yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
simson2812    423

w mojej zamontowałem płomieniówkę i problemów nie było tylko oczywiście aku dobre musi być


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558

@farmtrac8244 ja wczoraj widziałem filmik jak dżoker agregatem ściernisko robił,do tego film drobiem kręcony. No i jeszcze  w żniwa z przyczepami jeździł perkinsem. No ale np ostatnio jak opowiadał o naprawie przyczepy że się zaspawa, to mówił w taki sposób, że on będzie robił a tu co? On tylko nagrywał jak ojciec spawa a on tylko młotkiem stukał w spawy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3211

Ja te filmy traktuję jako wiedzę,takie agro show w domu,jak dana maszyna pracuje,czy się nie zapycha,ładnie kryje i w niektórych filmach to ładnie widać, ostatnio nawet Szoko ma taki ciekawy rozsiewacz, który sieje na boki większą dawkę i pasy są na zbożu.Wiec można się dowiedzieć co kupić lub czego nie kupować a maszyny drogie.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
21 godzin temu, bratrolnika napisał:

jak tu nikt mojego nazwiska nie zna

Czy aby na pewno? 

13 godzin temu, Rolnik7343 napisał:

No pewnie że tak ale takie "obietnice" to dla mnie już przesada ... To tak samo ja powiem, jak mi pszenica sypnie 10t/ha to robię dzieciaka... Toć to jest śmieszne ...

To już pewne będziesz bezdzietny 

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
9 godzin temu, farmtrac8244 napisał:

Widziałeś kiedyś aby dżoker coś kol wiek robił ciągnikiem? Nie oglądam filmów a jak obejrzę to mało kiedy i tak przewijam ale za kółkiem to go jeszcze nie widziałem boczny taboret.

nie oglądam, więc nie wiem

8 minut temu, soltys48 napisał:

Czy aby na pewno? 

tak właśnie pomyślałem że kilku może znać, ty, @extrabyk, może @Agrest i @Rolnik7343, bo im też coś wysyłałem/albo oni mi wysyłali

okazja pany

https://www.olx.pl/oferta/mlocarnia-CID757-IDCRjXX.html#502789b8b6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200
8 minut temu, bratrolnika napisał:

 

tak właśnie pomyślałem że kilku może znać, ty, @extrabyk, może @Agrest i @Rolnik7343, bo im też coś wysyłałem/albo oni mi wysyłali

 

 Nawet przy tylu postach co u mnie,namierzenie mnie jest pestką i bez pokazywania lokalizacji jak w moim przypadku. Lokalizacja jest ,,potrzebna'',by wziąć  ,,na klatę''swoje wypowiedzi  . A byś się zdziwił ilu Cię zna [ lub przynajmniej wie co Ty za,,ptica''].   😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

że osobiście??? nie sądzę, nie licząc Macieja i jeszcze dwóch użytkowników, z których jeden już się tu nie pokazuje myślę że nikt nie miał mi okazji ręki uścisnąć, albo choćby pokazać palcem mówiąc TO ON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Brat nie doceniasz mnie😉  Ja nawet znam nazwisko panieńskie twojej ślubnej😁 no albo przynajmniej mi się wydaje że znam

A I pewnie się kiedyś widzieliśmy bo czasami zakupy u Gajosa robiłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

Żebyś się nie zdziwił, ile osób cię zna, albo przynajmniej wie, gdzie mieszkasz. Sam znam kilkanaście osób z forum  a i o resztę nietrudno się dowiedzieć

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@bratrolnika widzisz prawie wszyscy Cię znają A Ty myślałeś że nikt 😊jesteś znany i lubiany 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
27 minut temu, 6465 napisał:

Brat nie doceniasz mnie😉  Ja nawet znam nazwisko panieńskie twojej ślubnej😁 no albo przynajmniej mi się wydaje że znam

A I pewnie się kiedyś widzieliśmy bo czasami zakupy u Gajosa robiłem. 

fakt, my mogli się witać nawet, nie wiedząc who is who

21 minut temu, jahooo napisał:

Żebyś się nie zdziwił, ile osób cię zna, albo przynajmniej wie, gdzie mieszkasz. Sam znam kilkanaście osób z forum  a i o resztę nietrudno się dowiedzieć

a gdzie ja mieszkam to się wcale nie kryję, mam przecież to w profilu podane, do tego zdjęcie z chałupą, gdzie widać numer domu

Przed chwilą, piotrek538 napisał:

A co się dzieje z @extrabyk ??

aktualnie pije nalewkę co mu ostatnio wysłałem😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korasss    62
10 godzin temu, farmtrac8244 napisał:

Widziałeś kiedyś aby dżoker coś kol wiek robił ciągnikiem? Nie oglądam filmów a jak obejrzę to mało kiedy i tak przewijam ale za kółkiem to go jeszcze nie widziałem boczny taboret.

Panie kolego to jest ruskie to to zawsze zapali. Jeśli wierzyć ,że faktycznie tyle stał https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwj2md_ni7HmAhUVw8QBHZ6dCOgQtwIwAHoECAcQAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DJRXxzY8g2cw&usg=AOvVaw0shHC2-jAwGZ1FMrC-jJjQ

Kolega kupił od sasiada wiosna koparkę 85r. w wersji rolniczej 102mth od nowości ,wszystkie plomby na zegarach i wgl .sam mówił że pamięta za dzieciaka tylko jak to jeździło .odziwo po tak długim czasie zapaliła z Aku i śmiga przez cały czas az miło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
2 godziny temu, soltys48 napisał:

Czy aby na pewno? 

To już pewne będziesz bezdzietny 

 

Dla tego tak to napisałem 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3211

Ta co z wojska to seryjnie byli malowane na ciemną zieleń, a ktoś przemalował na siwo.

Miałem taką z wojska i byli z nią problemy bo papiery w wojsku gdzieś zaginęły, mój stary zrobił w wojsku prawo jazdy na wszystko i jak zmieniali prawko na plastikowe to mu ucięli kilka kategorii bo papiery z egzaminów zaginęły w wojsku.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

ale chociaż ma ręce i nogi, za 10 wziąć z papierami to jeszcze nie taka ostatnia, ale ta D50 to porażka w tej cenie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj