yacenty

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2019

Polecane posty

Gość   
Gość

i to są porównywalne wielkości kosztów 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386
1 minutę temu, racyl napisał:

w każdej chwili może przerwać urlop. wystarczy że zadzwoni że wraca i nikt mu tego nie zabroni

No fajnie, powód powrotu? Zabrać gościowi  bilet na pospieszny do Warszawy.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

racyl - biura padają bo w czasie neta sobie sam znajdziesz hotel i miejsce w samolocie czy to trampingiem czy first minute. Lecisz, bierzesz w Avisie auto na jeden dzień i dopłacasz za odebranie go spod hotelu albo taksa Cię wiezie. Zasadniczo wystarczy, że znasz jeszcze ruski i angielski i świat jest Twój. Czartery to nie jest już złoty biznes w związku z tanimi liniami. Lot jest przewoźnikiem i albo może się o kierunek wystarać albo go sobie kupi przy czym jest taki ruch obecnie że lepiej kupić. Zobaczymy co z tym zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a to musi się tłumaczyć dlaczego chcę przerwać urlop ? no i komu podwładnemu 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

A co zrobią? Zrestrukturyzują, okroją i obsadzą swoimi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

muszę napisać do donalda czy nie lepiej sprywatyzować sądy i oddać cioci z Niemiec .. co wy na to 

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

Ano musi. Choćby sprawą niecierpiącą zwłoki. Gdy to zrobi solidnie to poleceń nie wyda na serwetkach z McDonalda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, DTaras napisał:

Ano musi. Choćby sprawą niecierpiącą zwłoki. Gdy to zrobi solidnie to poleceń nie wyda na serwetkach z McDonalda.

zobaczyłby te listy no i byłby mądrzejszy i wiedziałby jaki wyrok wydac w sprawie cywilnej ? 🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Kużwa piszą że średnia wieku latadeł w tej firmie to 24 lata. Lotnisko macierzyste Frankfurt. Oj chyba będzie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, mirro napisał:

Kużwa piszą że średnia wieku latadeł w tej firmie to 24 lata. Lotnisko macierzyste Frankfurt. Oj chyba będzie bolało.

to zgłoszą się do ciebie , nauczysz ich produkować pietruszki i się odkują 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

co za dużo napaleńców na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Nie, kijowo się czyści na ocieraczkach, oblepiają się wałki w korundziarkach. Wredne to jak i pasternak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

Mirro - ta linia to składak. Condon obsługiwał europę głównie a resztę wozili partnerzy. Można powiedzieć: LOT kupił LÖTa. Ale stało się, była wizja, niech działają. Tylko Akurat ta linia dostała kilkaset baniaków pożyczki od Niemców na pół roku. Czy już czas na spłatę nie przyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

może zmień odmianę. nie ma jakieś gładkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Szkoda mi czasu, prądu i wkurwienia. W ubiegłym roku 3 ha wytłukł mi grad, a już ładna była. Dobrze że jeszcze był czas i wsiałem marchewkę w to miejsce. Urosła akurat na Be-Be. Tylko czy czerwiec to czas na sianie marchewki?:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@DTaras w myśl twojej koncepcji to jak złapią sędzie na kradzieży to już sprawy o wyłudzenie mogą sądzić czy nie ? 🤣

a jak na molestowaniu to może mieć sekretarkę czy nie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Racyl jak molestuje sekretarkę to obowiązkowo ją wymienić na asystenta.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Miruś jak będzie grad to czy to będzie marchewka czy pietruszka nie ma znaczenia

Przed chwilą, mirro napisał:

Racyl jak molestuje sekretarkę to obowiązkowo ją wymienić na asystenta.:lol:

tak po prostu wyrzucić ją 🤣 a jak w całym sądzie nie będzie pana sekretarki to co babę przebrać za chłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Nie wiem, chyba ta pietruszka jednak nie dla mnie. Se odpuszczę, będę zdrowszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A gdzie idzie mrożona ? nigdy nie widziałem w sklepie mrożonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Do mieszanek warzywnych, włoszczyzna. Tylko jest droga i większość znanych marek ładuje pasternak.

13 minut temu, racyl napisał:

a jak w całym sądzie nie będzie pana sekretarki to co babę przebrać za chłopa

A jak trafi się coś takiego?

1453323050_zkxkty_600.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

na asystenta biedronia w sam raz 🤣 tylko te trampki mało europejskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj