yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    28742
13 godzin temu, 6465 napisał:

To byś w garażu siedział i miał czas przyczepki tworzyć. 😁

Nie jest to optymistyczna wizja na przyszłość....

13 godzin temu, PRIMO napisał:

Na punkcie przyczep i osi to chyba schize już masz?🤔

A chyba mi się przejadło, garaż pusty stoi, ośki leżą, a jakoś chęci nie mam....

12 godzin temu, slawek74 napisał:

A czemuż to?

Miejsca nie mam na trzymanie tego

12 godzin temu, Bananek napisał:

bratrolnika też ma 😉

Ma, i to kiedy tylko chce

3 godziny temu, extrabyk napisał:

W razie W mogę Ci okazyjnie mniejszą przyczepę odsprzedać 😉 

Lepiej byś powiedział że mogę twoim sąsiadem zostać

26 minut temu, Agrest napisał:

@zetorki12 sprzętu na bobery szukał, może to jest coś dla niego

Kurde, jak rogaliq na posty zaczynam odpisywać, cytowanie z dwóch stron wstecz.....

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, bratrolnika napisał:

Kurde, jak rogaliq na posty zaczynam odpisywać, cytowanie z dwóch stron wstecz.....

I robić przyczepy Ci się odechciewa ... 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
22 minuty temu, bratrolnika napisał:

 

A chyba mi się przejadło, garaż pusty stoi, ośki leżą, a jakoś chęci nie mam....

Spokojnie to tylko chwilowa niemoc. 

Nie obejrzysz się a już będziesz dłubał w garażu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

Ale ten sam niegłupi. Dobra baza do zrobienia ladowarki. Ciekawe jaka tam pompa hydrauki wpakowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
29 minut temu, bratrolnika napisał:

Kurde, jak rogaliq na posty zaczynam odpisywać, cytowanie z dwóch stron wstecz...

Zaraziłeś się? Senność i lenistwo też przejawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

Senność nie, nie umiem spać za długo. Lenistwo-tez raczej nie

Bardziej nazwałbym to brakiem weny😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207
bratrolnika napisał:

A chyba mi się przejadło, garaż pusty stoi, ośki leżą, a jakoś chęci nie mam.... Albo poswiateczno sylwestrowe obzarstwo i lenistwo się udzieliło. Albo jak to w Nowym roku. Nowy rok Nowy ja☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to Cię zmotywuję. Wypier.... to garażu na chleb zarobić. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
1 minutę temu, bratrolnika napisał:

 

Bardziej nazwałbym to brakiem weny😕

To normalne po świętach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Thomas2135 napisał:

Za tę ostatnią sprzeczkę to możesz w pysk dostać. Już jednemu obiecał. Najwyżej kuzyna wyślesz😅

O kurła🙈🤔 Mi nic nie obiecał więcej zaryzykuję 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742
7 minut temu, Thomas2135 napisał:

No to Cię zmotywuję. Wypier.... to garażu na chleb zarobić. 😂

I bez tego na chleb wystarcza

7 minut temu, Marecki2922 napisał:

Brat a może to wirus SKS 😀

To może być to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

https://www.olx.pl/oferta/osie-do-przyczepy-CID757-IDCOEED.html to ja mam lepsze bo z kołami i tansze☺ A o chłopak ma też tanio zamki do burt. chyba sobie kupię parę kompletów jak będę ta swoją robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    185
3 godziny temu, jedrus2020 napisał:

Linka wstawić to nie łaska? Ręce mi się trzęsą, źle zaznaczę to strona się nie otwiera, a tak to klikam i mam ;)

Co do przyczepy: z HL-ki to ona ma najprawdopodobniej dokumenty i może tabliczkę znamionową. W oryginale to była D-50 (6T) - sztywna. Tylny "wózek" trochę "przespawany", stara obrotnica. Najprawdopodobniej jest to pełnowartościowa przyczepa, ładnie "zrobiona" ale na przeglądzie może być kłopot jak się trafi na świadomego diagnostę...

Dziwna sprawa - w oryginalnym poście nie mam linka a jak go zacytowałem to się pojawił. Ktoś powie dlaczego?

Edytowano przez wlamaj1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211
10 godzin temu, Roman176 napisał:

pier**lisz farmazony nie jeden polak ma więcej pojęcia o mechanizacji więcej niż francuz i Duńczyk .. porównaj jak wygląda traktora od pierwszego właściciela w Polsce a tam 

traktory poleasingowe i dzierżawę  80% nie nadaję się odsprzedania .. we Francji  strasznie katują ciągniki  bo widziałem u jednego handlarza fendty z Francji były w wieku ok 10 lat i każdy przechodził na warsztacie konkretny remont i nakładanie nowego lakieru , widziałem też przed naprawa i nie wyglądały za dobrze. chyba ze dobrze poszukasz sobie od rolnika ....  bo tam jak kupujesz ciągnik każdy stary oddaje w rozliczenie  a ci dopiero oddają do komisów 

 

pojedź do duńczyków zobaczysz jak sie dba o maszyny na prawdziwych farmach 

maszyny zawsze garażowane ciągle serwisowane ( brat wiedział jak szykowali lexiona 770 do żniw ) wywalili z niego sały kontener prawie nowych części aż brat rozważał że ten kontener zabierze i na olx sprzeda części 

po jednym sezonie wymieniali wszystkie paski ,przewody hydrauliczne , przenośniki łącznie z ich obudowami , WSZYSTKIE łożyska jakie były w konbajnie itp dosłownie rozebrali w drobny mak i od nowa poskładali 

ciągnik wyjedzie w pole chociaż na godzine i jest myty i chowany pod dach 

maszyny w dani są bardzo zadbane bo jak to duńczycy mówią MAJĄ BYĆ NIEZAWODNE 

dodatkowo maszyny w dani są bardzo drogie ( tanie są tylko uszkodzone ) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj