yacenty

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2019

Polecane posty

Roman176    4586
2 minuty temu, mirro napisał:

Produkować mogą ale Ty nie musisz kupować. Kup to co chcesz i po sprawie

oczywiście ze tak tylko zeby nie narzucili tego samego importowi ... wtedy leżymy 

3 minuty temu, thor1984 napisał:

Tu to chyba akurat będę winił i po  i pis bo coś mi się kojarzy, że Lecz kaczyński na coś tam się zgodził a Tusk wprowadził to w życie. 

mylisz daty kaczy ski coś  tam podpisał Traktat Lizboński ...

a pakiet bez negocjacji tusiu 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

ty się śmiej moja mam jedźi  takim a ze w twoim wieku to tez by ci się podobała ...  oczywiście skoda 

3 minuty temu, thor1984 napisał:

https://www.cire.pl/pliki/2/wstepnaocena2.pdf


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Eeee tam pozostanę przy Mercedesie i przy mojej małżonce, nie ujmując Twojej rodzicielce urody.:gent:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

też bym tak zrobił bo to auto ekonomiczne nie ekonomiczne  jazda 60 4/5 l jazda autostrada powyżej 100 13 litrów to się nazywa eko 

moje ma 2 razy większy silnik i tyle nie pali 

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Ale jaja. "Materiał pokazujący co zrobić aby polecieć do USA bez wizy". Jak co? Nie starać się o wizę.😂 No i wiadomo że aby polecieć to trzeba stawić się na lotnisku, Z przystanku PKS nie da rady, jeszcze.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

to tak jak w galeri należącej do kulczyka na 1 mln. wchodzacego czekała nagroda kożuch , i odziwo trafiło na koleżanke kulczykowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Aaaa to jakaś szybka repolonizacja tych mediów nie jest planowana? Toż to zacne periodyki. Pamiętam że np CKM , Playboy zajmowały należne im miejsce w szafkach żołnierskich i traktowane były z atencją. Przekazywane za podpisem kolejnym użytkownikom.😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586
10 minut temu, mirro napisał:

Aaaa to jakaś szybka repolonizacja tych mediów nie jest planowana? Toż to zacne periodyki. Pamiętam że np CKM , Playboy

tak a Pawłowicz na okładce w sesji rozbieranej 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

     Mirro       nie było żadnej ,, koszarówy '' ?                                                       https://biznes.interia.pl/media/news/bruksela-daje-zielone-swiatlo-na-przejecie-axela-springera,2635031,5058 KKR                                                             KKR został założony przez Henry'ego Kravisa, amerykańskiego miliardera, kojarzonego z Republikanami. Popierał on finansowo Donalda Trumpa, George'a W. Busha i Johna McCaina                  to co tomasz lis ma szukać powoli nowej pracy ?
  

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Zawsze były ale czytelnictwo kwitło.😂

9 minut temu, Roman176 napisał:

tak a Pawłowicz na okładce w sesji rozbieranej 

To chyba te zdjęcia w "Trybunie Ludu"publikowali.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
4 godziny temu, Rolnik1973 napisał:

Chleb z miejscowej prywatnej piekarni 2.50 za 550g

Chleb przywieziony 30km w jedną stronę 2.10 za 500g 

Oba krojone.

Ja mogę kupić 500g za 1,5 a krojony 10gr droższy . Rozbieżność  to jakieś 80 % i od czego to zależy?  

Edytowano przez 12zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1935

Roman - nie napisałem, że te skomplikowane skrzynie to dobrze. Zresztą chciałbym zobaczyć jak podnosisz takiego 9 gangowego ZFa. Potem możemy pogadać czy to dobrze tego kloca wciąż napędzać. Fakt. Skrzynka syreny co prawda była lekka a masę uzupełniały części zapasowe oraz skrzynka narzędziowa. Nie mniej pomijając ekologię ważniejsze to się zastanowić komu zależy aby to było trwałe. A z drugiej strony znów porównać sobie tce z tsi. Tak między nami - w hybrydy leje się olej 0w16 a wspomniane ekodrajwerskie sprzęty smaruje 0w30. Hybrydy hulają bez doładowania. Gdy weźmiesz pod uwagę średnie ciśnienie w cylindrze, olej i bardzo niskie obroty w stosunku do obciążenia okaże się, że rozwarstwiona mieszanka w okolicach denka, wzbogacona olejem transportowanym przez pierścienie ulega samozapłonowi od gorącego tłoka i bum tłok nadpalony lub sponiewierany. Wniosek z tego taki - czeba zapie...lać gdyż na hamowni zjawisko nie występuje. Spoko Roman, zaraz to przekonstruują😉 Właściwie to już się chyba stało 🤔. Wracając do hybryd - zamiast tych wszystkich turbo kompresoro bzdetów jakaś mikrohybryda. Silnik elektryczny nadaje zaj.. kopa spalinówce. Przetestowane na leksie. A ciągniki? Mirro przywykł był - co nie? Przy multiplikatorach brak jest płynności i te 200 kucy z 4 garów w sprawnym automacie zastąpi z powodzeniem szóstkę. W armii przecież daje radę. Do zbyszka - od czego? Zrób doświadczenie. Zmiel stare bułki i chleb, zarób ciasto na chleb ale tylko 30% ilości i dodaj resztę tzw. chleba mielonego. Zobacz czy się upiecze😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

 ja bym sie bal takiego chleba jesc- chyba cos podobnego w tesco sprzedaja-chleb polski sie nazywa 🙄, z ciasta gleboko mrozonego- to znaczy ze jest fabryka[nie mylic z piekarnia] gdzie produkuje sie polprodukt a potem mrozi i rozwozi po calej europie a potem wypieka na miejscu,biedronka tez tak robi


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1935

To jest piekarnia kolego. Piecze się do 70%, aby kształt złapało. Nic tam złego nie musi być. Wojsko jadło taki chleb. Zresztą wczorajczą bułkę dajesz na 30 sekund do mikrofali i już jest dzisiejsza. Bałbyś się jeść? Jestem przekonany, że jesz. Po ile kupujesz chlebuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

To chyba ten z puszek. Jak była słonina wódka i cebula smak blachy nie przeszkadzał.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

przy cenie surowca,kosztach produkcji,dystrybucji i marzy nie ma prawa powstac chleb za 1,5 . sa rozne metody produkcji takiego chleba mozna zapiekac albo robic z ciasta mrozonego,

ja potrafie czytac etykiety- a nawet rozumiem co w nich pisze , pare razy zdarzylo mi sie jest taki chleb i zyje- czy on jest szkodliwy czy nie-nie slyszalem zeby ktos robil badania...po ile chleb z gs-u napisalem wczesniej,  kupilem niedawno do pasztetu bulki z tesco-po namoczeniu cos malo ich zostalo,

jak wyglada produkcja w malych piekarniach czy masarniach to wiem z wlasnego doswiadczenia...

gdy przywiezli slynne 30 letnie konserwy wojskowe ze szwecji-to sanepid wszystkie masarnie w gminie przetrzepal😛

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1935

Jest pewien kłopot po odmrożeniu drożdży... No ale te etykiety. Lista składników coraz dłuższa. Kreatywność ludzka nie zna granic. Chlebuś z puszki... mniam. Jak wódka z plastiku😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

teraz i tak wszystko w proszku zrobią, swoją drogą to po części jest w interesie bo kasa na tym a i ludzi się truje więc kasa dla koncernów farmaceutyczych słowem, natury nie oszukasz 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1935

"spisek koncernów farmaceutycznych"😀 Więcej luda = więcej trupa. Sami siebie łupiemy a nie koncerny. Zacznijmy od siebie. Kto dawki oprysków ustala? Koncern, czy Ty? Nikt, ale to nikt nie zabroni Ci robić wszystko co możliwe aby żyć zdrowo a i to nie gwarantuje życia długiego. Tylko, te małe przyjemności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5529

PiS się dogaduje z komuchami od Zandberga, tego jeszcze nie grali :) Dla ciekawych w sprawie zniesienia limitu 30-krotności składek ZUS, bo Gowin nie chce im tego klepnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj