yacenty

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    3038

socjalisci  wszystkich partii laczcie sie 😛...5 miliardow juz zapisane w budzecie a tu zonk, a taki drobny szczegol ze za kilka lat trzeba bedzie wyplacac wielotysieczne emerytury ,wtedy pis-u i prezesa juz nie bedzie.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za ile lat ?

A to nie będzie tak że Prezes wiecznie żywy ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

czy ja jestem prorokiem ?? srednia dlugosc zycia samotnego homoseksualnego mezczyzny juz dawno przekroczyl 😛, zonaci statystycznie zyja pare lat dluzej- za to krocej czekaja na raj 🥰.

obawiam sie ze za pare lat nawet pies z kulawa noga nie bedzie o nim pamietal.............dzisaj jest o tyle uzyteczny i wygodny dla wszystkich ze trzyma rowno wszystkich za morde, gdy to sie skonczy wtedy pojawi sie brutus-kogo obstawiacie w tej roli ???????


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz . Ale szczery mój podziw dla niego że taki posłuch i siłę słowa ma . Co składa się na to że jednostki dostają tak bezgraniczny szacunek  ? 🤔

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
6 minut temu, jacus napisał:

czy ja jestem prorokiem ?? srednia dlugosc zycia samotnego homoseksualnego mezczyzny juz dawno przekroczyl 😛, zonaci statystycznie zyja pare lat dluzej- za to krocej czekaja na raj 🥰.

obawiam sie ze za pare lat nawet pies z kulawa noga nie bedzie o nim pamietal.............dzisaj jest o tyle uzyteczny i wygodny dla wszystkich ze trzyma rowno wszystkich za morde, gdy to sie skonczy wtedy pojawi sie brutus-kogo obstawiacie w tej roli ???????

Tak żonaci żyją dłużej ?😏a naprawdę to jest tak . Kobita choruje chłop umiera . To trzeba mieć siłę aby go wszyscy słuchali . Głupka chyba byś nie słuchał 😁😁😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5580
24 minuty temu, jacus napisał:

socjalisci  wszystkich partii laczcie sie 😛...5 miliardow juz zapisane w budzecie a tu zonk, a taki drobny szczegol ze za kilka lat trzeba bedzie wyplacac wielotysieczne emerytury ,wtedy pis-u i prezesa juz nie bedzie.

Tylko co  @Rolnik1973 na to, że jego prezes dogaduje się z tęczowymi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

przeciez to jego bracia  😛😛😛,on wychowal sie w rodzinie o tradycjach socjalistycznych pps-owskich, bez rzadnych tradycji katolicko-narodowych ,to jego naturalne srodowisko a czemu przeszedl na druga strone - chyba przez tych co sie z jego orientacii nabijali.....pamietacie takiego goscia ktory wychowywal sie z bracmi na jednym podworku-kiedys wymsknelo mu sie ze z lechem chodzil na dziewczynki a z jarkiem nigdy i to byl koniec jego kariery w pis-ie , najwierniejszy z wiernych jeszcze z czaow porozumienia centrum jedno zdanie za duzo i koniec............

statystyki dowodza ze zonaci mezczyzni zyja pare lat dluzej niz samotni-to w ramach czysca juz na ziemi😍.

dlaczego ma taki posluch ?? nie on pierwszy i nie ostatni......wszyscy pseudo-prawicowi pewnie pamietaja konwent swietej katarzyny i to co potem sie dzialo, do tego tragedia smolenska -jako symboliczne namaszczenie .

https://pl.wikipedia.org/wiki/Konwent_Świętej_Katarzyny

na wszystkich w szczegolnosci mlodych nie da sie miec teczek- do tego popiera przede wszystmim takich jak on przechrztow z liberalnej strony-czlonkow unii wolnosci, banksterow z komitetu poparcia tuska, czlonkow pzpr i zsl-oni bez zadnych teczek beda reke pana lizac, az przyjdzie odpowiedni czas...............

kurna, pania basie wyrzucili z nowogrodzkiej-tyle lat wiernej sluzby , jakies dziennikarzyny wyciagaja ze ta sluzba wladzy zaczela sie za premiera messnera i po ptokach i jej miejsce w przedpokoju zajela jakas mloda siksa.

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112
2 godziny temu, zetorki12 napisał:

Wiesz . Ale szczery mój podziw dla niego że taki posłuch i siłę słowa ma . Co składa się na to że jednostki dostają tak bezgraniczny szacunek  ? 🤔

jeśli każdy jest wyjątkowy przez to że niepowtarzalny to nikt nie jest wyjątkowy.
Wyjątkowym się stajesz kiedy sam w to uwierzysz ale szczerze bo tylko wtedy otoczenie uzna twoją wyjątkowość.
Czasem matka wmówi a czasem jakieś zdarzenie daje poczucie wyjątkowości. Jeśli jako gówniarz jesteś rozpoznawany bardziej niż reszta twoich rówieśników bo np przypadek zrządził że zagrałeś w filmie to na całe życie ...
Każdy kto uznaje się za przeciętnego ma w świadomości mentalność sługi i potrzebuje autorytetów a co może pomóc w znalezieniu wszak wszyscy mieszczą się w ramach przeciętności. 
Kiedy coś publicznego staje się czyimś prywatnym życiem a dla Kaczyńskich tym stała się polityka do której wleźli z poczucia własnej wyjątkowości a później ...
Trudno dociec kto ofiarą? czy polityka ofiarą przeciętniaka co tylko w swą przeciętność nie wierzył czy on sam?
Wystarczy mieć tylko przeciętne predyspozycje aby nie udowodnić otoczeniu że jest się totalnym odchyleniem od średniej.
najczęściej tyle co napisałem wystarczy i jeśli to rozumiem to mojego podziwu to nie wzbudza a co najwyżej zimną, analityczną ciekawość.

a co z tymi co darzą szacunkiem jednego spośród siebie bardziej niż innych? tacy zawsze będą szukać pana wszak niewolnik za samodzielne decyzje zawsze ma wyrzuty sumienia.
Bez tego mechanizmu nie udało by się zbudować cywilizacji ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Sam wiesz że niszczenie elit i tworzenie nowych to w większości prezentacja stanu umysłu gościa co tym się zajmuje. Najczęściej chciałby stworzyć wszystko na swój obraz i podobieństwo, więc to cud nie będzie. Zawsze górę biorą fobie, uprzedzenia a czasem zadawnione urazy i to one stają się wypełniaczem. 
Samodzielne decyzje będą gdy człowiek powie " zdecydowałem i ponoszę za to pełną odpowiedzialność". Chyba że Prezes powie } zdecydowałem zakończyć karierę i od jutra nie życzę sobie aby do mnie przyłazić z pytaniami w tej kwestii". To będzie samodzielna decyzja i wtedy kilku innych być może spadnie chomąto z karku, co pozwoli im poczuć się troszkę inaczej, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

z tego co pamietam to prezesa ma to być ostatnia kadencja oficjalna, -   nieraz są osoby które bedą gadać głupoty  i bedzie się ich dobrze słuchać , a nieraz mądra rozmowa płynaca z ust profesora bedzie nie do wysłuchania  ,   tak że trzeba mieć  ,,to coś '' jednym pomożemy bezgranicznie wedle swoich możliwosci , a innym  chocby na tą pomoc zasługiwali nie bedzie sie nam chciało .       dziennikarze mówią na to ,, charyzma ''                                        

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Z tego co pamiętam to Prezes ograniczył wiek sędziów TK a wystawia jakich  wystawia. Zapewnienia tego pana mają nijak do działań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

Charyzma to też pewnego rodzaju homonto. Dlaczego? Gdyż nie opędzisz się od zwolenników lub kierowników... Na maglu, gdzie by nie był, pytają o motywację. Inni znów chcą listu motywującego. Delikwent pisze wówczas zazwyczaj to, kim chciałby być. Ja idę w grę i przedstawiam jedynie co w konkrecie mogę zrobić a w podsumowaniu co w zamian chcę dostać. Okazuje się wówczas czy pracodawca jest wart mojej uwagi. Na maglu do WOT powiedziałem wprost - kasa. Na pytanie: jak to? Padło kilka rzeczy, które potrafię oraz to, że obecnie i tak nie wiadomo co z tego będzie przydatne bo to jest system zfeudalizowany. Ciągnęła jeszcze jakoby to zbyt mało. Odpowiedź krótka: niema obecnie innego wojska i możemy o tym pogadać gdy przyjdzie "czas". Niegdyś znów przyszło mi stanąć przed dowódcą, pułkownikem i nie powiem, byłem nerwowy. Zauważył i zapytał. Odpowiedź prosta: niema tu skur...la co by się nie denerwował gdy został wezwany do Pana. Poluzowało się nieco. To nie jest charyzma a pewności siebie bywa, że mi brakuje ale jak widać szacunek miewam. Charyzma, uważam, to sprawa subiektywna. Gdyby porównywać reakcję tłumu to ów Wałęsa charyzmatyczny był bardziej tylko na tę jego charyzmę wpłynęło wiele innych czynników bo tłum musi być podatny i to jest klu. Z doświadczenia wiem, że wystarczy wiedzieć co się robi a co za tym idzie samo takie wrażenie wystarczy i to wrażenie to jest charyzma. Ludzie pasjami zrzucają z siebie odpowiedzialność co przy charyzmie staje się homontem. Taki teatr.. O mirro coś jakby na potwierdzenie napisał. He.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Jaki dziennikarz, taki poziom uznania rozmówcy za charyzmatycznego. 🤣Bin Laden też był charyzmatyczny, al Baghdadi kierował całym państwem. Pani Thatcher w swej charyzmie zrobiła porządek z górnictwem w UK. W przypadku Prezesa poziom charyzmy chyba do pięt im nie dorasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5580

Asf już w lubuskim, brawo dobra zmiana. Niedługo będzie 5000+ do swiniaka bo i tak już swin w Polsce nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

Ptasią grypę tu mieliśmy teraz to. Czy asf na jeże działa? Kurcze już trzeci trupik ba polu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600
Dnia 14.11.2019 o 06:44, DTaras napisał:

"spisek koncernów farmaceutycznych"😀 Więcej luda = więcej trupa. Sami siebie łupiemy a nie koncerny. Zacznijmy od siebie. Kto dawki oprysków ustala? Koncern, czy Ty? Nikt

a sprawdzałeś tabele działania oprysku przy jakim stężeniu ? to sobie odp ... przy ich zaleceniach jak jest max skuteczność 92 do 96 % 

17 godzin temu, Tomasz0611 napisał:

PiS się dogaduje z komuchami od Zandberga, tego jeszcze nie grali :) Dla ciekawych w sprawie zniesienia limitu 30-krotności składek ZUS, bo Gowin nie chce im tego klepnąć.

co ja wiem to z sld a jak uważasz  dogadają się ?


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Jak sobie pogadają, jak komunista z komunistą, to pewnie tak.😂 Tylko Roman wtedy szykuj swoje motto do zmiany. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600
1 godzinę temu, Tomasz0611 napisał:

Wyślą Piotrowicza to na pewno się z komunistami dogada 😂😂😂

eeeettttttaaaaaaaaam platforma już sobie ich zarezerwowała 

1 godzinę temu, mirro napisał:

Tylko Roman wtedy szykuj swoje motto do zmiany. 🤣

zmieniłem już swoje na wyborach 😛

16 godzin temu, jacus napisał:

dlaczego ma taki posluch ?? nie on pierwszy i nie ostatni......wszyscy pseudo-prawicowi pewnie pamietaja konwent swietej katarzyny i to co potem sie dzialo, do tego tragedia smolenska -jako symboliczne namaszczenie .

a morze dlatego ze jest najlepiej wykształcony  studiował razem z Rzeplińskim dużo lepsza miał ocenę  Schetyna nie uskoczył za pierwszym podejściem dopiero 10 lat później 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600

aha


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
22 minuty temu, Roman176 napisał:

morze dlatego

Niema takiego morza . Wytłumacz mi dlaczego w szpitalu pisałeś bez byków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

piguła podpowiadała? Roman stężenie to chyba w ilości wody a dawka to ile tego roztworu na ha wypryskasz - ale ja się nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Roman może takie motto. "Panie jesteśmy tylko pielgrzymami i za każdym razem będziemy starali się dojść dalej". Ale to z SAS więc pewnie nie znajdzie zastosowania, choć ja pewne widzę.:gent:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj