yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

griga    1080
jacor73 napisał:

Ja też na początku skupiłem się na Massey'u później doszedł Case i New holland, a teraz oglądając te wszystkie w idealnym stanie maszyny to poszukam chyba zetora z pierwszych rąk

Jak chcesz kupić zetorka to równie dobrze zrób sobie wyjazd do np Holandii czy UK i tam kup coś co będzie w wyższej cenie. Ilu konnego szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12339

Ja szukałem case mx a kupiłem MF,  szukaj zadbanego egzemplarza nie marki. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1132
7 minut temu, slawek74 napisał:

PRIMO ares seria 6xx czasem trzeba zwrócić uwagę na jeszcze inne marki i szukać egzemplarzy nie wypracowanych

Z tymi niewypracowanymi to tak jak z 25- letnimi dziewicami, są a za cholere nie można ich znaleźć

5 minut temu, griga napisał:

Jak chcesz kupić zetorka to równie dobrze zrób sobie wyjazd do np Holandii czy UK i tam kup coś co będzie w wyższej cenie. Ilu konnego szukasz?

Na wyjazd nie bardzo mam czas, a poszukuję 80 max 95 KM

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12162

jackor73 zapewniam Cię że są i starsze 😁 a do jakich prac/maszyn szukasz ciagnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1132
1 minutę temu, slawek74 napisał:

jackor73 zapewniam Cię że są i starsze 😁 a do jakich prac/maszyn szukasz ciagnika?

A to nie napisałem, że nie ma sam znam takie 15 lat New holland i 2 tys  mth, a dziewice też znałem. Potrzebuje generalnie do uprawy, pług agregat i transport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

https://www.ebay.co.uk/itm/Fiat-L95-4wd-Tractor-Massey-Jcb-Case-Ford/283721727759 Da się kupić nieglupi ciągnik ale cena jest zawsze wyższa jak u nas. I nie będzie on wypsikany plakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    791

Tak gadacie, że na zachodzie nie dbają o maszyny a zobaczcie sobie kanał na yt martinflashgordon, jak dbają o maszyny w Danii. Chyba że to tylko chlubny wyjątek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, logan3512 napisał:

Co się dziwicie na zachodzie mają duże gospodarstwa to nie mają czasu na sprzątanie tylko wsiadają i jadą często robotnicy a obcy to wiadomo , gorzej że nie dbają o oleje filtry .

Akurat o oleje czy filtry to Francja czy Dania dba lepiej od nie jednego ,,Polaczka" bo tam robi to serwis i nie leje badziewia jak u nas , bo byle taniej...

 

2 godziny temu, GRZES1545 napisał:

Jak chcesz claasa odezwij się na pw 

Będe miał ariona 520 na nowych oponach z turem Mx i ariona 410 też z turem MX

Edytowano przez ernestproxima90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, ernestproxima90 napisał:

więkoszość dba lepiej od Polaczków

A tu k**wa to cygan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
14 godzin temu, mf362 napisał:

60koni wgl nie moze miec haka a 70koni 100kg to pustą nawet nie wolno 

No niestety ;) Tata wymienial w 2016 200zl szt tył amortyzatory 

Ja dziś płaciłem  102 zł sztuka

14 godzin temu, tobi866 napisał:

Mf cos glupoty gadasz, mialem kiedyś golfa II 1,6 d tam bylo chyba 58 koni jak byl nowy a hak miał, zreszta maluchy z hakami też bylo widac.

No właśnie maluch haka miał

https://www.olx.pl/oferta/lamborghini-CID757-IDCLAvg.html#591c3c4f37

Co to za cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamol    0

Witam. Szukam czegoś do traw. Mam upatrzone ogloszenia:  https://m.olx.pl/oferta/kosiarka-dyskowa-kuhn-gmd-66-select-2-4m-2008-r-super-stan-transport-CID757-IDCZo49.html#position=3&page=4

https://m.olx.pl/oferta/przetrzasarka-kuhn-gf-500-stan-bdb-CID757-IDAVXnb.html#position=8&page=2 czy może mniejsza a młodsza

https://m.olx.pl/oferta/przetrzasarka-kuhn-gf-4201-digidrive-CID757-IDCwgVB.html#position=1&page=1.

Wiadomo oględziny na miejscu najważniejsze, ale jakby ktoś coś mógłby powiedzieć o sprzęcie albo sprzedających to byłbym bardzo wdzięczny bo kawałek drogi mam do ww. lokalizacji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600
1 godzinę temu, ernestproxima90 napisał:

Akurat o oleje czy filtry to Francja czy Dania dba lepiej od nie jednego ,,Polaczka" bo tam robi to serwis i nie leje badziewia jak u nas , bo byle taniej...

pier**lisz farmazony nie jeden polak ma więcej pojęcia o mechanizacji więcej niż francuz i Duńczyk .. porównaj jak wygląda traktora od pierwszego właściciela w Polsce a tam 

traktory poleasingowe i dzierżawę  80% nie nadaję się odsprzedania .. we Francji  strasznie katują ciągniki  bo widziałem u jednego handlarza fendty z Francji były w wieku ok 10 lat i każdy przechodził na warsztacie konkretny remont i nakładanie nowego lakieru , widziałem też przed naprawa i nie wyglądały za dobrze. chyba ze dobrze poszukasz sobie od rolnika ....  bo tam jak kupujesz ciągnik każdy stary oddaje w rozliczenie  a ci dopiero oddają do komisów 

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@MarcinNH Jakie wymiary ma ta przyczepka, jak coś to byłbym zainteresowany.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600
2 godziny temu, KlimekPL napisał:

Tak gadacie, że na zachodzie nie dbają o maszyny a zobaczcie sobie kanał na yt martinflashgordon, jak dbają o maszyny w Danii. Chyba że to tylko chlubny wyjątek 

no tak dbają bo polak nim jeździ są tam nie zastąpieni .. sam zapobiegł zapaleniu ciągnika i gadał u każdego innego by już się zjarał 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
4 godziny temu, krzysztof1987 napisał:

w niemcowni też podobnie cenią a co do Lokomotyw to są istne bestie, nie wiem co by trzeba żeby takiego dziada zadusić, i 100 tyś za ciągnik 200 km to chyba nie dużo mi się wydaje tym bardziej że nówki to przynajmniej pół bańki, stare jd są naprawdę bardzo pancerne i 2 mankamenty to napęd hydrauliczny i ciężka hydraulika ( pompa wstępna wysokiego ciśnienia itp) 

  • Like 1

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592
9 godzin temu, bratrolnika napisał:

Kupiłbym tą lawetę, ale wtedy to już by mnie żona wygnała z domu na pewno...

W razie W mogę Ci okazyjnie mniejszą przyczepę odsprzedać 😉 

8 godzin temu, krzysztof1987 napisał:

Jeśli nie jest tylko odpicowany z wyglądu ale też działa tak jak wygląda to cena bardzo dobra.

Te ciągniki już nie tanieją tylko drożeją.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
6 godzin temu, Roman176 napisał:

pier**lisz farmazony nie jeden polak ma więcej pojęcia o mechanizacji więcej niż francuz i Duńczyk .. porównaj jak wygląda traktora od pierwszego właściciela w Polsce a tam 

traktory poleasingowe i dzierżawę  80% nie nadaję się odsprzedania .. we Francji  strasznie katują ciągniki  bo widziałem u jednego handlarza fendty z Francji były w wieku ok 10 lat i każdy przechodził na warsztacie konkretny remont i nakładanie nowego lakieru , widziałem też przed naprawa i nie wyglądały za dobrze. chyba ze dobrze poszukasz sobie od rolnika ....  bo tam jak kupujesz ciągnik każdy stary oddaje w rozliczenie  a ci dopiero oddają do komisów 

 

no roman troche sie mylisz. chodzi bardziej ze u nas jest tzw druciarstwo i temu  nie zaprzeczysz. a gnojarze sa wszedzi i tam i tu,zalezy gdzie kupisz. to samo niemcy,ja slysze durne gadki ze od niemca to lux i wogule.a ilu takich bylo tam i widzialo wioski? moze jeden a 10 pieprzy choc o niczym nie wie nic.

to zdjecia z przed 2tyg z francji jak bylem tyle ze traktor nie kupiony od krowiarza bo ci to przewaznie syfy maja choc nie zawsze.da sie? da!

ps. a najbardziej sie mylisz ze kazdy oddaje w rozliczeniu.naprawde sie mylisz .

 

image.jpeg

image.jpeg

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

@MarcinNH Jakie wymiary ma ta przyczepka, jak coś to byłbym zainteresowany.?

Za tę ostatnią sprzeczkę to możesz w pysk dostać. Już jednemu obiecał. Najwyżej kuzyna wyślesz😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12162
jedrus2020 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-CID757-IDCX23R.html czyżby okazja ?

chyba zbyt atrakcyjne aby było prawdziwe 😃 może trzeba stara oddać w rozliczeniu cena co najmniej 10tys w górę


szmergiel napisał:

6 godzin temu, Roman176 napisał:

pier**lisz farmazony nie jeden polak ma więcej pojęcia o mechanizacji więcej niż francuz i Duńczyk .. porównaj jak wygląda traktora od pierwszego właściciela w Polsce a tam 

traktory poleasingowe i dzierżawę  80% nie nadaję się odsprzedania .. we Francji  strasznie katują ciągniki  bo widziałem u jednego handlarza fendty z Francji były w wieku ok 10 lat i każdy przechodził na warsztacie konkretny remont i nakładanie nowego lakieru , widziałem też przed naprawa i nie wyglądały za dobrze. chyba ze dobrze poszukasz sobie od rolnika ....  bo tam jak kupujesz ciągnik każdy stary oddaje w rozliczenie  a ci dopiero oddają do komisów 

 

no roman troche sie mylisz. chodzi bardziej ze u nas jest tzw druciarstwo i temu  nie zaprzeczysz. a gnojarze sa wszedzi i tam i tu,zalezy gdzie kupisz. to samo niemcy,ja slysze durne gadki ze od niemca to lux i wogule.a ilu takich bylo tam i widzialo wioski? moze jeden a 10 pieprzy choc o niczym nie wie nic.

to zdjecia z przed 2tyg z francji jak bylem tyle ze traktor nie kupiony od krowiarza bo ci to przewaznie syfy maja choc nie zawsze.da sie? da!

ps. a najbardziej sie mylisz ze kazdy oddaje w rozliczeniu.naprawde sie mylisz .

 

szmetgiel to ten https://www.olx.pl/oferta/fendt-farmer-310-ladowacz-tur-turbomatik-mwm-brutto-CID757-IDD3jSJ.html czy jeszcze nie wystawiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868
6 godzin temu, igor10246 napisał:

w niemcowni też podobnie cenią a co do Lokomotyw to są istne bestie, nie wiem co by trzeba żeby takiego dziada zadusić, i 100 tyś za ciągnik 200 km to chyba nie dużo mi się wydaje tym bardziej że nówki to przynajmniej pół bańki, stare jd są naprawdę bardzo pancerne i 2 mankamenty to napęd hydrauliczny i ciężka hydraulika ( pompa wstępna wysokiego ciśnienia itp) 

Z tym cenieniem modeli jest dokładnie jak z naszymi c 360, są wariaci co cenią niewiadomo ile i za co, ale co zrobisz  jak nikt normalny tego nie kupi, popatrz ile za ten model JD ludziska chcą na naszym olx   https://www.olx.pl/rolnictwo/ciagniki/q-john-deere-4955/

Co do niemieckich  ogłoszeń to z mogą sobie za tyle cenić i nigdy nie sprzedać, w podobnych pieniądzach można już  mieć  sporo młodszego  i lepszego 8200

 

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj