej-duda-na-zamknietym-spotkaniu-klubu-pis/b96y1e9

czyli gezdorfy rzepy na d*pie jak brały udział naradzie po było ok ?? 

1 godzinę temu, jacus napisał:

romus tobie to tylko zakup "muzgó" pomoze.. to jacys prorocy napisali piosenke o takich jak ty.

zastanawiałeś sie nad tą terapia co ci podesłałem 

??

1 godzinę temu, dysydent napisał:


nie wyskoczylo Ci Roman takie dziwne okienko o przekierowaniu logowania?
zafujarzyłem i nie zapisałem źródła strony jak mi coś takiego;

wyskoczyło cytatów nie wkleiło ale wyłączyłem przeglądarkę na nowo logowanie bo wyglądało to jak reklama mbanku  o nowych oszastach kradzeniu kont, własnie takie coś wyskakuje ty się logujesz i amen  

  • Thanks 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

sobie zbadajcie kod tego okienka 😁 Tam się nic nie wpisuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

Roman - Ty to wszystko tak bezkrytycznie widzisz czy się zgrywasz?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
54 minuty temu, jacus napisał:

gdzie sa ci co glosowali na kwasniewskiego ,gdy wygral w I rundzie albo na sld gdy dostawala 42 %-ktos sie przyzna ???

gdybym miał wybór kidawa czy kwasnieski to wybrał bym kwasniewskiego , a na sld nigdy nie głosowałem ale gdyby napieralski  wygrał wybory jak startował kiedyś na szefa sld to sama partia był by dziś w innym miejscu .

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

Deszczem daje u mnie ze trzeci dzień ale jeszcze braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
51 minut temu, Roman176 napisał:

ie rozpierdalają jak poprzednicy przemysłu zero prywatyzacji .. cukrowni... i innych .. brak okradania ludzi z offe 

Nic tam ostatnio Elewar nie sprzedał?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600
33 minuty temu, DTaras napisał:

Roman - Ty to wszystko tak bezkrytycznie widzisz czy się zgrywasz?.

krytycznie widzę tylko co zamian te niżej podium ?  konfederacja niema 2 miejsca ..  nie mam opcji innej 

5 minut temu, mirro napisał:

Nic tam ostatnio Elewar nie sprzedał?😂

https://www.salon24.pl/u/wiadomoscibiezace/1020104,manipulacja-farmer-pl-ws-sprzedazy-udzialow-elewatora-sieradz-przez-elewarr

🤣

42 minuty temu, DTaras napisał:

sobie zbadajcie kod tego okienka 😁 Tam się nic nie wpisuje...

tarasku i @dysydent   a wam wyskakuje na wszystkich zabezpieczeniach ze agrofoto ma złośliwe oprogramowania i szkodliwa strona ??  od tego tygodnia jest spokój 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7550

Spokojnie na co wam kto będzie lepszy jak pierdolnie w Polsce Koronawirus to dopiero będzie chaos szpitale przepełnione  już .

Pozamykane szkoły zakłady pracy , czy ktoś wyobraża sobie odizolowane miasta jak Warszawa , Karków , Wrocław  .

U nas służba zdrowia nie zadziała ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112

no tak, tu nie Chiny i wszystko co z tym związane. W Korei pn nawet rozstrzelali jednego co ukrywał objawy choroby i nie zgłosił się na kwarantannę, znaczy podali że tylko jednego a ilu na prawdę? kto wie czy nie więcej niż sam wirus. Spokojnie. śmiertelność w przypadku tego wirusa to ok 2% i panika więcej strat może niż on sam.

46 minut temu, Roman176 napisał:

krytycznie widzę tylko co zamian te niżej podium ?  konfederacja niema 2 miejsca ..  nie mam opcji innej 

https://www.salon24.pl/u/wiadomoscibiezace/1020104,manipulacja-farmer-pl-ws-sprzedazy-udzialow-elewatora-sieradz-przez-elewarr

🤣

tarasku i @dysydent   a wam wyskakuje na wszystkich zabezpieczeniach ze agrofoto ma złośliwe oprogramowania i szkodliwa strona ??  od tego tygodnia jest spokój 


nie wyskakuje na średnich ustawieniach zabezpieczeń na wysokich zaś mam alerty co do większości stron z całego internetu to powyłączałem te zabezpieczenia w diabły i na internet wchodzę ze specjalnie do tego przeznaczonego laptopa gdzie w każdej chwili w dwadzieścia minut jestem w stanie cały system przeinstalować i nie ma ten laptop dostępu do danych które na prawdę uważam dla siebie za drażliwe.
Nawet już przestałem sprawdzać co blocker, antywirus firewall i snort z wiresharkiem na routerze uznają za groźne. Szkoda czasu. działa to działa a jak coś padnie to tylko soft i zawsze od postaw można postawić drugi.

Konfederacja nigdy nie podskoczy w notowaniach jeśli jej zwolennicy zastosują taką filozofię. No i takie przenoszenie beznadziei na PiS? zdaje się że PiS najostrzej Konfederacje dyskredytuje w propagandzie.
Co nawet w mojej ocenie na sukces J. Kaczyńskiego wskazuje który dawno już temu okreśił jakoś tak - "jeśli uznajecie PiS za nacjonalistów i antydemokratów to wiedzcie że mogą nas zastąpić jeszcze gorsi w tych kryteriach."
dla tego ja mam dylemat innego rodzaju - miał i ma nadal rację

jeszcze wrócę do koronowirusa i czarny to chumor ale jakże on pasuje ZUSowi w statystykach a i "odmładza" "s(t)adystycznie" populację.
https://www.rmf24.pl/nauka/news-najnowsze-dane-o-smiertelnosci-koronawirusa,nId,4346816

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112

o właśnie. noscript uznał że sam link do tej strony to atak a to tylko przekierowanie i muszę allow zaznaczyć by poszło dalej inaczej zablokuje i będę miał pustą stronę. tak że nie wszystkie zabezpieczenia powyłączałem :D a i tak mam z większością przekierowań tak i skryptów obsługujących dzisiejsze strony z neta. Samo wejście do internetu już jest otwarciem się na widok wszelkiej maści służb, botów i innych zbieraczy danych.
843640884_noscriptonet.JPG.cd258346ac13869b246c3ac00a1be2d5.JPG

większość majątków dzisiaj liczonych w walucie to wartość czysto wirtualna i tu leży potężna przecena wartości światowej gospodarki. Jest to największa bańka finansowa wszech czasów i kto rozumie to wie jak potężnym zagrożeniem jest jej pęknięcie wszak ten pieniądz musi znaleźć sobie ujście gdzie indziej a to oznacza dopiero potężną inflację na dobrach materialnych i to globalną.
W mojej ocenie nikt, żaden rząd nie jest na coś takiego przygotowany no może te małpy z gołymi tyłkami co nie mają nic z dowcipu o NIK

no nie mogłem się powstrzymać ale to dla mnie jest fotka tygodnia jeśli nie miesiąca. żródło w adresie int zdjęcia lub hashtag "Polacy przejmują popularną na świecie kanadyjską aplikację" to tak w kontekście wirtualnej banki finansowej"
child-768x512.jpg

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600

Memy o koronawirusie. Internauci śmieją się z chińskiego wirusa (NAJNOWSZE MEMY, ŚMIESZNE OBRAZKI)


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Płacąc nakaz...wzrósł mi podatek od nieruchomości o kilkadziesiąt zł i rolny i za budynki rolne (dokładniej nie mogę)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112

znaczy stawki wstecz podniesiono z obowiązkiem dopłaty czy źle zrozumiałem?

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za ten rok podniesiono stawki. Ostatnio była podwyżka w 2016 (leśny) i obecnie kolejna

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
48 minut temu, dysydent napisał:

większość majątków dzisiaj liczonych w walucie to wartość czysto wirtualna i tu leży potężna przecena wartości światowej gospodarki. Jest to największa bańka finansowa wszech czasów i kto rozumie to wie jak potężnym zagrożeniem jest jej pęknięcie wszak ten pieniądz musi znaleźć sobie ujście gdzie indziej a to oznacza dopiero potężną inflację na dobrach materialnych i to globalną.

co i raz pojawia się info o sprzedaży przez własciciela akcji wartych mld .dolarów w ubiegłym tygodniu jakiś prezes firmy w usa sprzedał akcje za 1,1 mld dolarów ma 70 lat  oni to rozumieją sukcesem jkest w pore to zrozumieć .np . wycena tesli , cd projekt ...............        6 lut 2020 - Właściciel i prezes Amazona sprzedał akcje spółki warte 1,8 mld dolarów. Bezos skorzystał z faktu, że wycena firmy osiągnęła najwyższą                             28 lis 2019 - Kalanick nie czekał długo i w mijającym miesiącu sprzedał akcje parataksówkowej spółki za łącznie 1,7 mld USD.              

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

a teraz pokaz  niedawne glosowania pis-u na o przekazaniu obligacji z kurwizji na onkologie- prezes glosowal przeciwko czy za ??? widzisz jakas roznice ??? tu 2 mln a tu 2 mld

to jest polityka- to za duza sprawa na twoja glowe😄, gdy o rana w kurwizji o czyms trabia to w ciagu paru minut mozna znalezc dokladnie taka sama sprawe  w pis-ie.

romus -debilu, przeczytaj najpier link ktory dajesz a potem pisz- sprzedali niemcom te udzialy  ??? oczywiscie ze sprzedali, a manipulacja miala polegac na tym ze dali zdjecia magazynow z koronowa- to jakbys jechal nad morze przez czestochowe,lodz i torun a potem na koszalin to swietnie widac ta firme.

 

galan- pada prawie tydzien nic sie nie da robic wiec dawaj zabawimy sie-podaj jakies najwieksze k**ewstwo po-psl a ja ci znajde dwa razy wieksze zjednoczonej prawicy- wchodzisz w to czy boisz sie ze twoja wizja z tvp-info legnie w gruzach ??

 

marta k-s-d-k oczywiscie odpada-tego nikt nie przebije 😜

 

 

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj