yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

griga    1080

Z innej beczki całkiem możliwe że będę chciał coś przywieźć z rejonu spacer.pngspacer.png o kodzie pocztowym 26-432 przed Radomiem (od Wrocławia patrząc)

Jak by kogoś interesował Mój siewnik z transportem do miejscowości po trasie możemy się dogadać. Ewentualnie mam jeszcze cały czas żmijkę hydrauliczną do przyczepy

https://sprzedajemy.pl/sprzedam-siewnik-sulky-master-3m-strzeganowice-2-e30984-nr60403260

https://www.olx.pl/oferta/zmijka-hydrauliczna-do-przyczepy-siewnika-CID757-IDzWHss.html

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, daron64 napisał:

Pytanie - taki najprostszy promiennik na butlemz gazem zda egzamin żeby mały warsztat troszkę ogrzac? Gdzieś z 15m² może. Żeby zimą można było sobie na spokojnie porządki robić?

Drugie pytanie - jeśli ktoś uzywa- na ile godzin, tak pi razy drzwi starcza taka butla? Takie promienniki mają realnie jakąś regulacje, różna wydajność? Czy to wszystko jedno i to samo?

Zdjęcie poglądowe

cpx_2e4efd543c02c2d060851bb71cf09ae3.jpg

 

Panowie nie polecam kombinacji z tego typu zabawkami do ogrzewania małych pomieszczeń a w szczególności gdzie nie ma dobrej wentylacji. Jak wiadomo wszelakie gazy do spalania potrzebują tlenu a w małym nieprzewiewnym miejscu może szybko go zabraknąć i będzie nie ciekawie. Znam to z doświadczenia bo w zimie robiłem swoją dwunastke a garaż nie taki mały tylko szczelny i pozamykany.. Efekt tego taki że zemdlałem dobrze że ojciec był w pobliżu. Także przestrzegam każdego żeby nie narobić sobie biedy..

Lepiej zainwestować w jakiś piecyk na drzewo typu ,,koza'' z nadmuchami jest tego pełno na allegro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1117
55 minut temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Panowie nie polecam kombinacji z tego typu zabawkami do ogrzewania małych pomieszczeń a w szczególności gdzie nie ma dobrej wentylacji. Jak wiadomo wszelakie gazy do spalania potrzebują tlenu a w małym nieprzewiewnym miejscu może szybko go zabraknąć i będzie nie ciekawie. Znam to z doświadczenia bo w zimie robiłem swoją dwunastke a garaż nie taki mały tylko szczelny i pozamykany.. Efekt tego taki że zemdlałem dobrze że ojciec był w pobliżu. Także przestrzegam każdego żeby nie narobić sobie biedy..

Lepiej zainwestować w jakiś piecyk na drzewo typu ,,koza'' z nadmuchami jest tego pełno na allegro 

Masz wielkie szczęście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
29 minut temu, mf362 napisał:

Masz wielkie szczęście 

Dlatego ostrzegam innych bo żeby doszło do tragedii nie trzeba dużo.. czasem lepiej wydać więcej pieniędzy na ogrzewanie tego garażu i być bezpiecznym aniżeli siedzieć na tykającej bombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

Her Songo okolice, ale on to pewnie niemieckie by wolał, albo przynajmniej śląskie

moje okolice ale Janusz total, chociaż znam agentów co resory do lemieszów spawali 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Tomasz78 Ty masz tam chyba niedaleko?

https://www.olx.pl/oferta/szufla-do-zadawania-pasz-z-frezem-hydraulicznym-kolaszewski-szypa-lyzka-scielarka-CID5-IDC4Wks.html

Nie wiem czy oni mają tę łyżkę z frezem na miejscu, ale potrzebowałbym kilka dokładniejszych zdjęć zaworów i ich oznaczeń. Domyślam się, że będzie potrzebny dzielnik strumienia z regulacją przepływu i zawory dławiące, ale nie wiem czy to wszystko. 

Kupiłem sobie takie coś i chciałbym przerobić z napędu wom na hydrauliczny. Dałbyś radę? Jakoś bym się odwdzięczył. 

https://www.landwirt.com/pl/uzywane,2250556,Trumag-Silomaus-5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

kierwa nie wiem co ludźmi kieruje dając takie ogłoszenia, co z tego że zaoszczędzisz kilka złotych za dodanie ogłoszenia, jak nikt na nie nie spojrzy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
24 minuty temu, daron64 napisał:

Odpala na dotyk. Ciekawi mnie gdzie dostanę taki system uruchamiania. Tego nawet fynd nie ma. Po co jakiś kluczyki jak wystarczy czuły dotyk, żeby zapalić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2184
22 minuty temu, Thomas2135 napisał:

Odpala na dotyk. Ciekawi mnie gdzie dostanę taki system uruchamiania. 

 A nie wkurzyłeś nigdy lubej,ale   żeby tak aż,aż 🤬💪😵     ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może doliczył koszty smarowania ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj