News
yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MF675ursus    570

Korbanek ukrywa komentarze, tak że tylko komentujący je widzi. U mnie się taka sytuacja już dwa razy zdarzyła pod filmami dotyczącymi Rostelmash

soltys48    4847
5 godzin temu, Rolnik7343 napisał:

Może blokują niewygodne im komentarze ... I tylko ja go widzę ... Wcale bym się nie zdziwił 

daj screena

jahooo    1187
16 minut temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

https://m.olx.pl/oferta/quad-4x4-przeprawowy-honda-trx-350-fourtrax-foreman-grizzly-kodiak-CID5-IDC3FW2.html

Półautomatyczna skrzynia, czyli jak ona chodzi?  Lepiej taki półautomat czy automat ?

Półautomatyczna, czyli bez sprzęgła zmieniasz biegi. Można przywyknąć, trzeba trochę wprawy w operowaniu gazem

• Thanks 1

Arturos21    4

https://www.olx.pl/oferta/john-deere-2266-CID757-IDCnJpQ.html  co o tym myślicie oglądał ktoś co to za handlarz 

jacus    360
9 godzin temu, Rolnik7343 napisał:

To je taki wynalazek że nikt nie wie skąd jest a korbanek próbuje udowodnić że jest lepszy od fynta 

jak to skad -prosto z kraju srodka,pachnacego ryzem a nazwe kupili razem ze zbankrutowana  wloska fabryka- cos jak ursus u nas. to foton w innych barwach, ogladalem ten wynalazek na targach w kielcach-nie liczac ceny to szalu nie ma, ciekawe ilu rolnikow go kupilo ??

buk, humor ,seks ,rokendrol.

stuart    117
14 godzin temu, CARYX napisał:

Chyba masz john deere i nie możesz przyjąć do świadomości że on taki wspaniały nie jest, :)

Agrest    4538
8 godzin temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Ten też blisko mnie masywniejszy się wydaje tylko cena spora

https://sprzedajemy.pl/sztaplarka-widly-maszt-do-ciagnika-3t-rzepedz-2-e30984-nr57596831

Za tamten myślałem max tysiąca, jutro będę dzwonił i zobaczymy 

Ja za wwSuchedniów dałem kilka lat temu 1500zł plus 250zł za ośkę z kołamiżeby się nimi podpierać.

Nie patrz na na żywność bo wszystkie są bardzo masywne.

Najlepiej szukaj masztu panoramicznego lekkiego. 

Te maszty są ciężkie  i musisz mieć co do niego podpiąć żeby nie zważyło  ciągnika jak podniesiesz tonowego baga lub balota kiszonki. 

Szukaj najlepiej z wolnym skokiem  

szmergiel    405
11 godzin temu, Arturos21 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/john-deere-2266-CID757-IDCnJpQ.html co o tym myślicie oglądał ktoś co to za handlarz 

czlowieku o czym tu myslec ,chce dobry taki kombajn to 2 razy tyle kasy ,nikt normalny widzac taka cene nie bedzie dopytywal.jak odpali do bardzo dobrze i tyle w temacie .98r i 70tys to 50%wartosci wiec samo mowi za siebie.

• Like 1

pawel885    1223

Chińskie ciągniki powinny kosztować tak jak np chińskie wiertarki 1/4 co de walt czy makita i wtedy by schodziły a nie 20% taniej i szukają amatorów 

jahooo    1187
Napisano (edytowany)

Jak ktos ma płasko jak na stole i potrzebuje tego opału rocznie kilka m3 suchych gałęzi, to taki tani harvester wystarcza

U mnie by takim w górę na pusto nie wyjechał :D Mam takiego  SAM-a z silnikiem PSA 60KM to w górę z pustym wozem o tej  porze na mokro ma problemy, bo lekki i się ślizga, waży max 1,5t

Edytowano przez jahooo

Rolnik7343    5031
Napisano (edytowany)

Właśnie zastanawiałem się czy pisać na forum czy od razu do @soltys48  😅

Edytowano przez Rolnik7343
  • Haha 1

4 godziny temu, Agrest napisał:

Ja za wwSuchedniów dałem kilka lat temu 1500zł plus 250zł za ośkę z kołamiżeby się nimi podpierać.

Nie patrz na na żywność bo wszystkie są bardzo masywne.

Najlepiej szukaj masztu panoramicznego lekkiego. 

Te maszty są ciężkie  i musisz mieć co do niego podpiąć żeby nie zważyło  ciągnika jak podniesiesz tonowego baga lub balota kiszonki. 

Szukaj najlepiej z wolnym skokiem  

Z wolnym skokiem czyli jakie? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez mariuszd93
      Nie  można  otworzyć  starego  tematu  to  pora  założyć  nowy ......
      Kolejny  unikat  ,  ładna  trzeba  przyznać 
      http://olx.pl/oferta/oryginalna-przyczepa-d47-CID757-ID98Mc1.html#3b22e70b7e

• Przez bayer
      Zastanawiam się czy w czasach tak wysokich cen paliw w szczególności ON lepszym rozwiazaniem jest zakup droższego diesla czy tańszego samochodu z silnikiem benzynowym. Dodam że ma to być samochód nowy włoski Mito. Samochód dla żony, który z przejeżdzałby między 10 a 15 tyś. km rocznie.
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj