yacenty

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2019

Polecane posty

DTaras    1946

A ja już nie kumam kto kogo miał zabierać... Racyl za to z wypiekami na twarzy ogląda program z gatunku ryjących w berecie lub rossija24 - KASTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to skąd miałem wiedzieć że trzeba tobie miruś wyłożyć jak krowie na rowie 😁

 

 

 

3 minuty temu, DTaras napisał:

A ja już nie kumam kto kogo miał zabierać... Racyl za to z wypiekami na twarzy ogląda program z gatunku ryjących w berecie lub rossija24 - KASTA.

no widać właśnie kto jest oderwany od rzeczywistości

pewnie jakiś europejski arab cie zrobił i masz taki zryty rudy łeb.

 

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Racyl, mieliśmy kiedyś jazdę z krakowską apelacją. Po tym to już mnie żadne programy nie są w stanie zaskoczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112

mi się młode lata przypominają.
Powszechnie wiadomo i wszyscy to już uznają że media publiczne służą propagandzie aktualnej władzy (tej czy innej nieważne) i pojawienie się programu dyskredytującego przeciwników tej władzy nikogo nie powinno już dziwić a co mądrzejszych interesować.
Normalka.
Tylko że nawet świnię jeśli zbyt ostro potraktować to efekt może być odwrotny od zamierzonego w społecznym odbiorze.

i tak jeszcze a propos świń i debili
https://www.rmf24.pl/ekonomia/news-komisja-transportu-pe-poparla-niekorzystny-dla-polskich-prze,nId,4281585
zaczyna mi to reglamentację przypominać. tym razem ilości czasu pracy w poszczególnych krajach.
czy wyborcy zachodni wiedzą że pomysły ich elektorów to tylko podniosą im ceny towarów a wcale  nie zagoni do pracy za kółkiem ich współziomków?
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ktoś stracił mieszkanie i znalazł się na bruku z szóstką dzieci by mogła w jego mieszkaniu zamieszkać córcia księgowej to jest dla ciebie jest propaganda ?

ciekawe jakby ciebie z twojego pierdolnika ktoś wygonił na bruk za dług w wysokości np 20 tys to też tak byś gadał ?

podobno rozum przychodzi z wiekiem a u ciebie widocznie jest na odwrót

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112

nie wiem akurat o czym był jakiś program bo go nie oglądałem.
Po tytule tylko zgaduję że jest wymierzony przeciwko sędziom i na pewno nie ma w zamiarze bronić interesów tysięcy przypadków kontrowersyjnie skazanych każdego z osobna.
Oczywiście można znaleźć skrajne przypadki i opublikować tylko w necie takich tysiące.
Ilu zatem pokrzywdzonych którymi ten program się nie zajmie?
wcale nie jest zadaniem tego programu obrona wszystkich pokrzywdzonych przez aparat państwowy. Zaręczam to z pełną odpowiedzialnością i życiowym doświadczeniem.
To tylko przy okazji a cel główny jest wybitnie propagandowy i jak widać działa

no dobra , poszukam, może gdzie w necie się uchował to się dowiem o co tam chodziło.

a i jeszcze jedno
sposób w jaki bronisz swoich argumentów odrazi każdego kulturalnego i myślącego człowieka i nawet jeśli te argumenty słuszne to poziomem ich obrony tylko im szkodzisz.

1 godzinę temu, racyl napisał:

pewnie jakiś europejski arab cie zrobił i masz taki zryty rudy łeb.

i wiele podobnych osobistych wyjazdów.
taki przekaz jest adresowany dla mentów, szczyli, i szumowin o ograniczonym intelekcie a jeśli chcesz mnie do czegokolwiek przekonać to rób to na jakimś minimalnym poziomie albo nie odnoś się wcale zwłaszcza jeśli nie tobie odpisywałem.
macie gdzie ikonę spluwaczki?
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Spoko.spoko przyroda i to wyprostuje. Już pomogli frankowiczom, zaraz pomogą tym Getback . Zostanie sama propaganda i to w wydaniu "hard".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak zwykle ble ble i pierdolenie że to nie ma na celu ubronę obywateli

tego typu programy są przykładem na żle wykonywaną robotę pewnej grupy zawodowej i ich powiązania

to są przykłady niechlujnej roboty pewnej grupy zawodowej

 

jak kary za wykroczenia drogowe są za niskie to je się podnosi by działać prewencyjnie z tą kagańcową i takimi programami jest podobnie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112

Otóż właśnie ja bym oczekiwał sporo poprawy w... i w ustawodawstwie i sądownictwie
no ale jeśli to ma być takimi metodami przeprowadzane to lepiej niech już nic nie robią.

Cóż takiego poprawiło się w relacji - ja vs państwo?
tylko grozi mi więcej sankcji jak podejmę się samodzielnego działania, jeśli dodać do tego i te poczynania brukselskich ustwodawców to robi się coraz gorzej a nie lepiej.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, mirro napisał:

Spoko.spoko przyroda i to wyprostuje. Już pomogli frankowiczom, zaraz pomogą tym Getback . Zostanie sama propaganda i to w wydaniu "hard".

przecież i tak leżysz całymi dniami do góry d*pą przed komputerem na czyjś koszt  😁 to co ci jeszcze trzeba do szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

Dodam dysydent, że nawet gdy przy rewizji wyroku inny sąd nakaże cofnięcie w całości to owej córce księgowej będzie trzeba zwrócić nakład poniesiony na remonty i utrzymanie. Taka matka z szóstką przychówku zapewne tego nie dźwignie zatem i nikt palcem w tej sprawie nie ruszy. Zatem matka dochowa się siódmego wychowanka gdyż zostanie wy... albo dam spokój. W każdym razie znika gdzieś w otoczce oburzenia geneza, czyli jak matka szóstki trafiła pod osąd. Władza psuje a immunitet to rodzaj władzy. Lustrem jednej "kasty" jest druga, na wiejskiej. Całe te działania to eliminacja konkurencji. Dajmy na to im się uda. Następne jest wojsko proszę Ciebie a tam się wciąż gmera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, dysydent napisał:

Otóż właśnie ja bym oczekiwał sporo poprawy w... i w ustawodawstwie i sądownictwie
no ale jeśli to ma być takimi metodami przeprowadzane to lepiej niech już nic nie robią.

Cóż takiego poprawiło się w relacji - ja vs państwo?
tylko grozi mi więcej sankcji jak podejmę się samodzielnego działania, jeśli dodać do tego i te poczynania brukselskich ustwodawców to robi się coraz gorzej a nie lepiej.

i co ci z tego że napiszą najlepsze prawo jak trafi się niechlujny sędzie co będzie miał to w d*pie. dzisiaj jest moda na sprawdzanie jeden drugiego czy ten może sądzić czy nie.

to wszystko jest w rękach jednego człowieka jak się trafi taki sędzie bez zasad to ci nic żadne prawo nie da

o tym decydują ludzie co nie ponoszą żadnych konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

racyl - cały ten program ma na celu zakręcić Ci zwoje właśnie w tę stronę co już wirują. Całej grupy ja się pytam? Grupki w grupie to jeszcze się zgodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, DTaras napisał:

Dodam dysydent, że nawet gdy przy rewizji wyroku inny sąd nakaże cofnięcie w całości to owej córce księgowej będzie trzeba zwrócić nakład poniesiony na remonty i utrzymanie. Taka matka z szóstką przychówku zapewne tego nie dźwignie zatem i nikt palcem w tej sprawie nie ruszy. Zatem matka dochowa się siódmego wychowanka gdyż zostanie wy... albo dam spokój. W każdym razie znika gdzieś w otoczce oburzenia geneza, czyli jak matka szóstki trafiła pod osąd. Władza psuje a immunitet to rodzaj władzy. Lustrem jednej "kasty" jest druga, na wiejskiej. Całe te działania to eliminacja konkurencji. Dajmy na to im się uda. Następne jest wojsko proszę Ciebie a tam się wciąż gmera.

to jest przykład spierdolonej roboty na samym początku

teraz 6-tka mile widziana bo system sie zawali a kiedyś była postrzegana jako patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

No to Ci szczerze współczuję towarzystwa. W mojej okolicy nikt nigdy nie powie na szóstkę dzieci nawet gorzej ubranych lub z lekka przybrudzonych patologia. Jak przy tym starzy mają nie tak z priorytetami to tak ale ich dzieci NIGDY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, DTaras napisał:

racyl - cały ten program ma na celu zakręcić Ci zwoje właśnie w tę stronę co już wirują. Całej grupy ja się pytam? Grupki w grupie to jeszcze się zgodzę...

 

nie ma partactwa nie ma pożywki dla tvp.

jesteś mądry do puki tobie się nie przydarzy podobna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112

inaczej śmierć człowieka jest odbierana jako efekt niepożądany pracy np rolnika a inaczej kardiologa lub pracownika OIOM-u
Oczywiście że więcej będzie pomyłek interpretacji prawa u sędziego jak u kosmetyczki, musi za tym iść jakiś immunitet bo nie będzie komu sądzić.
Może nie było by z tym takiego problemu gdyby nie skomplikowane prawo, zbyt skomplikowane i partacko niespójne.... a idźcie Wy bo nie znalazłem jeszcze tego programu , tej "Kasty" ... :)

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, DTaras napisał:

No to Ci szczerze współczuję towarzystwa. W mojej okolicy nikt nigdy nie powie na szóstkę dzieci nawet gorzej ubranych lub z lekka przybrudzonych patologia. Jak przy tym starzy mają nie tak z priorytetami to tak ale ich dzieci NIGDY.

w latach 90 i pózniej postrzegano rodziny wielodzietne jak patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
5 minut temu, racyl napisał:

i co ci z tego że napiszą najlepsze prawo jak trafi się niechlujny sędzie co będzie miał to w d*pie. dzisiaj jest moda na sprawdzanie jeden drugiego czy ten może sądzić czy nie.

to wszystko jest w rękach jednego człowieka jak się trafi taki sędzie bez zasad to ci nic żadne prawo nie da

o tym decydują ludzie co nie ponoszą żadnych konsekwencji

Czytający to prawo będzie i tak szukał obejścia, taka ludzka natura. Im mnieszy będzie zakres manewru- prawo prostsze, ubędzie walenia w pręta. Zwyczajnie się nie da. Jednak problem stanowienia takiego prawa jest dużo większy, niż dokładanie do istniejącego kolejnych paragrafów. 

A już zapisać w prawie że sędzia nie może orzekać inaczej niż życzą sobie miłościwie panujący, to tylko idiota mógł wymyslić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, dysydent napisał:

inaczej śmierć człowieka jest odbierana jako efekt niepożądany pracy np rolnika a inaczej kardiologa lub pracownika OIOM-u
Oczywiście że więcej będzie pomyłek interpretacji prawa u sędziego jak u kosmetyczki, musi za tym iść jakiś immunitet bo nie będzie komu sądzić.
Może nie było by z tym takiego problemu gdyby nie skomplikowane prawo, zbyt skomplikowane i partacko niespójne.... a idźcie Wy bo nie znalazłem jeszcze tego programu , tej "Kasty" ... :)

można się pomylić w odszkodowaniu zamiast przyznać 250 tys to przyznać np 150 ty ale 22 tys to już nie jest pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

A to ciekawe, bo chyba w tym przypadku więcej na sumieniu maja firmy ubezpieczeniowe niż sądy.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, mirro napisał:

Czytający to prawo będzie i tak szukał obejścia, taka ludzka natura. Im mnieszy będzie zakres manewru- prawo prostsze, ubędzie walenia w pręta. Zwyczajnie się nie da. Jednak problem stanowienia takiego prawa jest dużo większy, niż dokładanie do istniejącego kolejnych paragrafów. 

A już zapisać w prawie że sędzia nie może orzekać inaczej niż życzą sobie miłościwie panujący, to tylko idiota mógł wymyslić.

już było nie daleko dysydenta gdzie gościa co ochlapał tych co go zatłukli na jego własnym podwórku dostali preferencyjne wyroki.

tak ma wyglądać sądownictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Takie same wyroki dostają zabijający po pijaku za kierownicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj