yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

witejus    8521
23 minuty temu, Agrest napisał:

No to mu napisz że jest hory i dla jego dobra nie wyślesz.

Jako lekarstwo podeślij mu linka do jakiego liceum wieczorowego

lepiej adres do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
bartek1992 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/ursus-914-CID757-IDCFAFd.html co myślicie o tym ursusie?

patrzyłem na niego bo szukam coś podobnego , i powiem Ci że źle nie wygląda za taką kase ale rocznik to raczej nie ten bo brak szyb uchylnych w kabinie ,pisany na pałe lub dokumenty od innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

i jeszcze to siedzenie na dzień dobry inne


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9913

Pewnie jakas spółdzielnia albo cos podobnego, aby do przodu urwie sie to sie urwie. Byłem ostatnio s takim miejscu gdzie codziennie ktos inny jezdzi, nawet jak maja jakas awarie to tak robia aby do konca dnia dojechać bo jutro bedzie ktos inny jechał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Agrest napisał: Patrzcie i podziwiajcie. Co trzeba robić żeby do takiego stanu doprowadzić? https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-case-ih-jx90-CID757-IDCXYaS.html W tym przypadku chyba nie przejdzie gadka "Niemiec płakał jak sprzedawał"😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9913
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

patrzyłem na niego bo szukam coś podobnego , i powiem Ci że źle nie wygląda za taką kase ale rocznik to raczej nie ten bo brak szyb uchylnych w kabinie ,pisany na pałe lub dokumenty od innego

914 szukasz czy turbo tez wchodzi w gre? Do jakiej kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Raczej bez turbo 934/914 no chyba że jakieś ładne to może być turbo . kasa tak koło 50 tyś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1119
23 minuty temu, Ursus932 napisał:

Agrest napisał: Patrzcie i podziwiajcie. Co trzeba robić żeby do takiego stanu doprowadzić? https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-case-ih-jx90-CID757-IDCXYaS.html W tym przypadku chyba nie przejdzie gadka "Niemiec płakał jak sprzedawał"😊

Handlarz tam go odpicuje na sprzedaż ;) zrobi z niego perełkę a potem cena 100tys :D

 

13 minut temu, Ursus932 napisał:

Raczej bez turbo 934/914 no chyba że jakieś ładne to może być turbo . kasa tak koło 50 tyś 

Kolega w 2011 kupił ladne 914 89r za 40tys 

Za 50tys moze cos zachodniego np mf 390 80koni sprytny fakt lekki trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Szukam takiego ursus ale powyżej 90 roku ,najchętniej możliwie jak najmłodszy . nie stać mnie na zachoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7577

Za 50 tyś można dużo kupić tylko , ile potem na remont trzeba przeznaczyć danej marki  już wielu kupiło i płacz bo remont silnika to skrzynia , trzeba się liczyć  zakup za 50 tyś i mieć na remat 40 tyś w razie w .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Nie każdy zachodni trzeba od razu remontować,  ja kupiłem MF z Francji 2lata nim pracuje i puki co wszystko działa bez zarzutu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3210

Jak robicie kwadratowe dziury w blasze, takie jak w lemieszach czy ogólnie w blasze takiej z 5mm żeby użyć śruby bez łba lub z łbem okrągłym a pod spodem kwadrat jak do drzewa. Bo ja używam przebijaka kwadratowego w otworze po wiertle okrągłym, żeby zrobić dziurę kwadratowo a jak wy robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7577
2 godziny temu, 6465 napisał:

Nie każdy zachodni trzeba od razu remontować,  ja kupiłem MF z Francji 2lata nim pracuje i puki co wszystko działa bez zarzutu. 

Tu jest  jeden tylko plus sprowadzony bezpośrednio z Zachodu da się pracować takim ciągnikiem kilka ładnych lat . ale odkupiony od jakiegoś rolnika już bywa nie ciekawie , nieraz fatalnie , bo ludzie co dbają o sprzęt i naprawiają systematycznie i partacze a by tylko do przodu jak się psuje to do żyda , odmalować wypicować i sprzedać . 

Ale nie wszyscy zapewne wiedzą , ze jak się sprzedaje dana osoba traktor samochód informuje że jest bez wat sprawny , ale jak wyjdzie na jaw usterki nawet po pół roku , to można zwrócić taki traktor lub samochód i zażądać zwrotu kasy .

Dodam tu żeby nie rozpisywać się już wielu ludzi z tego skorzystało , także sprzedający mają teraz dużo trudniej .

https://maszprawo.org.pl/2013/06/samochod-z-wadami-kiedy-nieuczciwy-sprzedawca-odpowie/

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Mój przyjechał z południa Francji, filtry miał wymieniane na oryginał AGCO nie jak w Polsce na jakieś podróby typu Donaldson. A ziemię tam mają jakąś czerwoną bo już w filtrach i pod kabiną był ciemno pomarańczowy.

 

Edytowano przez 6465

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Kolego filtry tak jak części, auta a nawet buty jak markowe to lepsze, nie doświadczyłeś tego?  Jak nie to pewnie zakupy robisz na targowisku u Cyganów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

wiele młodszego nie kupisz, co najwyżej dużo droższego

a jakby nie było wszędzie piszą że Finnki były wytrzymalsze od naszych krajowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

galan99 szkoda że nie wiedziałem tego w tamtym roku jak kupiłem samochod ale teraz na przyszłość juz tak

  • Like 1

Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj