yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

szymon09875    9913

 

58 minut temu, bratrolnika napisał:

@szymon09875 udało się coś znaleźć???

Sory troche mi sie przyciągnęło, niestety nie mam, ojciec dal znajomemu bo do piasta potrzebował

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
53 minuty temu, szymon09875 napisał:

 

Sory troche mi sie przyciągnęło, niestety nie mam, ojciec dal znajomemu bo do piasta potrzebował

Ok, nie ma problemu, dzięki za info

48 minut temu, Rolnik7343 napisał:

@bratrolnika mam takie felgi ale muszę się dowiedzieć czy mogą iść na sprzedaż 

 

Jakby co to jedna sztukę potrzebuje, dwie połówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

z tego co pamiętam to chyba 3 połówki leżą także dało by radę ;) jutro sprawdzę i się dowiem czy to może iść na sprzedaż

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

.

Edytowano przez Marecki2922

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
10 godzin temu, stempos1980 napisał:

@bratrolnika brakło ci felg że potrzebujesz na wczoraj?

Mi nie, u mnie jest tyle ile trzeba. Ale tak wyszło że kupić muszę żeby być słownym i poważnym człowiekiem

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Na pompie mechanicznej, serwis  za dużego pola do popisu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25608

Mam landini legend 120. Pompa rotacyjna. Pytałem o podniesienie mocy - bezproblemowe zwiększenie mocg do 180km, bo taki największy egzemplarz przy tej pompie, silniku i skrzyni wypuścili na rynek.

Różnica taka że nie zrobisz tego laptopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

 No w starszych Case taka operacja wymagała już nie tyle zmiany dawki co całej pompy i dołożeniu IC

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047
22 godziny temu, bratrolnika napisał:

PILNY TEMAT!!! Potrzebuje pilnie felgę starego typu, na duży rozstaw do rozrzutnika, skrecaną, dwie połówki. Może ktoś poratuje??? @soltys48 @daron64 ??? Albo chociaż info czy bizon będzie miał z tyłu takie same felgi???

mam gdzies chyba taka od starego barakowozu pasuje do starego[88] rozrzutnika jedno i dwuosiowego,  tylko wszystkie sprzety poupychane i jest aktualnie gleboko schowana i bylby problem z jej wyciagnieciem.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
1 godzinę temu, Agrest napisał:

Ledwie dotarł 135km a chce zamienić na 180. 

A swoją drogą to pewnie spokojnie by mu serwis podniósł tę moc

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-mccormick-135g-max-z-ladowaczem-czolowym-tur-CID757-IDCHehN.html

powód to chyba za mały do jakiejś maszyny bo z takim przebiegiem to nie widać żeby potrzebował większego 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
soltys48    19710
22 godziny temu, bratrolnika napisał:

PILNY TEMAT!!! Potrzebuje pilnie felgę starego typu, na duży rozstaw do rozrzutnika, skrecaną, dwie połówki. Może ktoś poratuje??? @soltys48 @daron64 ??? Albo chociaż info czy bizon będzie miał z tyłu takie same felgi???

możesz kuriera przysyłać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
33 minuty temu, jacus napisał:

mam gdzies chyba taka od starego barakowozu pasuje do starego[88] rozrzutnika jedno i dwuosiowego,  tylko wszystkie sprzety poupychane i jest aktualnie gleboko schowana i bylby problem z jej wyciagnieciem.

Czekam czy @Rolnik7343 ojca urobi, jak nie to pojadę do ciebie te graty odwalać

12 minut temu, Ursus932 napisał:

Widziałem, czekam jak wyżej, lepiej swojemu dać zarobić jak obcemu

4 minuty temu, soltys48 napisał:

możesz kuriera przysyłać

 

Królu złoty, wiedziałem że ty mnie uratujesz. Ile takie cudo u ciebie??? Na pocztę się nie chcesz przejść z tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Dziś nie chce mi sie tego ważyć bo mam kaca🍻

jutro zważę i sprawdzę koszta wysłki

a tak w ogóle odezwij sie priv dogadamy co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233
5 minut temu, Rolnik7343 napisał:

@bratrolnika obejrzałem je i niestety nie pomogą bo wszystkie 3 są zewnętrzne tzn. mają otwory na wentel

Nie dysponujesz spawarka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj