News
yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

szymon09875    291

Mnie wspomaganie kosztowalo 400 zl i zaluje ze dopiero przy tej zalozylem a nie juz do wczesniejszych 60 :o podjeciu decyzji pomoglo to ze to byla 40 z oryginalna kolumna a jak mialem przerabiać to zaraz zalozylem wspomaganie. 

20 minut temu, Partyzant85 napisał:

Dziwisz się. Zima jest  i za dużo czasu na myślenie o głupotach. Ja też raz bym sobie kupił przyczepę a raz zabrał się za remont skrzyni w renówce :D pewnie zima się skończy i ani przyczepy ani remontu w renówce nie będzie.

O to to to, za dużo myślę i już sam nie wiem co kupić. 😂😂 Po prostu rozważam wszystkie opcje i pewnie wezmę to co będzie w najlepszym stanie technicznym 

Shaun    95

no to teraz masz okazje żeby co posprawdzać, chociażby odpalanie w obecnych temperaturach itp już da Ci jakieś przemyślenia. obyś nie trafił na złomka

• Like 1

extrabyk    4991
10 godzin temu, izydor6280 napisał:

z tego co pamiętam to ad 4.203 w tym modelu miał około 60-65 kuni

MF-168 miał Perkinsa A4.236 o pojemności 3860 cm.3 i mocy 72 KM. według normy DIN przy 2000 obr./min.

• Like 1

Shaun    95

a w temacie starszych Masejów głównie serii 100 spotkałem sie z opinią, że "parzystego Ferdka sie nie kupuje". Ktoś, coś, więcej ?? @Agrest, Ty w sumie w okolicach lubelskiego Powiśla i sam wiesz ile tu tego różnej maści jeździ, może coś Ci sie obiło

Edytowano przez Shaun

jacor73    8
8 godzin temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

O to to to, za dużo myślę i już sam nie wiem co kupić. 😂😂 Po prostu rozważam wszystkie opcje i pewnie wezmę to co będzie w najlepszym stanie technicznym 

Sam szukam od niemal roku i wiem, że nie jest łatwą sprawą znaleźć maszynkę w dobrym stanie. Początkowo był Massey, teraz doszedł New holland i Case, i pomimo zwiększonego budżetu nadal jest lipa. Oglądałem już 13 szt, zjechałem 2 tys km i oprócz jednej sztuki reszta to nadaje się podwajania wartości sprzętu. Nie będę wspominało tych pseudo biznesmenach, którzy proponują niebywałą okazję i podpisanie umowy z Francuzem. 

Agrest    5441
4 godziny temu, Shaun napisał:

a w temacie starszych Masejów głównie serii 100 spotkałem sie z opinią, że "parzystego Ferdka sie nie kupuje". Ktoś, coś, więcej ?? @Agrest, Ty w sumie w okolicach lubelskiego Powiśla i sam wiesz ile tu tego różnej maści jeździ, może coś Ci sie obiło

Chodzi Ci o liczbę cylindrów?

Jeśli tak to od zawsze 4 wygrywała kulturą pracy z trójką.

Natomiast słyszy się opinie że masseje po 2000r 3 cylindrów na perrkinsie po paru tys godzin urywają wały. Głównie chodzi o modele 3325, 3330. 

Ponoć i niektóre starsze cierpią na tę dolegliwość - mf 354, 364

Shaun    95

nie, chodzi mi o  konkretny numer czy tam oznaczenie modelu, znam osobiście ferdzia chyba 364s 3 cyl turbo 4x4 z fabrycznym Lochmannem i naprzeciw Renia 70.12 4 cyl Deutz chłodzony powietrzem no i rewers (obydwa to sadowniki) i fergusonem wg opinii operatorów "jeździ sie za kare", naprawa rozrządu w tysiącach, lewe drzwi (szyba) 800 zł, i cos jeszcze w silniku. nie wiem jaka tam skrzynia ale raczej nie 8+2 tylko pewnie jak w Twoim, ogólnie MFa nie poleca a Renie chwali 

czytałem i ja na sadownictwie o tych wałach

Edytowano przez Shaun

Agrest    5441

Pewnie tego "za karę" to chodzi o hałas w kabinie. No i Ferdek 4x4 a Renia bez napędu. W zwinności to już duża różnica.

Rozrząd pewnie robił w jednym ciągniki więc marudzi bez odnośnika do kosztów w drugim. No i spalanie pewnie na plus Renaty 

Ursus932    1675

jak czytam o kosztach napraw tych zachodnich ,jeszcze bardziej przekonuje się do ursusa lub zatora ewentualnie mtz. 😏 Szoko12 ostatnio też mówił że remont ursusa to grosze

• Like 1

Partyzant85    679

A co miał gwiazdor z jutuba powiedzieć ? Że kupił złoma i napchał w niego  drugie tyle co jest warty ten jego zdechlak?

• Like 2

<GWIAZDOR z AF>  :D

kolo11    28

Mówił dobrze powiedziane, sam zobacz kupił Ursusa 1604 jeśli dobrze pamiętam oznaczenie jakieś 4-5 miesięcy temu i teraz co remontuje go całego gdzie liczy że łączy koszt wyjdzie około 20 tyś zł. 

Więc też wcale nie tak tanio a porównać jakość części i konfort pracy to Ursus przegrywa z zachodnim 

Gość   
Gość

Co tak tych jutuberów nie lubisz ?

3 minuty temu, Partyzant85 napisał:

A co miał gwiazdor z jutuba powiedzieć ?

Partyzant85    679
7 minut temu, zetorki12 napisał:

Co tak tych jutuberów nie lubisz ?

Bo to zwykłe pseudogwiazdeczki, które oprócz reklamowania szajsu i pokazywania swoich partnerek nie mają nic do przekazania.

<GWIAZDOR z AF>  :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Rozmawiamy o ciekawych ofertach używanego sprzętu rolniczego na allegro, ale również i na innych serwisach typu olx czy sprzedajemy.
      Wymieniamy się opiniami na temat ofert, jak i sprzedających.
      Kontynuujemy temat: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/278578-znalezione-na-allegro-i-nie-tylko-2019/
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez Damiano100
      Mam mały problem ze skuterem do 30 km/h rozpedza sie normalnie a po przekroczeniu tej prędkości traci moc.Skuter to dwusów.Co może być przyczyną?
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez mariuszd93
      Nie  można  otworzyć  starego  tematu  to  pora  założyć  nowy ......
      Kolejny  unikat  ,  ładna  trzeba  przyznać 
      http://olx.pl/oferta/oryginalna-przyczepa-d47-CID757-ID98Mc1.html#3b22e70b7e

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj