yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

simson2812    423

19.5 do d 47 właśnie robie tylko już jest amator na nie. następny komplet może być dla Ciebie


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
4 godziny temu, mf362 napisał:

O

 

Tata ma taką pancerna 1.3 tyle trochę za slaby na 1100kg porównać z moim 1.6 ;)

Przyznam że cicho jest w 1.3 dluzsze przełożenia= mniejsze obr silnika na,poszczególnych biegach/prędkości 

Tylko ma jedną wadę haka nie da sie założyć coś papiery nie puszczają podobno.

U mnie teraz amortyzator padł

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

kolega opowiadał o jakimś tam modelu vw . Jego znajomy kupił okazyjnie wizualnie super firma z 8 tyś. Padnięty był jeden Amorem koszt 5 tyś sztuka. Zamienników brak. W koncu jakoś dopasowaniu od passata i auto poszło dalej w świat.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1117
9 godzin temu, farmtrac8244 napisał:

Tylko ma jedną wadę haka nie da sie założyć coś papiery nie puszczają podobno.

U mnie teraz amortyzator padł

60koni wgl nie moze miec haka a 70koni 100kg to pustą nawet nie wolno 

No niestety ;) Tata wymienial w 2016 200zl szt tył amortyzatory 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mf cos glupoty gadasz, mialem kiedyś golfa II 1,6 d tam bylo chyba 58 koni jak byl nowy a hak miał, zreszta maluchy z hakami też bylo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1117
3 minuty temu, tobi866 napisał:

Mf cos glupoty gadasz, mialem kiedyś golfa II 1,6 d tam bylo chyba 58 koni jak byl nowy a hak miał, zreszta maluchy z hakami też bylo widac.

W dowodzie tak pisze w rubryce dopuszczalna masa całkowita przyczepy .golfik ma krótką skrzynie w miarę odpycha sie.Mnie tez to zaskoczylo bo przecież cc900 maja,haki..

Mam dwa auta to mogę porównać , zresztą nie chcialbym ciągnąć 1.3 przyczepki byle góra i 2b braknie mocy (mega dlugie biegi)

 

Edytowano przez mf362

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie pisz głupot. Możliwość montażu haka wynika przede wszystkim od homologacji auta. Producent określał czy dany model może go mieć. Dlatego np. Fiat CC lub SC może mieć hak, a Daewoo Tico nie może. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207
tobi866 napisał:

Mf cos glupoty gadasz, mialem kiedyś golfa II 1,6 d tam bylo chyba 58 koni jak byl nowy a hak miał, zreszta maluchy z hakami też bylo widac. Mało tego że wychodziły maluchy z hakiem. Ile wójek maluchem z przyczepka rzodkiewki do Warszawy wywiozl. ponad 100 km w jedną stronę. Nieraz po prostu konstrukcyjnie nie dało się założyć haka . Tak miał bodajże matiz albo tico .


https://www.olx.pl/oferta/inter-hary-ihc-644s-zarejstrowany-z-turem-lub-zam-na-mniejszy-lub-auto-CID757-IDCHNGj.html. Ale sprytny tur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    997

Niezłą nazwę mu wymyślił w tym ogłoszeniu, poza tym ten International ma 60KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Ciągnik igła, przebieg oryginał były 2 komplety kół 

Kiedyś komuś tu o nim pisałem, był wystawiony za 12 dość dawno temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1117
2 godziny temu, red83 napisał:

Nie pisz głupot. Możliwość montażu haka wynika przede wszystkim od homologacji auta. Producent określał czy dany model może go mieć. Dlatego np. Fiat CC lub SC może mieć hak, a Daewoo Tico nie może. 

No właśnie homologacja nie pozwala 

Podam jeszcze jeden przypad fiesta mk7 w wersji st nie ma możliwości haka,jest inna kostrukcja tylnej belki plus zderzak 

 

Edytowano przez mf362

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

https://www.olx.pl/oferta/massey-ferguson-3065-CID757-IDCdM4z.html#f5fa318d78

Ktoś szukał bez przodka

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2416
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Ciągnik igła, przebieg oryginał były 2 komplety kół 

Kiedyś komuś tu o nim pisałem, był wystawiony za 12 dość dawno temu

Igła? Ten ihc ze zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1134
2 godziny temu, igor10246 napisał:

no w sumie ta cena trochę z du..

prowizja u handlarza jak oprocentowanie w chwilówkach, trochę "doinwestował" to i cena inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1117
5 minut temu, jacor73 napisał:

prowizja u handlarza jak oprocentowanie w chwilówkach, trochę "doinwestował" to i cena inna

Tak jak ja sprzedalem opony z felgami handlarz wypolerowal wyplakowal i zarobil 6stow 

Deko handlu lepsze niz kilo roboty 

 

Edytowano przez mf362

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj