News
yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Bananek    3433

to z pewnością wal będzie lepszy niż ten dzisiejszy papierowy. czyli tak jak myślałem, te zestawy to taki prosty sposób na sprzedaż części gorszych jakościowo wraz z kilkoma lepszymi.

• Like 2

izydor6280    822
22 godziny temu, extrabyk napisał:

MF-168 miał 72 KM. Miałem takiego przez kilka lat. 

z tego co pamiętam to ad 4.203 w tym modelu miał około 60-65 kuni

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

daron64    1179
5 godzin temu, jahooo napisał:

Kiedyś z PKS ode mnie wozili do Elbląga, ale nie wiem gdzie

Kuzyn woził z 16245 silnik do Elbląga, to coś mu tam spierdolili. Pierścienie źle założyli? Już nie pamiętam, ale na pewno spierniczyli sprawę.

5 godzin temu, Partyzant85 napisał:

Najpierw to popsikaj jakimś odrdzewiaczem wszystkie otwory na śruby i sprawdz chociaż szpilki od głowicy i od wały czy się nie wyciągają. Jak gwinty dobre to zawiez do zakladu niech go pomierzą i powiedzą co wyjdzie.

Do kolejnego kroku trzeba dojrzeć :) znajac życie aż do remontu 60tki będzie się ten blok przewalały teraz po garażach. W tej szopie to w sumie dłużej on leżał - ja mam prawie 35lat, a od kiedy tylko pamiętam, to on tam był.

Partyzant85    680

Dziwisz się. Zima jest  i za dużo czasu na myślenie o głupotach. Ja też raz bym sobie kupił przyczepę a raz zabrał się za remont skrzyni w renówce :D pewnie zima się skończy i ani przyczepy ani remontu w renówce nie będzie.

• Haha 1

<GWIAZDOR z AF>  :D

Gość   
Gość
3 minuty temu, bratrolnika napisał:

lubię jak ktoś na stare burty wyklepane młotkiem daje nową farbę

Hmmm . Myślisz że jak by dali starą farbę to efekt byłby lepszy ? 🤔

Shaun    96
2 godziny temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

ze dwa lata temu jak szukałem traktóra oglądałem u niego Aresa chyba 550, coś z serii 62XX i 42XX, to ten MF 62 był raczej najgorszy, Ares w miare a za 42 cenił jak Żyd za matke bo to niezniszczalna trzysetka. ogólnie jak to handlarz, trzeba sie pilnować

ktos kiedyś szukał coś zachodniego z napędem tylko na tył to tutaj miał MF 6120 https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/J5IZ/ 

Bartek72511    52

https://m.olx.pl/oferta/claas-maxi-118-sl-CID757-IDvXxD0.html#position=10&page=5 jak ktoś marzy o claasie to jest za naprawdę dobre pieniądze 😁 brawa dla tego Pana za inwencję twórczą 😁

bratrolnika    9167
16 minut temu, zetorki12 napisał:

Hmmm . Myślisz że jak by dali starą farbę to efekt byłby lepszy ? 🤔

Szkoda farby moim zdaniem na takie burty

A tak przy okazji-musze wymontować kolumnę kierownicza z c360, więc poważne pytanie (proszę się nie śmiać, bo naprawdę nie wiem) czy jak ją wykrece to ona jest od dołu zaślepiona, czy otwarta, i mi olej usyfi pół ciągnika???

Gość   
Gość
1 minutę temu, bratrolnika napisał:

Żartu nie wychwyciłeś ? :o

PRIMO    2112
6 minut temu, bratrolnika napisał:

A tak przy okazji-musze wymontować kolumnę kierownicza z c360, więc poważne pytanie (proszę się nie śmiać, bo naprawdę nie wiem) czy jak ją wykrece to ona jest od dołu zaślepiona, czy otwarta, i mi olej usyfi pół ciągnika???

Nic ci nie zasyfi ciągnika, wymontuj. 

• Thanks 1

slawek74    2086
Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

O co chodzi z tą umową??

z daleka od takich interesów bo Francuz może być wirtualny albo ciągnik może już mieć zarejestrowanego bliżniaki i inne takie kwiatki

bratrolnika napisał:

A jak na stare burty dać starą farbę 😮? jak te mogą posłużyć

bratrolnika    9167
13 minut temu, zetorki12 napisał:

Żartu nie wychwyciłeś ? :o

Ciężko stwierdzić;)

8 minut temu, PRIMO napisał:

Nic ci nie zasyfi ciągnika, wymontuj. 

Dzieki, trzeba się powoli do wspomagania przymierzyć

PRIMO    2112
2 minuty temu, bratrolnika napisał:

Ciężko stwierdzić;)

Dzieki, trzeba się powoli do wspomagania przymierzyć

Tu nie ma co się przymierzać tylko montować. 

• Like 1

Bananek    3433

przygarne chętnie te twoja kolumnę. 😉 będzie jej u mnie dobrze. zadbam o to.

• Haha 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Rozmawiamy o ciekawych ofertach używanego sprzętu rolniczego na allegro, ale również i na innych serwisach typu olx czy sprzedajemy.
      Wymieniamy się opiniami na temat ofert, jak i sprzedających.
      Kontynuujemy temat: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/278578-znalezione-na-allegro-i-nie-tylko-2019/
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez Damiano100
      Mam mały problem ze skuterem do 30 km/h rozpedza sie normalnie a po przekroczeniu tej prędkości traci moc.Skuter to dwusów.Co może być przyczyną?
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez mariuszd93
      Nie  można  otworzyć  starego  tematu  to  pora  założyć  nowy ......
      Kolejny  unikat  ,  ładna  trzeba  przyznać 
      http://olx.pl/oferta/oryginalna-przyczepa-d47-CID757-ID98Mc1.html#3b22e70b7e

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj