News
yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
griga    596
jacor73 napisał:

Ja też na początku skupiłem się na Massey'u później doszedł Case i New holland, a teraz oglądając te wszystkie w idealnym stanie maszyny to poszukam chyba zetora z pierwszych rąk

Jak chcesz kupić zetorka to równie dobrze zrób sobie wyjazd do np Holandii czy UK i tam kup coś co będzie w wyższej cenie. Ilu konnego szukasz?

6465    260

Ja szukałem case mx a kupiłem MF,  szukaj zadbanego egzemplarza nie marki. 

• Like 1

jacor73    8
7 minut temu, slawek74 napisał:

PRIMO ares seria 6xx czasem trzeba zwrócić uwagę na jeszcze inne marki i szukać egzemplarzy nie wypracowanych

Z tymi niewypracowanymi to tak jak z 25- letnimi dziewicami, są a za cholere nie można ich znaleźć

5 minut temu, griga napisał:

Jak chcesz kupić zetorka to równie dobrze zrób sobie wyjazd do np Holandii czy UK i tam kup coś co będzie w wyższej cenie. Ilu konnego szukasz?

Na wyjazd nie bardzo mam czas, a poszukuję 80 max 95 KM

• Haha 2

slawek74    2090

jackor73 zapewniam Cię że są i starsze 😁 a do jakich prac/maszyn szukasz ciagnika?

jacor73    8
1 minutę temu, slawek74 napisał:

jackor73 zapewniam Cię że są i starsze 😁 a do jakich prac/maszyn szukasz ciagnika?

A to nie napisałem, że nie ma sam znam takie 15 lat New holland i 2 tys  mth, a dziewice też znałem. Potrzebuje generalnie do uprawy, pług agregat i transport

griga    596

https://www.ebay.co.uk/itm/Fiat-L95-4wd-Tractor-Massey-Jcb-Case-Ford/283721727759 Da się kupić nieglupi ciągnik ale cena jest zawsze wyższa jak u nas. I nie będzie on wypsikany plakiem

KlimekPL    340

Tak gadacie, że na zachodzie nie dbają o maszyny a zobaczcie sobie kanał na yt martinflashgordon, jak dbają o maszyny w Danii. Chyba że to tylko chlubny wyjątek 

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, logan3512 napisał:

Co się dziwicie na zachodzie mają duże gospodarstwa to nie mają czasu na sprzątanie tylko wsiadają i jadą często robotnicy a obcy to wiadomo , gorzej że nie dbają o oleje filtry .

Akurat o oleje czy filtry to Francja czy Dania dba lepiej od nie jednego ,,Polaczka" bo tam robi to serwis i nie leje badziewia jak u nas , bo byle taniej...

2 godziny temu, GRZES1545 napisał:

Jak chcesz claasa odezwij się na pw 

Będe miał ariona 520 na nowych oponach z turem Mx i ariona 410 też z turem MX

Edytowano przez ernestproxima90

Gość   
Gość
7 minut temu, ernestproxima90 napisał:

więkoszość dba lepiej od Polaczków

A tu k**wa to cygan?

farmtrac8244    209
14 godzin temu, mf362 napisał:

60koni wgl nie moze miec haka a 70koni 100kg to pustą nawet nie wolno 

No niestety ;) Tata wymienial w 2016 200zl szt tył amortyzatory 

Ja dziś płaciłem  102 zł sztuka

14 godzin temu, tobi866 napisał:

Mf cos glupoty gadasz, mialem kiedyś golfa II 1,6 d tam bylo chyba 58 koni jak byl nowy a hak miał, zreszta maluchy z hakami też bylo widac.

No właśnie maluch haka miał

https://www.olx.pl/oferta/lamborghini-CID757-IDCLAvg.html#591c3c4f37

Co to za cudo

adamol    0

Witam. Szukam czegoś do traw. Mam upatrzone ogloszenia:  https://m.olx.pl/oferta/kosiarka-dyskowa-kuhn-gmd-66-select-2-4m-2008-r-super-stan-transport-CID757-IDCZo49.html#position=3&page=4

https://m.olx.pl/oferta/przetrzasarka-kuhn-gf-500-stan-bdb-CID757-IDAVXnb.html#position=8&page=2 czy może mniejsza a młodsza

https://m.olx.pl/oferta/przetrzasarka-kuhn-gf-4201-digidrive-CID757-IDCwgVB.html#position=1&page=1.

Wiadomo oględziny na miejscu najważniejsze, ale jakby ktoś coś mógłby powiedzieć o sprzęcie albo sprzedających to byłbym bardzo wdzięczny bo kawałek drogi mam do ww. lokalizacji.

Roman176    3044
1 godzinę temu, ernestproxima90 napisał:

Akurat o oleje czy filtry to Francja czy Dania dba lepiej od nie jednego ,,Polaczka" bo tam robi to serwis i nie leje badziewia jak u nas , bo byle taniej...

pier**lisz farmazony nie jeden polak ma więcej pojęcia o mechanizacji więcej niż francuz i Duńczyk .. porównaj jak wygląda traktora od pierwszego właściciela w Polsce a tam 

traktory poleasingowe i dzierżawę  80% nie nadaję się odsprzedania .. we Francji  strasznie katują ciągniki  bo widziałem u jednego handlarza fendty z Francji były w wieku ok 10 lat i każdy przechodził na warsztacie konkretny remont i nakładanie nowego lakieru , widziałem też przed naprawa i nie wyglądały za dobrze. chyba ze dobrze poszukasz sobie od rolnika ....  bo tam jak kupujesz ciągnik każdy stary oddaje w rozliczenie  a ci dopiero oddają do komisów 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Roman176    3044
2 godziny temu, KlimekPL napisał:

Tak gadacie, że na zachodzie nie dbają o maszyny a zobaczcie sobie kanał na yt martinflashgordon, jak dbają o maszyny w Danii. Chyba że to tylko chlubny wyjątek 

no tak dbają bo polak nim jeździ są tam nie zastąpieni .. sam zapobiegł zapaleniu ciągnika i gadał u każdego innego by już się zjarał 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

igor10246    116
4 godziny temu, krzysztof1987 napisał:

w niemcowni też podobnie cenią a co do Lokomotyw to są istne bestie, nie wiem co by trzeba żeby takiego dziada zadusić, i 100 tyś za ciągnik 200 km to chyba nie dużo mi się wydaje tym bardziej że nówki to przynajmniej pół bańki, stare jd są naprawdę bardzo pancerne i 2 mankamenty to napęd hydrauliczny i ciężka hydraulika ( pompa wstępna wysokiego ciśnienia itp) 

• Like 1

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

extrabyk    4991
9 godzin temu, bratrolnika napisał:

Kupiłbym tą lawetę, ale wtedy to już by mnie żona wygnała z domu na pewno...

W razie W mogę Ci okazyjnie mniejszą przyczepę odsprzedać 😉 

8 godzin temu, krzysztof1987 napisał:

Jeśli nie jest tylko odpicowany z wyglądu ale też działa tak jak wygląda to cena bardzo dobra.

Te ciągniki już nie tanieją tylko drożeją.

• Haha 1

stempos1980    784

Tylko u nas są praktycznie nie spotykane te model jd.Sam dźwięk silnika to jest muzyka dla uszu

szmergiel    461
Napisano (edytowany)
6 godzin temu, Roman176 napisał:

pier**lisz farmazony nie jeden polak ma więcej pojęcia o mechanizacji więcej niż francuz i Duńczyk .. porównaj jak wygląda traktora od pierwszego właściciela w Polsce a tam 

traktory poleasingowe i dzierżawę  80% nie nadaję się odsprzedania .. we Francji  strasznie katują ciągniki  bo widziałem u jednego handlarza fendty z Francji były w wieku ok 10 lat i każdy przechodził na warsztacie konkretny remont i nakładanie nowego lakieru , widziałem też przed naprawa i nie wyglądały za dobrze. chyba ze dobrze poszukasz sobie od rolnika ....  bo tam jak kupujesz ciągnik każdy stary oddaje w rozliczenie  a ci dopiero oddają do komisów 

no roman troche sie mylisz. chodzi bardziej ze u nas jest tzw druciarstwo i temu  nie zaprzeczysz. a gnojarze sa wszedzi i tam i tu,zalezy gdzie kupisz. to samo niemcy,ja slysze durne gadki ze od niemca to lux i wogule.a ilu takich bylo tam i widzialo wioski? moze jeden a 10 pieprzy choc o niczym nie wie nic.

to zdjecia z przed 2tyg z francji jak bylem tyle ze traktor nie kupiony od krowiarza bo ci to przewaznie syfy maja choc nie zawsze.da sie? da!

ps. a najbardziej sie mylisz ze kazdy oddaje w rozliczeniu.naprawde sie mylisz .

image.jpeg

image.jpeg

Edytowano przez szmergiel

Gość   
Gość
7 godzin temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

@MarcinNH Jakie wymiary ma ta przyczepka, jak coś to byłbym zainteresowany.?

Za tę ostatnią sprzeczkę to możesz w pysk dostać. Już jednemu obiecał. Najwyżej kuzyna wyślesz😅

jedrus2020    72

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-CID757-IDCX23R.html czyżby okazja ?

slawek74    2090
jedrus2020 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-CID757-IDCX23R.html czyżby okazja ?

chyba zbyt atrakcyjne aby było prawdziwe 😃 może trzeba stara oddać w rozliczeniu cena co najmniej 10tys w górę

szmergiel napisał:

6 godzin temu, Roman176 napisał:

no roman troche sie mylisz. chodzi bardziej ze u nas jest tzw druciarstwo i temu  nie zaprzeczysz. a gnojarze sa wszedzi i tam i tu,zalezy gdzie kupisz. to samo niemcy,ja slysze durne gadki ze od niemca to lux i wogule.a ilu takich bylo tam i widzialo wioski? moze jeden a 10 pieprzy choc o niczym nie wie nic.

to zdjecia z przed 2tyg z francji jak bylem tyle ze traktor nie kupiony od krowiarza bo ci to przewaznie syfy maja choc nie zawsze.da sie? da!

ps. a najbardziej sie mylisz ze kazdy oddaje w rozliczeniu.naprawde sie mylisz .

szmetgiel to ten https://www.olx.pl/oferta/fendt-farmer-310-ladowacz-tur-turbomatik-mwm-brutto-CID757-IDD3jSJ.html czy jeszcze nie wystawiony?

Pigmei    563
Napisano (edytowany)
6 godzin temu, igor10246 napisał:

w niemcowni też podobnie cenią a co do Lokomotyw to są istne bestie, nie wiem co by trzeba żeby takiego dziada zadusić, i 100 tyś za ciągnik 200 km to chyba nie dużo mi się wydaje tym bardziej że nówki to przynajmniej pół bańki, stare jd są naprawdę bardzo pancerne i 2 mankamenty to napęd hydrauliczny i ciężka hydraulika ( pompa wstępna wysokiego ciśnienia itp) 

Z tym cenieniem modeli jest dokładnie jak z naszymi c 360, są wariaci co cenią niewiadomo ile i za co, ale co zrobisz  jak nikt normalny tego nie kupi, popatrz ile za ten model JD ludziska chcą na naszym olx   https://www.olx.pl/rolnictwo/ciagniki/q-john-deere-4955/

Co do niemieckich  ogłoszeń to z mogą sobie za tyle cenić i nigdy nie sprzedać, w podobnych pieniądzach można już  mieć  sporo młodszego  i lepszego 8200

Edytowano przez Pigmei

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Rozmawiamy o ciekawych ofertach używanego sprzętu rolniczego na allegro, ale również i na innych serwisach typu olx czy sprzedajemy.
      Wymieniamy się opiniami na temat ofert, jak i sprzedających.
      Kontynuujemy temat: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/278578-znalezione-na-allegro-i-nie-tylko-2019/
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez Damiano100
      Mam mały problem ze skuterem do 30 km/h rozpedza sie normalnie a po przekroczeniu tej prędkości traci moc.Skuter to dwusów.Co może być przyczyną?
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez mariuszd93
      Nie  można  otworzyć  starego  tematu  to  pora  założyć  nowy ......
      Kolejny  unikat  ,  ładna  trzeba  przyznać 
      http://olx.pl/oferta/oryginalna-przyczepa-d47-CID757-ID98Mc1.html#3b22e70b7e

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj