News
yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

matisz    69

Wiadomo że do pneumata za mały, ale do pomalowania jakiejś maszyny od czasu do czasu wystarczy nawet przyczepę by nim opierdzielil, sam mam 150l robiony i jest całkowicie niemobilny stoi tylko w garażu i wszędzie ciagne przewody po 20-30m. A taki 50 l wszędzie sb podciagnie. 

• Like 1

Ursus932    1874
Napisano (edytowany)
11 minut temu, Rolnik200598 napisał:

2 New Hollandy nie wiem jakie modele ale pewno oba koło 150KM, jednego Case też nie wiem jaki model ale 4 skiby w obrocie ciągnie, jednego Steyra takiego pewnie koło 80-100KM, Ursusy 902 czy tam 912 x2, 1224, tego 1634 z ogłoszenia, C-330 i Zetora 7245. Chyba wszystkie wymieniłem

Dzięk.A kombajny jakie?

Edytowano przez Ursus932

Rolnik200598    298

2 Claasy Tucano, jeden chyba 320 a drugi 420, ale co do tej numeracji pewny nie jestem. Wcześniej jak byłem dzieckiem był Bizon Rekord i jakiś inny Claas, ale czy Dominator czy Mega nie wiem. A jeszcze wcześniej ileś tam Bizonów samych.

• Thanks 1

yacenty    1217

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Rozmawiamy o ciekawych ofertach używanego sprzętu rolniczego na allegro, ale również i na innych serwisach typu olx czy sprzedajemy.
      Wymieniamy się opiniami na temat ofert, jak i sprzedających.
      Kontynuujemy temat: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/278578-znalezione-na-allegro-i-nie-tylko-2019/
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Damiano100
      Mam mały problem ze skuterem do 30 km/h rozpedza sie normalnie a po przekroczeniu tej prędkości traci moc.Skuter to dwusów.Co może być przyczyną?
    • Przez mariuszd93
      Nie  można  otworzyć  starego  tematu  to  pora  założyć  nowy ......
      Kolejny  unikat  ,  ładna  trzeba  przyznać 
      http://olx.pl/oferta/oryginalna-przyczepa-d47-CID757-ID98Mc1.html#3b22e70b7e

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj