yacenty

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dysydent    3110

a już czytam jako to studiował ale nie ukończył, próbował zakonu ale się ożenił i na razie czytam dalej...

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5287
6 godzin temu, Pafnucy napisał:

Nom . Z tym że jedni popierają , a drudzy nie . Ja nie popieram tego czego by chcieli , więc na pewno prosty wybór .

Nigdy nie powiem że wychowanie dziecka przez dwóch pedałów jest normalne .  Sama orientacja mi nie przeszkadza . Tak jak i wyznanie . No chyba że to ortodox .

 Zetorki12  zgadzam sie w 100%  

Co homo robi na kwadracie to ich sprawa ale od wychowywania dzieci WON!!!!!!!

6 godzin temu, Pafnucy napisał:

Nom . Z tym że jedni popierają , a drudzy nie . Ja nie popieram tego czego by chcieli , więc na pewno prosty wybór .

Nigdy nie powiem że wychowanie dziecka przez dwóch pedałów jest normalne .  Sama orientacja mi nie przeszkadza . Tak jak i wyznanie . No chyba że to ortodox .

 Zetorki12  zgadzam sie w 100%  

Co homo robi na kwadracie to ich sprawa ale od wychowywania dzieci WON!!!!!!!

6 godzin temu, Pafnucy napisał:

Nom . Z tym że jedni popierają , a drudzy nie . Ja nie popieram tego czego by chcieli , więc na pewno prosty wybór .

Nigdy nie powiem że wychowanie dziecka przez dwóch pedałów jest normalne .  Sama orientacja mi nie przeszkadza . Tak jak i wyznanie . No chyba że to ortodox .

 Zetorki12  zgadzam sie w 100%  

Co homo robi na kwadracie to ich sprawa ale od wychowywania dzieci WON!!!!!!!

6 godzin temu, Pafnucy napisał:

 

 

Edytowano przez marulekk

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1124

A co z facetami w czarnych kieckach co aż się trzęsą na widok dzieciaków, od nauczania dzieci WON!!!


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5287

Też won 


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1945

Jak starzy do kościoła nie chodzą albo chodzą i na tacę nie dają - od posiadania dzieci WON!


Madagaskar? Jeszcze tam psuć przyrodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6379

Przecież chcieliśmy tam teleportować kiedyś Żydów. Można by w końcu jakiś desant przeprowadzić.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co Wy chceta od Madagaskaru ? Znam jedną osobę rodem stamtąd i bardzo sympatyczna . Po co im nasz kłopot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1945

Szkoda tego miejsca... Bilet w jedną stronę do Mogadiszu a z ubrania tylko służbowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

madagaskar i tak już jest zepsuty    Dysydent na ile to prawo jest złe a ile zła jest jego egzekucja ?     na ile Swiat już nie UE da  to prawo zmienić ?              A to z linku które wkleił DTarsa  odnosnie rozwodu ukrainy z MFW          Zdaniem Kuszcza nowi politycy mogą przypomnieć sobie doświadczenia innych krajów w relacjach z wierzycielami i wtedy dziesięciolecia „kroplówek” z MFW w ogóle nie będą konwertowane w końcowy rezultat. MFW opłaca się kredytować Ukrainę, bo w zamian może otrzymać toksyczny dla kraju model „liberalizacji” rynku ziemi oraz nowy kodeks pracy pozbawiający wszelkich praw pracowników najemnych

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3110

no poczytałem sobie o Tym ... no patrz już zapomniałem i muszę zerknąć... Hołowni. To typ usilnego aktywisty nawiedzonego często misjonarza wyznan o których nie ma pojęcia bo planowanie procentowe udziałów OZE w bilansie energetycznym za -dziesiąt lat jest tylko życzeniem a nie oceną realiów. To typ marzyciela utopisty który ze wszystkiego się wytłumaczy nawet jak nic nie zrobi to powie że się napracował.
Studiował psychologię i trochę Mu zostało to teraz hasełka typowo pod publikę potrafi dobierać i nawet pokazowo poglądy zmieniać o 180 stopni. Koniunkturalista jak nic.... jeszcze jeden.

Jarecki skopiuję przykład na besens prawa tylko na razie objechałem Hołownię a to na jednego posta wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

ok. tak bo wiekszosc pkb to czarny rynek bez opłat i podatków ale kodeks mają jak wchodzi zagraniczny inwestor zachodni  to raczej na czarno już nie robi tylko stara się legalnie co do prawa kraju w którym prowadzi interes .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

 milosnikiem kosciola nie jestem ale znam  z widzenia paru misjonarzy i misjonarek w roznych pieknych krajach-od kazachstanu[ciotka ziecia] do peru[rodzice z mojej wsi], od ukrainy[z tym do szkoly chodzilem] do zairu[wujek szwagra]..i bym ich nie porownywal z naszymi lokalnymi okazami.................

wkladanie wszystkich do jednego worka jest krzywdzace dla tych z prawdziwego powolania,ktorzy robia mnostwo dobrego na calym swiecie.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
3 minuty temu, dysydent napisał:

Jarecki skopiuję przykład na besens prawa tylko

Nie trzeba , ja też takie znam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3110

ja akurat w temacie i mam ten komfort wyboru przepisu który mi akurat pasuje ale to jest chore i nikt tego nie leczy a przynajmniej skutecznie.

są misjonarze dla których misja jest środkiem do celu i tacy ok ale tacy dla których celem jest misja jakakolwiek byle misja to co innego i tacy już blisko fanatyków.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1945

dysydent - jakoś mi misjonarz z koniunkturalistą nie za bardzo pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565
59 minut temu, mikad napisał:

A co z facetami w czarnych kieckach co aż się trzęsą na widok dzieciaków, od nauczania dzieci WON!!!

Faceci w kieckach tak samo jak siostry zakonne nie mają żadnego prawa do uczenia dzieciaków. To sa jednostki wykrzywione bo zyją samotnie wbrew naturze a chcą edukować młodziaków na normalnych ludzi. To nie jest możliwe.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Uczą ich czegoś złego że masz z tym problem ? Zajęcia raczej obowiązkowe nie są ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, dysydent napisał:

no poczytałem sobie o Tym ... no patrz już zapomniałem i muszę zerknąć... Hołowni. To typ usilnego aktywisty nawiedzonego często misjonarza wyznan o których nie ma pojęcia bo planowanie procentowe udziałów OZE w bilansie energetycznym za -dziesiąt lat jest tylko życzeniem a nie oceną realiów. To typ marzyciela utopisty który ze wszystkiego się wytłumaczy nawet jak nic nie zrobi to powie że się napracował.
Studiował psychologię i trochę Mu zostało to teraz hasełka typowo pod publikę potrafi dobierać i nawet pokazowo poglądy zmieniać o 180 stopni. Koniunkturalista jak nic.... jeszcze jeden.
 

Pamiętam go sprzed może dekady, kiedy porównywał artykuły różnych gazet, (tematy polityczne również). Wówczas bardzo dobre zrobił na mnie wrażenie, potrafił mnie zainteresować. Ma szerokie spektrum widzenia,  umie wypowiedzieć się na każdy temat jako niezależna jednostka myśląca. Tak mi się kojarzy, choć go nie prześwietlałam. Dlatego nie zgadzam się z Twą powierzchowną oceną człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8956

Kurła  dziadek mi mówi  że  Tusk ma na prezydenta startować🤔 Słyszeliście coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3110
3 minuty temu, DTaras napisał:

dysydent - jakoś mi misjonarz z koniunkturalistą nie za bardzo pasuje.

zasada - cel uświęca środki
gdzie cel jest służyć wedle własnego uznania i bez liczenia się z wolą obsługiwanych a koniunkturalizm tutaj to wmówienie im że zna się lepiej od nich metody zaspokajania ich potrzeb i i koniunkturalna część tego to rozpoznanie tych potrzeb przynajmniej na początku bo później spirala nakręca się sama i potrzeby kolejne można już wmówić zyskawszy jakiś poziom uznania ... ooo ilu było misjonarzy koniunkturalistów którzy posługiwali się wydumanymi wartościami w celu wywołania sztucznego popytu na ich misję... a ile jeszcze jest wokół.
Czyż przekonanie nas że bez władzy wyginęli byśmy z głodu i chłodu jeśli tej władzy nie posłuchamy nie jest misjonarstwem koniunkturalnym wszak musimy tej władzy uwierzyć abyśmy jej słuchali? Jak by to już o nas nie świadczyło to i tej władzy chluby nie przynosi

Ywa ja na podstawie tego co ad choc znalazłem w necie na już i ... najczęściej pierwsze wrażenie mnie nie zawiodło ale nie zawsze tak że się nie upieram niemniej mieć gadane nie znaczy jeszcze być w działaniu skutecznym a On, robi wrażenie że to bardziej nawet żona Jego znalazła niż On Ją zważywszy choćby specyfikę zawodów, a Jego niestałość nieskuteczność w kończeniu czegokolwiek. Nawet nie musi przyznawać że jest ludzko omylny bo widać to od razu.
Marks też był inteligentny i ładnie się wysławiał a co z jego inetelektu wynikło?
Intelekt i elokwencja mówców demokratycznych nie uchroniła Grecji starożytnej przed upadkiem a wręcz się do tego przyczyniła. To taki duży skrót aby uniknąć jeszcze większej pisaniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

hitlera nikt nie przebije z jego ,,bajerą  ''   ale to chyba patryk jaki zauważył że ,, trzaskowski jest ładny i dobrze mówi ''

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1945

pafnucy - sam, jak wnioskuję, uważasz, że geje potrafią takiego tabula rasa człowieka tylko gejostwa nauczyć zatem zindoktrynizowany religią nauczyciel będzie uczył tylko jednego postrzegania świata a byćmoże tylko wzbudzał powołanie. Zresztą nie jestem przekonany czy szybciej się człowieka nauczy gejostwa vs. stworzy ortodoksyjnego wyznawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj