News
yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacor73    5
7 godzin temu, jahooo napisał:

Że takiej pompy nie widziałeś ?

eccc8aaa73453202c24b4177f7b6ae61e11f8807

Produkcja np WSk Mielec

W mf nie widziałem

tobi866    250
Napisano (edytowany)

Czy ktoś najlepiej z LLU(lub gdzieś blisko) ma do sprzedania dobre opony lub całe koła 1200 /18? 

Pewnie @soltys48by miał ale to kawał drogi i przesyłka będzie droższa od opon. 

Edytowano przez tobi866

tobi866    250

U mnie to jest w beczkowozie Meprozet PN 60, a te koła są fabrycznie w starach wojskowych, gaz 66,jakis ził itp.... 

izydor6280    783

12,00x18, czyli to samo co chociażby neptun czy ww.

poszukaj na złomach, kiedyś w Lublinie na Chemicznej i Zemborzyckiej widziałem, więc nie problem

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

tobi866    250

U mnie są ruskie opony,one mają oznaczenia 1200 /18, 320/457 i jeszcze k 70 i są bardziej płaskie nisz ich polskie odpowiedniki. Niby na internecie tego jest ale mało kto to chce wysłać albo wysyłka droższa od opony. 

daron64    1126

Pytanie - taki najprostszy promiennik na butlemz gazem zda egzamin żeby mały warsztat troszkę ogrzac? Gdzieś z 15m² może. Żeby zimą można było sobie na spokojnie porządki robić?

Drugie pytanie - jeśli ktoś uzywa- na ile godzin, tak pi razy drzwi starcza taka butla? Takie promienniki mają realnie jakąś regulacje, różna wydajność? Czy to wszystko jedno i to samo?

Zdjęcie poglądowe

cpx_2e4efd543c02c2d060851bb71cf09ae3.jpg

jahooo    1187

Odpuśc sobie ten promiennik - smród taki, że ciężko wytrzymać, aż głowa boli. I wydajnośc słaba. Dmuchawa jest o wiele lepsza

• Like 1

Thomas2135    5040

Z dmuchwą moża dostać pierdolca od hałasu i spaliny walą w łeb. Mam mały piecyk na drewno i wystarcza.  Widziałem w akcji ten promiennik na butli. W sklepie z paszami kanciapa 3x3 stojąca w magazynie przy otwartych drzwiach i ciepło jak w ulu.

Rolnik7343    5040

No i co da ten piecyk jak do garażu idziesz na przykład na godzinę ? Zanim rozpalisz i się nagrzeje to już do domu idziesz 

jahooo    1187

Żona ma taki w sklepie - porażka, na dłuzszą metę ciężko wytrzymać.

Thomas2135    5040
18 minut temu, Rolnik7343 napisał:

No i co da ten piecyk jak do garażu idziesz na przykład na godzinę ? Zanim rozpalisz i się nagrzeje to już do domu idziesz 

Godzinę to wytrzymuje się bez ogrzewania. Samo rozpalenie trwa chwilę i robi się ciepło, bo w środku jest ok 3 m rury dymnej, która oddaje dodatkowo ciepło. Tam w kanciapie ten promiennik jakoś wystarcza. Drzwi często otwierają i ściany nieszczelne to zbytnio nie czuć dymu. 

daron64    1126

No właśnie dostatnio na cpn koleś miał, to pomieszczenie takie że 4x3, to było bardzo ciepło i jakoś mocno nie śmierdziało. No i tak zacząłem się zastanawiać. W sumie dużych pieniędzy to nie kosztuje, mogę zawsze kupić i po jednej butli samemu sobie wyrobić opinie. 

Dmuchawa to już chyba większe koszta, a nie ma chyba sensu wydawać za dużo pieniędzy na coś co byłoby bardzo sporadycznie uzywane

Thomas2135    5040

Rolnik7343    5040

Na początku daje na full żeby na grzało trochę a później zaworem przy butli reguluje płomień żeby tylko dogrzewało i wtedy jest cicha 

griga    510
Przed chwilą, Thomas2135 napisał:

Jakby Ci się nudziło popatrzyłbyś za ile można znaleźć najtańsze(uszkodzone) Opico M10x skidster lub jemu podobne?

W UK czasem bobcaty widuję. Taki do remontu. Kiedyś nawet sołtysowi wysyłałem czy nie chce.

A to co Ty szukasz musi mieć jakieś konkretne wymiary?

Thomas2135    5040

Tamtego zepsutego mi pokazał. Na razie nic nie szukam, ale z ciekawości chciałem wiedzieć czy one wszystkie są tak cholernie drogie? Pierdziki małe w cenie dużego skidsteera. Takie coś zamiast taczkowozu z załadunkiem widłowo-łopatowym.

https://www.gumtree.com/p/other-power-tools/opico-skidster-m10x-hole-borer-loader/1350337232

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez mariuszd93
      Nie  można  otworzyć  starego  tematu  to  pora  założyć  nowy ......
      Kolejny  unikat  ,  ładna  trzeba  przyznać 
      http://olx.pl/oferta/oryginalna-przyczepa-d47-CID757-ID98Mc1.html#3b22e70b7e

• Przez bayer
      Zastanawiam się czy w czasach tak wysokich cen paliw w szczególności ON lepszym rozwiazaniem jest zakup droższego diesla czy tańszego samochodu z silnikiem benzynowym. Dodam że ma to być samochód nowy włoski Mito. Samochód dla żony, który z przejeżdzałby między 10 a 15 tyś. km rocznie.
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj