yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

damianbor    124

Czym oni potem ten gąszcz słomy wyzbierają... aż mi się przypomniało jak dziadek opowiadał jak do pgr przyjechała delegacja z rosyjskiego kolchozu i pytają się jednego ruskiego czy to prawda że u was zborze rosnie jak słupy telegraficzne, na co ruski mówi: da, a nawet rzadziej

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Szczerze pewnie ta Niva by lepiej szła jak Nova. I miałaby realna dla polskiego rolnika cenę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596

Czy sieczkarnia jednorzędowa do kukurydzy lub Orkan podołają scięciu starych porzeczek?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709
4 minuty temu, Agrest napisał:

Czy sieczkarnia jednorzędowa do kukurydzy lub Orkan podołają scięciu starych porzeczek?

 

ciąłem orkanem z odkręconą górą, porzeczki miały ze 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

może i tak ale w razie W duuużo droższy w remoncie i na pewno w zakupie.Orkana kupisz poniżej tysiaka, wymiana jakby co całego wału z bijakami to też tysiak

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

dokładnie, to nie jest maszyna która będzie robiła setki ha rocznie tylko pewnie na kilka ha ew kilkanaście co ileś lat, to jak byś miał kupować wiertarko młot za 10 kafli na remont garażu  


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401
25 minut temu, Strongman napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=CPdI6dvxAvk

Jakiś uniwersalny gaz do nabijania klimatyzacji.Gotowy zestaw do samodzielnego nabicia nie szczelnej klimy.

Nieszczelnej klimy nie nabija się, tylko napełnia azotem i szuka dziury. Dlaczego w serwisie jest drogo? Bo czynnik R134 stosowany w większości układów jest k**ewsko drogi, a rozliczenie się z niego przez warsztat jeszcze trudniejsze. Nie ma czegoś takiego jak uniwersalny gaz. Jak ktoś chce sobie w konsoli zafundować bombę paliwowo powietrzną- jego sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596

W okolicy jechali po taniości i klimę w budynku chyba kurniku nabijali gazem propan-bhutan. No i ebło. Nie pamiętam dobrze ale chyba jednego ubiło, drugiemu ręce urwało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596

Mam

Tylko w dużej porzeczce jazda 2km na godzinę i rządem na dwa albo 3 razy żeby dobrze było

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224

Szykuje mi sie urlop,takze  male ogloszenie. Sprzedam liny stalowe  dlugosci 15m ,z rezerw wojskowych. Cena 220zl 

 

79962816_2801926293200267_6682863065538494464_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

a ile one ważą?

19 minut temu, Agrest napisał:

Mam

Tylko w dużej porzeczce jazda 2km na godzinę i rządem na dwa albo 3 razy żeby dobrze było

orkan to tak bardziej porąbie i rozrzuci ale wystarczy talerzówka i można orać spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
Narko napisał:

Jak dobrze pamietam 15kg.

Zarezerwuj Mi jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
26 minut temu, Agrest napisał:

Mam

Tylko w dużej porzeczce jazda 2km na godzinę i rządem na dwa albo 3 razy żeby dobrze było

2razy trzeba pojechać ale orkanem to chyba też nie poszalejesz z prędkością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
41 minut temu, Narko napisał:

Jak dobrze pamietam 15kg.

To jaka to średnica liny? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224

16mm-jutro potwierdze.

Edytowano przez Narko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj