yacenty

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2019

Polecane posty

thor1984    685

Ale dla czego wszystkich posłów? Chyba nie wszyscy go wybierali. Typowe pisowskie pierdzielenie, będą robić z siebie ofiarę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597

No tak . Komorowski byl prezydentem wszystkich polakow a Duda nie . Pierdzielenie o Szopenie . Co to dwa państwa są w Polsce . Trzeba sie puknac mlotkiem w glowę  jak palcem nie pomaga . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

Głosowałem na Dudę bo wydawało mi się, że po Komorowskim gorszej prezydentury być nie może. Myliłem się.  Przecież to jest jakaś parodia. A co do podziału to społeczeństwo jest podzielone niesamowicie a PiS ma w tym swój ogromny udział. Nie trzeba się od razu walić w łeb a wystarczy czasem obejrzeć coś poza TVP ale jak to Kurski powiedział u nich nie ma propagandy bo jak by była to ludzie by ich nie oglądali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

W zasadzie zdradzony , osamotniony Banaś i trwający na tym stanowisku to szczyt moich marzeń. Toż to bezwzględna, zmotywowana i nie mająca nic do stracenia maszyna do zabijania. Takiego szefa NIK nam trzeba, Takiego będą się bali. Taki może przysporzyć prokuraturze roboty,🤣
Lecę po popcorn bo robi się ciekawie .

W tym przypadku Dobrej Zmianie pozostaje tylko ciężarówka ze żwirem albo seryjny samobójca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
53 minuty temu, 12zbyszko napisał:

A ja myślałem że to wszystkich posłów problem . Wydaje mi się że za bardzo o Banasia nie chodzi . Nie zdziwiłbym się jak zasili szeregi KO i wtedy będzie ok .  

Zbyszko tego co Ty piszesz nie da się czytać na trzeźwo  😄 udajesz głupiego specjalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

Nie on na razie jak to radzi puknął się palcem w głowę ale chyba nic nie pomogło więc zostaje druga opcja jebnąć się mlotkiem😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132
4 godziny temu, mirro napisał:

Instalacje w chłodniach mają mieć co roku przegląd przez firmę bo to ochrona środowiska. Głębinówka to wodomierz i Wody Polskie. Obrót gazami do instalacji chłodniczych pod stałym nadzorem. Większość czynników już jest wycofana a uzupełnić ew ubytki nie tak prosto.Jak budowałeś na program pomocowy to wszędzie masz ewidencję.

I to mi się podoba! Pan Banaś zajedzie Dobrą Zmianę na metrze kwadratowym. Przyroda jednak jest wielka.

https://www.tvn24.pl/marian-banas-wydal-oswiadczenie-prezes-nik-bylem-gotow-zlozyc-rezygnacje,990506,s.html

a rzeczywiście facet mi się podoba. podjął rękawicę (wreszcie) i jako jeden z niewielu nie udaje świętego i teraz rzeczywiście niepraworządnie było by poza procedurami oczekiwać Jego ustąpienia. A już całkiem świńskie ryje obnaży próba zmiany procedur tym którzy to zechcą zrobić pod ten konkretny przypadek.
Prawo jednakie dla wszystkich? to dlaczego próbujecie je zmieniać przez wzgląd na jednego?

 

2 godziny temu, 12zbyszko napisał:

PO pomoże zmienić konstytucje i Banasia odwołają . Przecież są za praworządnością a jak nie to za złodziejstwem . 

  

praworządność to przestrzeganie prawa takie jakie ono jest a nie jego zmienianie wedle koniunktury a już żałosne pod konkretną osobę czy nawet różnych osób tzw 'klikę" aby tym tylko dokopać. "Jako sądzicie tak i sami sądzeni będziecie" warto chyba w końcu i to przysłowie zastosować (o ile NIK pozwoli :P )
Można być i praworządnym i jednocześnie złodziejem jeśli prawo złodzieje pisali pod siebie i na złodziejstwo owo prawo zezwala.
Stąd nie zważał bym na puste i nic nie znaczące slogany bo to tylko hasła, symbole najczęściej tylko propagandowe jak tak wyświechtana owa "praworządność" bo co głosiciel to inne znaczenie.
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

A to już piękna pętelka na szyję Pana Kamińskiego. 🤣 "Poczekajmy spokojnie nad rzeką a trupy wrogów z pewnością przypłyną". No to wyhodowaliśmy sobie elitę intelektualną. 

34 minuty temu, dysydent napisał:

a rzeczywiście facet mi się podoba. podjął rękawicę (wreszcie) i jako jeden z niewielu nie udaje świętego i teraz rzeczywiście niepraworządnie było by poza procedurami oczekiwać Jego ustąpienia. A już całkiem świńskie ryje obnaży próba zmiany procedur tym którzy to zechcą zrobić pod ten konkretny przypadek.
Prawo jednakie dla wszystkich? to dlaczego próbujecie je zmieniać przez wzgląd na jednego?

Też czekam na ten moment, Ten punkt jest nie do obrony. Tylko jakoś mi nie do śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

a no nie śmiszno a tylko i wyłącznie straszno bo jeśli coś takiego możliwe to już wszystko możliwe.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
3 godziny temu, thor1984 napisał:

Zaraz napisz jeszcze,że to PO obsadziła Banasia i to teraz ich problem a nie PiSu

wina to była jak zasiadał zarzutami ich , i nie przeszkadzało trochę stad arty się zmieniły 

 

1 godzinę temu, thor1984 napisał:

Głosowałem na Dudę bo wydawało mi się, że po Komorowskim gorszej prezydentury być nie może. Myliłem się.  Przecież to jest jakaś parodia. A co do podziału to społeczeństwo jest podzielone niesamowicie a PiS ma w tym swój ogromny udział. Nie trzeba się od razu walić w łeb a wystarczy czasem obejrzeć coś poza TVP ale jak to Kurski powiedział u nich nie ma propagandy bo jak by była to ludzie by ich nie oglądali

mówisz o tym idiocie co nawet powiedzieć sam nic nie umiał wszystko z kartki czytał 

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Przecież tym też nie przeszkadzało, był kryształowy ino się zepsuł.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

 

2 minuty temu, mirro napisał:

Przecież tym też nie przeszkadzało, był kryształowy ino się zepsuł.🤣

ale jednak odwołują a najważniejsze czy bd jeszcze startował w szeregu pis ?


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Odwołują się do sumienia Pana Banasia i jego dobrej woli, Suuuuuuuper procedura odwoławcza a jaka skuteczna.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

konstytucja !!!!!!!!  

Durczok nie idzie do aresztu. Prokuratura: Ma "immunitet celebryty"


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Jaka Konstytucja? Komunistyczna? Ta którą się brzydzą?🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685
16 minut temu, Roman176 napisał:

wina to była jak zasiadał zarzutami ich , i nie przeszkadzało trochę stad arty się zmieniły 

 

mówisz o tym idiocie co nawet powiedzieć sam nic nie umiał wszystko z kartki czytał 

 

jeśli się mylę to mnie popraw ale jak wybierano Kwiatkowskiego to nikt zarzutów do niego nie miał tylko on już przekręty robił potem a tu jak wybierano Kryształowego to pamiętasz taką scenkę jak bodajże Kropiwnicki zadawał pytania na jego temat to Witek wyłączyła mu mikrofon czy nie puszczali tego w TVP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

nie ta co ochrania złodziei ... a nie ciebie 😅 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Mnie nie musi chronić, bo to ja przysięgałem stać na straży Konstytucji. Iiiii lepiej żebym nie musiał.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
8 minut temu, thor1984 napisał:

jeśli się mylę to mnie popraw ale jak wybierano Kwiatkowskiego to nikt zarzutów do niego nie miał tylko on już przekręty robił potem a tu jak wybierano Kryształowego to pamiętasz taką scenkę jak bodajże Kropiwnicki zadawał pytania na jego temat to Witek wyłączyła mu mikrofon czy nie puszczali tego w TVP?

eee tam twojego nie kradł podatków też nie tylko przeciebiorczy biznes z kobietami lekich obyczajów 

6 minut temu, mirro napisał:

bo to ja przysięgałem stać na straży Konstytucji. Iiiii lepiej żebym nie musiał.🤣

i w boga ??

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

czyli jak zboczysz to ukaram cie konstytucją 😛


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
2 godziny temu, piotreku1 napisał:

Zbyszko tego co Ty piszesz nie da się czytać na trzeźwo  😄 udajesz głupiego specjalnie ?

No to pierdolnij kielicha no chyba czekasz jak Korwin zrobi wódę po 2 zł .

Co . Jak ktoś kogoś powołał to powinien go odwołać a nie jakieś bzdurne zapisy w Konstytucji . W Konstytucji powinno być zapisane ważne sprawy a nie kadencje . 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
2 godziny temu, thor1984 napisał:

 A co do podziału to społeczeństwo jest podzielone niesamowicie a PiS ma w tym swój ogromny udział. Nie trzeba się od razu walić w łeb a wystarczy czasem obejrzeć coś poza TVP ale jak to Kurski powiedział u nich nie ma propagandy bo jak by była to ludzie by ich nie oglądali

kontr telewizją  dla tvp jest tvn 24 . i tu narracja jest taka sama niczym się nieróżni , tvp popiera pis a tvn popiera PO czy jak tam sie zwie obecnie , jest trzecia stacja polsat ale ona nie ma znaczacego udziału jej program info .    dalej idąc znam osoby również oglądające tvn 24 i też swoich negatywnych wypowiedzi czy myslenia na temat pis nie potrafią udowodnić ponieważ sie mylą , tak wiec nie sam pis dzieli ale  bardziej PO ze swoimi wypowiedziami na temat wyborców PIS i tu zacytować można wiele tylko po co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj