yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

jeżeli przebieg oryginalny to bym się zastanowił nad nim ,przy takim stanie licznika to prawie nowy😏może by coś jeszcze urwał z ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Zawsze podobały Mi się te ostatnie wersje ursusa. Ale tyle bym nie dał, za 12 tys funtów trafiają się piękne mechaniczne fiaty lub nawet jakiś nh tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a gdzie mi tam tak daleko po ciągnik jechać 😕


stuart napisał:

42 minuty temu, Ursus932 napisał:

https://m.olx.pl/oferta/ursus-934-w-oryginale-1770mth-CID757-IDBEMVt.html#position=1&page=1

Jak myślicie oryginalny ten przebieg ??to ogumienie z tyłu mocno zjechane ,i myślę że wtedy wychodziły na stomilach

W transporcie po asfalcie tak się zużywają oponki. :)

 

no wiem że na asfalcie jadą ,sam już niewiem co tu robić 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba277    9

Ciągniki fajne ale ta  kabina to masakra. Latem to ukisić sie w niej można.

Edytowano przez kuba277

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Opony schodzą od asfaltu ale najszybciej przednie, tylne przy tym przebiegu powinny być jak nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
2 godziny temu, Ursus932 napisał:

https://m.olx.pl/oferta/ursus-934-w-oryginale-1770mth-CID757-IDBEMVt.html#position=1&page=1

Jak myślicie oryginalny ten przebieg ??to ogumienie z tyłu mocno zjechane ,i myślę że wtedy wychodziły na stomilach

ten przebieg to tylko na zegarze, z pewnością ma więcej bo pirelki wymienione na zachodzie a BKT już u nas


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
kuba277 napisał:

Ciągniki fajne ale ta  kabina to masakra. Latem to ukisić sie w niej można.

opinie co do tych kabin podzielone


Ursusc385 napisał:

Opony schodzą od asfaltu ale najszybciej przednie, tylne przy tym przebiegu powinny być jak nowe...

no też tak uważam ,mało to widziałem że przód zmieniony dawno A tylne orginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9908

A 1234 cie interesuje czy za duże? Byla ladna 11 w mojej okolicy ale poszla juz 99 rok na szybkiej skrzyni za 54 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Agrest napisał:

Na każde koło

otóż to


@szymon09875 za duży ,Max to czwórka turbo na 35 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wiem i więcej ich jest ,ale znów park maszynowy trza zmienić pod takiego i może tura założe to gdzie takim długim bykiem wywijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1119
6 godzin temu, bratrolnika napisał:

To Zetor super chyba

Taki znak stoi u użytkownika tego forum, byłem tam, @Bananek z resztą też, nawet wcześniej niż ja

Tyle że teraz nie stoi, a leży-zdjecie mojego autorstwa

 

IMG_20190804_105212.jpg

O tura mi chodzilo ze samorobka :)

fakt nie skladnie napisalem 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie to może ten ,wyjątkowo tani ,ciekawe czy ten remont polegał tylko na malowaniu 😏osobiście wolał bym żeby go nie malował. https://m.olx.pl/oferta/ursus-934-CID757-IDCYg7S.html#position=3&page=1


https://m.olx.pl/oferta/ursus-934-CID757-IDCYg7S.html#position=3&page=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9908

Moim zdaniem nie warto, wiem po sobie bo 932 tez kupiłem za 30 tys niby okazyjna cena bo rocznik mlody a sie okazala wtopa taka ze nie pytaj, nie szlo z nim dojsc do ladu. Jakbym wtedy za te pieniadze kupil zwykle 912 pewnie do teraz byn ją mial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3203

14tyś moto godzin a sprzęt kupuję się żeby pracował a nie żeby go naprawiać i pchać dużą kasę i tak potem mamy starego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj