News
yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Ursus932    1076
9 godzin temu, Wiesi0 napisał:

Na filozofie działa wszystko do du,po to sprzedaje żeby kupić RCW w tych samych pieniądzach.Szuka jelenia.Zresztą ile wart taki rozrzutnik 2tyś.A on chce 4tyś.

4 tyś . ale masz sznurki z adaptera w gratisie 😊

• Like 1

PRIMO    1815
3 godziny temu, tomek222 napisał:

Tak jak pisze @Thomas2135 ale na olx-ie była też wersja do nawożenia międzyrzędzi.

Edytowano przez PRIMO
  • Like 1

griga    478
1 minutę temu, Thomas2135 napisał:

@griga jakie masz zdanie o rozsiewaczach pneumtycznych? 

Nie mam zbyt wielkiego. Miałem niewielką styczność z tym brzegu ale tam na dnie zostawała masa.

Jak dla Mnie troszkę przerost formy nad treścią.

fezoi    92
23 godziny temu, jacek1296 napisał:

Lałnamur-francuski konstruktor kibla.

Polak po 4 latach w polityce (na diecie) , to już nie Polak , to Gruzin ! Pan Przybyłnawadze .

rafix255    30

Oj coś mi się wierzyć nie chce w ten przebieg... Powinien być trochę lepszy w takim przebiegu

slawek74    1471

sprowadzony orginalny lakier z czech https://www.olx.pl/oferta/zetor-7245-tuz-przedni-ciagnik-jak-nowy-CID757-IDCjhnK.html

rafix255    30
1 minutę temu, slawek74 napisał:

Sprzedajacy choruje na ASF albo czeską gorączkę.... Objawy:

- bredzenie

- majaczenie

- pisanie bezcelowe

- zawyżanie abstrakcyjne cen

- uważanie sie za pępek swiata

Niestety ciężko się leczy:):)

jahooo    1150

Kup sobie ciągnik z Irlandii albo Norwegii gdzieś z rejonów nadmorskich, to dopiero zobaczysz, co to korozja

griga    478
42 minuty temu, jahooo napisał:

Kup sobie ciągnik z Irlandii albo Norwegii gdzieś z rejonów nadmorskich, to dopiero zobaczysz, co to korozja

Miałem zetora z UK z nad morza. Poza żeliwem reszty prawie nie było

jacek1296    235
12 godzin temu, Thomas2135 napisał:

@griga jakie masz zdanie o rozsiewaczach pneumtycznych? 

Co chcesz wiedzieć? Miałem amazone.

bratrolnika    7781
13 godzin temu, sumek666 napisał:

Zetor Power 6:30

ale że pół minuty wcześniej przyczepa masseya sponiewierała to już nie wspomniałeś

Rolnik7343    4755

Podobną sytuację jak z pierwszego filmiku miałem w tym roku ... Tylko że to była j**ana śmieciarka która jakiś kilometr wcześniej wpierdzieliła mi się przed ciągnik że aż musiałem hamować .... jechałem za śmieciarką a za kilometr jebacy ciul co siedział za kierownicą ostro po hamulcach że prawie w miejscu stanął, włączył awaryjne i jak by nigdy nić poszli że po śmietniki ...

@bratrolnika tu jest ten wypadek
https://wrc.net.pl/makabryczne-nagranie-wypadku-na-dk-81-rozpedzony-tir-wjechal-w-traktor-na-skrzyzowaniu

@bratrolnika tu jest ten wypadek
https://wrc.net.pl/makabryczne-nagranie-wypadku-na-dk-81-rozpedzony-tir-wjechal-w-traktor-na-skrzyzowaniu

• Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mariuszd93
      Nie  można  otworzyć  starego  tematu  to  pora  założyć  nowy ......
      Kolejny  unikat  ,  ładna  trzeba  przyznać 
      http://olx.pl/oferta/oryginalna-przyczepa-d47-CID757-ID98Mc1.html#3b22e70b7e

• Przez bayer
      Zastanawiam się czy w czasach tak wysokich cen paliw w szczególności ON lepszym rozwiazaniem jest zakup droższego diesla czy tańszego samochodu z silnikiem benzynowym. Dodam że ma to być samochód nowy włoski Mito. Samochód dla żony, który z przejeżdzałby między 10 a 15 tyś. km rocznie.
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Master123
      Witam niedawno kupiłem Ursusa c385 i mam pytanie. Czy wie ktoś do czego założyć tura z euroramka?
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj