News
yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
matisz    69

Wiadomo że do pneumata za mały, ale do pomalowania jakiejś maszyny od czasu do czasu wystarczy nawet przyczepę by nim opierdzielil, sam mam 150l robiony i jest całkowicie niemobilny stoi tylko w garażu i wszędzie ciagne przewody po 20-30m. A taki 50 l wszędzie sb podciagnie. 

• Like 1

Ursus932    1888
Napisano (edytowany)
11 minut temu, Rolnik200598 napisał:

2 New Hollandy nie wiem jakie modele ale pewno oba koło 150KM, jednego Case też nie wiem jaki model ale 4 skiby w obrocie ciągnie, jednego Steyra takiego pewnie koło 80-100KM, Ursusy 902 czy tam 912 x2, 1224, tego 1634 z ogłoszenia, C-330 i Zetora 7245. Chyba wszystkie wymieniłem

Dzięk.A kombajny jakie?

Edytowano przez Ursus932

Rolnik200598    298

2 Claasy Tucano, jeden chyba 320 a drugi 420, ale co do tej numeracji pewny nie jestem. Wcześniej jak byłem dzieckiem był Bizon Rekord i jakiś inny Claas, ale czy Dominator czy Mega nie wiem. A jeszcze wcześniej ileś tam Bizonów samych.

• Thanks 1

yacenty    1219

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Rozmawiamy o ciekawych ofertach używanego sprzętu rolniczego na allegro, ale również i na innych serwisach typu olx czy sprzedajemy.
      Wymieniamy się opiniami na temat ofert, jak i sprzedających.
      Kontynuujemy temat: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/278578-znalezione-na-allegro-i-nie-tylko-2019/
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Damiano100
      Mam mały problem ze skuterem do 30 km/h rozpedza sie normalnie a po przekroczeniu tej prędkości traci moc.Skuter to dwusów.Co może być przyczyną?
    • Przez mariuszd93
      Nie  można  otworzyć  starego  tematu  to  pora  założyć  nowy ......
      Kolejny  unikat  ,  ładna  trzeba  przyznać 
      http://olx.pl/oferta/oryginalna-przyczepa-d47-CID757-ID98Mc1.html#3b22e70b7e

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj