yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

luisaifer    23

Widziałem że pojawiło się ogłoszenie Ursusa z miejscowości Bartołdy To wam powiem tyle że omijajcie szerokim łukiem Wiele z nich stoi długi czas a malowane są tylko na sztukę Kiedyś wujek przypadkiem zajrzał tam na halę to oczom nie wierzył jakie sztrucle na perełki są robione . Sprzedają też małe kombajny to jednego roku podobno ani jednego nie opchnął 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To co że są malowane na sztukę. To chyba dobrze że nie nabiera idiotów wierzących że 20 letni ciągnik świeci się jak psu jajca na wiosnę ( a takich jest wielu jeszcze co wierzą), tylko sprawę stawia jasno. Pokazuje że strucel trochę podmalowany i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, luisaifer napisał:

Widziałem że pojawiło się ogłoszenie Ursusa z miejscowości Bartołdy To wam powiem tyle że omijajcie szerokim łukiem Wiele z nich stoi długi czas a malowane są tylko na sztukę Kiedyś wujek przypadkiem zajrzał tam na halę to oczom nie wierzył jakie sztrucle na perełki są robione . Sprzedają też małe kombajny to jednego roku podobno ani jednego nie opchnął 

Dobrze wiem co tam mają. Sam mam stamtąd swojego, @FINN też. Na pewno lepszy od tych pgr-owskich wyjebańców. Tylko my kupowaliśmy 13-14 lat temu jak jeszcze zjeżdżały w całości. Potem jak się w skandynawi kompletne kończyły to puzzle składał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 godzin temu, sumek666 napisał:

Sorry chłopaki ale musiałem. 

No zesz ty Kurwo żebyś zginęła 

 

FB_IMG_1578442939053.jpg

to jest ta franca co protestowała przeciwko odstrzałowi loch dzików bo mogą mieć w sobie małe dziczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

nie wiem ale pewnie tak

dziecko w łonie matki to zlepek komórek a prosię w łonie lochy ma uczucia i nie może cierpieć

 

  • Like 2

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
igor10246 napisał:

14 godzin temu, rocknrollnik1 napisał:

 

a propos.Kto nie zna niech posłucha.Warto hehe

 

no to jest taki polski Rammstein chłopaki grają o rzeczach poważnych nie poważnie i śmiechowo patrząc od drugiej strony

11 godzin temu, witejus napisał:

dobre:D

ty a wyobraź sobie minę ludzi jak z zespołem to na koncercie zagraliśmy na początku tak ludzie się bujają do klawisza a później ryją przez pół godziny z tekstu

2 godziny temu, jacor73 napisał:

Pany, kojarzy ktoś poniższy statek ?(zwłaszcza ci bliżej ojca). Sprzęt z powiatu aleksandrowskiego, początek nr rej CAL, przechwycił go handlarz z świętokrzyskiego. Warto się nim bliżej zainteresować, czy dać sobie spokój ?

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-7341-CID757-IDD1X9M.html

 

z tymi cenami zetorów to szaleją za 20 tyśn więcej masz w cenie netto nówkę z salonu a nie coś co może być miną 

o jakich nowych mówisz ? za 90 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
20 godzin temu, rafix255 napisał:

Panowie trafia mi sie rama od przyczepy D 50 ( juz na nowym rodzaju piast), bez papierów i podłogi, bez świateł ale burty zdjęte i wypiaskowana, wycenił 2300zł? Brać i robić wywrotkę??

po co pchać kupę $$ w coś czym nawet z podwórka nie wyjedziesz ?
jedyne co można z tego zrobić to platforma do bel

osobiście nie zapłaciłbym tyle za gołą ramę na kołach, bo za niewiele więcej kupisz całą, może zgruzowaną ale jednak całą

 

jakby ktoś szukał do d50 czy 83, dość rozsądna cena jak za całe koło, tylko dopytajcie się czy na 8 śrub 

https://www.olx.pl/oferta/opony-kola-felgi-kola-kompletne-10r22-5-tanio-do-przyczepa-man-CID757-IDCcFWu.html#477745d3f4

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558

Jak szukałem ciągnika trzy lata temu to przeglądałem ogłoszenia z Bartołdów to chyba większość ciągników stoi do tej pory. Chyba tylko te w Suwałkach to prosto z lawety i na olx idą bez szykowania,a w opisie tylko że ze Skandynawii. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1119
11 minut temu, Belaruss820 napisał:

Jak szukałem ciągnika trzy lata temu to przeglądałem ogłoszenia z Bartołdów to chyba większość ciągników stoi do tej pory. Chyba tylko te w Suwałkach to prosto z lawety i na olx idą bez szykowania,a w opisie tylko że ze Skandynawii. 

Te Suwałk wydają się oki 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227
39 minut temu, mf362 napisał:

Te Suwałk wydają się oki 

To że ze skandynawi to dobrze bo wiadomo że nie ruszane i nie malowane jak te inne 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558

Wujek ostatnio kupił Zetora 6211 w stanie oryginał za 42tysiace. Sprowadzony z Finlandii. Przebieg jakieś niecałe 2tysiace chyba (ale ile w tym racji) Ojciec nim wracał to mówił że biegi wchodzą bardzo dobrze,lewarek nie wybity, szyba tylna grzana,jakieś kontrolki mu nie znane(sam ma 3320). Nie pracował w rolnictwie, po mojemu jak był poszerzony i wąskie koła,a przód na 20" to pewnie robił w jakiejś szkółce albo truskawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1119
16 minut temu, bratrolnika napisał:

Ile dał za tą lepszą sześćdziesiątkę????😶

Za tę cenę mozna mieć trzy dobre c360 lub 4 takie slabe 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2424
41 minut temu, Belaruss820 napisał:

Wujek ostatnio kupił Zetora 6211 w stanie oryginał za 42tysiace. Sprowadzony z Finlandii. Przebieg jakieś niecałe 2tysiace chyba (ale ile w tym racji) Ojciec nim wracał to mówił że biegi wchodzą bardzo dobrze,lewarek nie wybity, szyba tylna grzana,jakieś kontrolki mu nie znane(sam ma 3320). Nie pracował w rolnictwie, po mojemu jak był poszerzony i wąskie koła,a przód na 20" to pewnie robił w jakiejś szkółce albo truskawkach

Masz jakieś zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj