yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Bananek    16681

to z pewnością wal będzie lepszy niż ten dzisiejszy papierowy. czyli tak jak myślałem, te zestawy to taki prosty sposób na sprzedaż części gorszych jakościowo wraz z kilkoma lepszymi.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146
22 godziny temu, extrabyk napisał:

MF-168 miał 72 KM. Miałem takiego przez kilka lat. 

z tego co pamiętam to ad 4.203 w tym modelu miał około 60-65 kuni


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224
5 godzin temu, jahooo napisał:

Kiedyś z PKS ode mnie wozili do Elbląga, ale nie wiem gdzie

Kuzyn woził z 16245 silnik do Elbląga, to coś mu tam spierdolili. Pierścienie źle założyli? Już nie pamiętam, ale na pewno spierniczyli sprawę.

5 godzin temu, Partyzant85 napisał:

Najpierw to popsikaj jakimś odrdzewiaczem wszystkie otwory na śruby i sprawdz chociaż szpilki od głowicy i od wały czy się nie wyciągają. Jak gwinty dobre to zawiez do zakladu niech go pomierzą i powiedzą co wyjdzie.

Do kolejnego kroku trzeba dojrzeć :) znajac życie aż do remontu 60tki będzie się ten blok przewalały teraz po garażach. W tej szopie to w sumie dłużej on leżał - ja mam prawie 35lat, a od kiedy tylko pamiętam, to on tam był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziwisz się. Zima jest  i za dużo czasu na myślenie o głupotach. Ja też raz bym sobie kupił przyczepę a raz zabrał się za remont skrzyni w renówce :D pewnie zima się skończy i ani przyczepy ani remontu w renówce nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, bratrolnika napisał:

lubię jak ktoś na stare burty wyklepane młotkiem daje nową farbę

Hmmm . Myślisz że jak by dali starą farbę to efekt byłby lepszy ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242
2 godziny temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

ze dwa lata temu jak szukałem traktóra oglądałem u niego Aresa chyba 550, coś z serii 62XX i 42XX, to ten MF 62 był raczej najgorszy, Ares w miare a za 42 cenił jak Żyd za matke bo to niezniszczalna trzysetka. ogólnie jak to handlarz, trzeba sie pilnować

ktos kiedyś szukał coś zachodniego z napędem tylko na tył to tutaj miał MF 6120 https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/J5IZ/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

https://m.olx.pl/oferta/claas-maxi-118-sl-CID757-IDvXxD0.html#position=10&page=5 jak ktoś marzy o claasie to jest za naprawdę dobre pieniądze 😁 brawa dla tego Pana za inwencję twórczą 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702
16 minut temu, zetorki12 napisał:

Hmmm . Myślisz że jak by dali starą farbę to efekt byłby lepszy ? 🤔

Szkoda farby moim zdaniem na takie burty

A tak przy okazji-musze wymontować kolumnę kierownicza z c360, więc poważne pytanie (proszę się nie śmiać, bo naprawdę nie wiem) czy jak ją wykrece to ona jest od dołu zaślepiona, czy otwarta, i mi olej usyfi pół ciągnika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, bratrolnika napisał:

Szkoda farby moim zdaniem na takie burty

Żartu nie wychwyciłeś ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
6 minut temu, bratrolnika napisał:

Szkoda farby moim zdaniem na takie burty

A tak przy okazji-musze wymontować kolumnę kierownicza z c360, więc poważne pytanie (proszę się nie śmiać, bo naprawdę nie wiem) czy jak ją wykrece to ona jest od dołu zaślepiona, czy otwarta, i mi olej usyfi pół ciągnika???

Nic ci nie zasyfi ciągnika, wymontuj. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12086
Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

O co chodzi z tą umową??

z daleka od takich interesów bo Francuz może być wirtualny albo ciągnik może już mieć zarejestrowanego bliżniaki i inne takie kwiatki


bratrolnika napisał:

A jak na stare burty dać starą farbę 😮? jak te mogą posłużyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702
13 minut temu, zetorki12 napisał:

Żartu nie wychwyciłeś ? :o

Ciężko stwierdzić;)

8 minut temu, PRIMO napisał:

Nic ci nie zasyfi ciągnika, wymontuj. 

Dzieki, trzeba się powoli do wspomagania przymierzyć

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
2 minuty temu, bratrolnika napisał:

Ciężko stwierdzić;)

Dzieki, trzeba się powoli do wspomagania przymierzyć

 

Tu nie ma co się przymierzać tylko montować. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16681

przygarne chętnie te twoja kolumnę. 😉 będzie jej u mnie dobrze. zadbam o to.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj